Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: rebeladeny
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: rebeladeny
  • Oras:bucuresti


Hotarat sa ma destind un pic am zis sa fac o incercare si sa vad ce iese.. Am sunat pe numarul de Orange si mi-a raspuns o voce dulcica foc si fara accent de "colorata" . Am cerut cateva detalii despre fete, locatie , preturi ,servicii ...etc si am primit urmatoarele detalii : masaj erotic -80 lei ,mai multe tipuri de masaj cu diverse preturi si masajul erotic cu "surpriza" 150 lei /30 min sau 200 pentru o ora . Nedumerit de surpriza care imi putea fi oferita am tot incercat sa aflu cateva detalii,dar nu a vrut sa imi dea detalii decat numai la fata locului .Nu prea imi venea sa risc sa pierd timp si sa nu primesc ceea ce imi doresc ,dar mi-a placut ft mult cum vorbea fata(fluent si degajat) si am zis ca merita sa fac o incercare. Am primit detalii despre adresa ,undeva intr-un bloc de pe str. George Enescu ,un apartament mare cu mai mult de 3 camere.Sa trecem la subiect ...Am ajuns la locul cu pricina si am gasit 3 fete dragute si imbracate sumar (in anunt scria ca sunt 4,una fiind ocupata cu un client) . Am ales una dintre fete ,Ana o chema si masajul la 200 lei dupa ce am avut o discutie intre patru ochi si mi-a dat detaliile ce le asteptam cu nerabdare , adica 200 lei pentru o ora de sex .. Am primit 2 prosoape ft curate , papuci de casa , gel de dush ca la hotel si am intrat sa fac un dus ...baia era ft curata . Dupa dus am intrat in camera cu Ana si m-am lasat pe mana ei ...chiar aveam chef sa ma destind si sa nu "muncesc" ci sa fiu "muncit". Camera era pregatita pentru rasfat cu muzica in surdina, lumanari si betigase parfumate ...super ok si parca mi-a venit chefu si mai tare de ea . Mi-a facut un masaj de relaxare timp de vreo 10 min dupa care am trecut la partea mai interesanta . Oral de nota 9 (nu ft adanc) , normal de nota 10 . Dupa vreo 30 min de sex asa cum imi doream eu, nu a obiectat la nici o pozitie .. am terminat pe fundul ei . Servetele umede si din nou masaj ...chiar nu credeam sa ajung sa apreciez masajul in egala masura cu sexul vreodata .Dupa dush , inainte sa plec am zarit-o si pe a 4-a fata , o blonda minion cu niste tate cat capu meu ...data viitoare la ea imi fac programare(nu va pot spune numele ca am uitat sa intreb) ..O experienta placuta alaturi de Ana ... Daca am omis ceva puteti intreba . salve
 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

PUNEM pasiune in ceea ce facem. Pune in practica cele mai ascunse fantezii, renunta la inhibitii si alatura-te celor 4 fete indraznete si pline de erotism. Poze fete reale 100 % din locatie. Ingrijite, free bar, jacuzzi, ac;

 

Tel: 0761189557/ 0756553045

Locatie: Bucuresti

Tarif: 80 Ron

 

Foto atasat:

post-40860-0-57548700-1347262923_thumb.jpg

post-40860-0-55147000-1347262925_thumb.jpg

post-40860-0-32223300-1347262927_thumb.jpg

post-40860-0-98477500-1347262928_thumb.jpg

post-40860-0-43350300-1347262930_thumb.jpg

post-40860-0-10094600-1347262932_thumb.jpg

post-40860-0-94084600-1347262933_thumb.jpg

post-40860-0-61704700-1347262935_thumb.jpg

post-40860-0-95427500-1347262937_thumb.jpg

post-40860-0-45689600-1347262939_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: rebeladeny
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: rebeladeny
  • Oras:bucuresti

Multumesc mult pentru intelegere si ajutor ,fiind prima postare aici. Am citit o multime de recenzii si chiar faceti o treaba minunata .Dupa cum am scris in prima postare am fost asta seara sa o probez pe fata blonda cu sanii mari , Miki pe numele ei de "scena". Din pacate ,sau din fericire :) era ocupata cand am ajuns acolo .Am ales-o pe Lori ,o bruneta cu gura mare si o fire foarte vesela . Aceeasi atmosfera si cam acelasi fel de comportament ca al Anei , doar ca la masaj era mai slabuta decat Ana . Sa trec direct la detaliile prestatiei fetei :

Fk: 9 - buze carnoase si limba jucausa(o excita maxim saruturile)

Oral: 8 spre 9

Normal: 8 ( chiar ii face placere si se misca de placere)

Anal: nu cred ca face sau cel putin cu mine nu a vrut si nici nu am insistat

 

Deocamdata o sa ma rezum a le testa pe toate 4 si probabil voi face un top ..pana acum chiar pot spune ca am petrecut 2 ore super ok in compania celor 2 si as repeta oricare din cele 2 experiente oricand .

Pretul a fost de 200 lei - masaj relaxare,oral,normal cu cate finalizari vroiam in timpul asta ...din pacate am avut parte doar de 2 finalizari si ambele in prezervativ :(

 

Daca am omis ceva imi cer scuze...daca a mai fost cineva la ele poate imi face o recomandare in privinta celor 2 ramase de probat , Miki sau Miruna . Ms

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna ziua din nou dragi frati de "suferinta",

 

Sa mai aducem o noua jertfa binecuvantatului nostru forum in ceea ce priveste acest mic cuibusor, dupa cum urmeaza:

- locatia se afla in Piata Lahovari, intrare printr-un gangulet (nimic suspect), apartamentul undeva la etajul 9, detul de mare cu o baie cu jacuzzi unde te poti si desfata la pretul de 130 de ron/ ora...este acceptabil de curat, dar nu farmacie, schimba prosoapele, le spala, insa lenjeria nu...va asigur ca am fost de 3-4-5 ori pe la dansele, in special pentru masaj.

 

Sunt 4 la numar si activeaza in general seara si noaptea pana spre dimineata...a inceput ca un salon de masaj care usor a prins contur de bordel. Fotografiile sunt reale, Miki este blonda micuta cu sanii mari, Izabela (care a plecat din salonul lor) este cea cu fundul demential din fotografia din jacuzzi imreuna cu Miki, Ana cred, dar nu sunt sigur ca este tipa cu rochita roz dintre cele 3 si...cam atat pot sa-mi dau cu parerea.

 

Sa incepem cu descrierea domnisoarelor si a aventurilor traite...de la inceput tin sa va spun ca am vesti despre Ana, Miki, Izabela (o tipa care nu mai este in salon din pacate) si inca o fata inalta, bruneta, supusa si binevoitoare al carei nume nu mi-l amintesc.

 

Miki...ea a fost cea dintai cu care am intrat in acest salon atras fiind de sanii ei mari cat pepenii, desi ea este micuta. Am intrat initial pentru masaj, insa ajunsi in pat mai aveam putin si ar fi trebui sa-i fac eu, ei...mi-a comunicat destul de pasiv ca nu prea se pricepe, dar ca mai sunt si alte oferte (surpriza), dar trebuie sa platesc o diferenta (masajul este 80 de lei pe ora....iar cu surpriza 200). Am acceptat oral si normal, n-am vrut sa fac cu ea normal fiindca nu ma atragea, dar am lasat-o sa-si faca treaba destul de bine la oral cu finalizare pe sani...asta este si ceea ce imi doream. Este placuta, vorbareata, dar small talk, nu cine stie ce...adica nu poti sa aprofundezi ca n-o duce prea mult capul. O recomand pentru sani, sunt mari, nu foarte tari, dar nici moi, insa atrag...eu mi-as mai risipi o data samanta peste ei!!!

 

Ana...inalta, cu cateva kilograme in plus, dar cand vrei sa dai afara otrava la ceas de noapte merge...am intrat cu ea intr-o noapte cand era doar ea libera, am ales "surpriza" si a inceput totul cu un masaj, destul de placut, nu era rau, are ceva forta, nu prea are stiinta, dar merge, apoi am continuat cu un oral, putin normal (protejat) din pozitia capra, apoi iarasi un oral care a fost mai mult laba si mi-a zis ca vrea sa-i finalizez pe buci...ceea ce am si facut, dar pentru care la final m-a acrit total...in sensul ca nici tu terminase bine sperma sa se raceasca pe curul ei ca mi-a zis: "merit ceva in plus pentru asta"...m-a scarbit total. In timpul masajului si al actiunii mai vorbesti cu ea, dar se vede ca toata falsa, incearca sa fie acolo, dar e un mare fake...ceea ce pe mine ma dezgusta si nu ma refer doar la gemete, ci la vorbarie proasta si diverse interese marunte. Mie nu-mi place...n-o recomand!

 

Izabela...nu mai are sens sa dau detalii despre ea, dar este o bombonica de fata, pacat ca nu mai este...apropos, daca cineva stie unde s-a mutat (daca s-a mutat) va rog sa ne dati de stire.

 

Cu cea inalta al carui nume nu mi-l amintesc, am facut doar masaj...se descurca, e placuta, te relaxeaza, nu e o frumusete, are ceva kg peste, sanii par frumusei, insa dupa ce se dezbraca mai pierd puncte, insa m-am simtit bine cu ea, docila, ascultatoare, orientata sa aiba grija de tine si sa-ti fie bine, am finalizat prin tehnicile masajului "laba", dar am indrumat-o sa ma tina de coaie cand imi aplica tehnicile de masaj cu mult ulei si a fost bine fiindca i-am dat cam un litru de lapte...chiar inainte de rasaritul soarelui, la prima ora a diminetii!:-))

 

Cam asta este povestea mea despre salon si domnisoare...in rest sa ne fie bine! Este bun de tinut minte pentru cei care la ceas de seara au pofta, ca si mine...nu e nimic special, dar e in regula...corect ar fi 150 de lei "surpriza", cam atata merita dupa parerea mea.

 

Sa ne fie bine si la iarna cald...la fete in pasarica!!!

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut ,

Am fost si eu aseara la domnisoarele din anuntul respectiv .

Dupa discutia telefonica pt detalii si adresa mi-am luat inima in dinti si le-am calcat pragul .Am ales sa merg la ele din doua motive : locuiesc in apropiere si fiind 4 aveam de unde alege .

Adresa a spus-o colegul in postarea precedenta si nu are rost sa o repet .

Ajuns la locatie am gasit 2 domnisoare destul de dragutele si cu chef de vorba ..bla..bla ..dupa un pahar de apa am ales-o pe Lory ,o brunetica ce nu este prezenta in poze . Asadar merita o descriere : bruneta , 1,60cm , sani nr 3-4 , fund bombat , putin plinuta si placuta la vorba . Cum este traditia pe aici am sa trec la note pt prestatia domnisoarei .

Oral: 9- umed si destul de adanc cu prezervativ

Normal: 8- geme dragut si natural,se misca bine

Anal: nu face sau cel putin cu mine nu a vrut

Locatie: 9- baie ft curata , prosoape curate,gel de dush barbatesc , lenjerie proaspat schimbata , betisoare parfumate..

 

Pret pentru o ora cu oral,normal si doua finalizari -200 ron

 

O experienta placuta si sigur voi merge sa le cunosc si pe celelalte fete . O seara buna tuturor .

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: rebeladeny
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: rebeladeny
  • Oras:bucuresti

De la ultima mea postare nu prea am mai avut timp de iesit la fetite. Insa printre drumuri si deplasari am mai trecut de 3 ori pe la domnisoarele din anuntul cu pricina . Am cunoscut 2 fete noi ce nu apar in anunt cu poze .

Prima domnisoara , Cristina , are 1,85 cm , blonda , sani foarte mari si foarte prietenoasa .

Nu am avut parte decat de masaj de relaxare si erotic cu doua finalizari :( ..am incercat sa o corup cu ceva bani dar nu a fost chip , insa a promis ca daca revin poate ajungem si acolo .... Un masaj de relaxare excelent , era de asteptat cand esti incalecat de o femeie la 1,85 cm :) si doua finalizari prin laba . A doua oara simteam ca nu mai termin si probabil o durea mana si pe ea ...a inceput sa imi sopteasca in ureche vorbe perverse si ma ajutat sa imi dau drumu mai repede . Recomand pt relaxare,sanii imensi si perversitate.

Pret - 80 + 20 spaga (nu prea eram in bani :P )

A doua domnisoara- Carla e grava rau .. Fizic e ok - blonda 1,65 cm cu sani mici dar un fund demential si picioare ft frumoase.

Am fost de 2 ori cu ea si au fost doua experiente remarcabile . Cu putina vorba buna se dezlantuie in pat si chiar o vezi ca face sex de placere . Oralul il face adanc si cu lacrimi in ochi (senzatie) si cu saliva cata vrei . Va spun sincer ca nu am mai avut de mult asa ceva pe maciuca . Sex normal nu am vrut decat capra si ma ruga sa o tin de par si sa dau cat pot de tare in ea ... Si am dat tot ce am putut de fiecare data :) ...geme frumos si nu e falsa . Am terminat numai pe fata ei de fiecare data si chiar ii placea .

Sa trec la note - oral : 10 plus - normal 9 ...accepta fk , limbi si cam tot ce vrei mai putin anal ...cred ca daca imi bat capu cu ea o rezolv si cu analu .

Pret 200 lei pt o ora cu doua finalizari pe fata ... Recomand .

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...