Sari la conținut

Postări Recomandate

         Buna dimineata stimati recenzori...multumesc pentru parerile voastre,fie bune fie mai putin bune,dar niciodata nu putem multumi pe toata lumea,dar ne ramane sa incercam asta,sa ne straduim...iar "lipsa mea de chef"uneori se datoreaza faptului ca trebuie sa ma adaptez la persoanele care sunt la fel...de plictisite...eu incerc sa comunic cu fiecare in parte dar cand pentru ca la mine nu se vine explicat optiunile ,masat dus si plecat...toti cei care m au vizitat pot confirma asta...nu grabesc pe nimeni,dar nici nu accept nesimtirea,adica sa se stea la vorbe o ora si apoi masajul..  Si inca ceva foarte important ,si am mai zis dar ma mai repet:EU FAC DUS INAINTE SA VINA CLIENTUL SI APOI DUPA CE PLEACA ACESTA!!!!!!!!de aceea fac prog cu 30 min inainte sa ma pot pregati cu anumite chestii...                                                                                                                                                                                              Si acum vreau sa va anunt ca (asta numai din cauza celor care au IQ-ul sub medie,si nu pricep nimic)                                                     1.PROGRAMAREA SE FACE TELEFONIC CU 30 MINUTE INAINTE(nu genul:"sunt in zona ,pot veni?")DAR IN ACEIASI ZI!!!!NU CU 1,2,3 ZILE INAINTE CA NU FAC ANALIZE CA LA DOCTOR...                                                                                                                            2.TOTI CEI CARE MA CONTACTEAZA PE MESS SI ZIC SUNT DE PE FORUM(NIMFOMANE) IN SPERANTA CA VOR OBTINE MAI MULT DE LA MINE....NU MAI SPECIFICATI CA NU FAC NICI O REDUCERE SAU CEDEZ LA ALTE SERVICII CARE LE CER DANSII....ASTA E VALABIL PT CEI CARE O FAC   .                                                                                                                                           3.NU MA MAI CONTACTATI DOAR PENTRU A MA INTREBA CE FAC,DACA AM DE LUCRU...ETC NU E TREABA NIMANUI,NU DORITI PROGRAMARE SAU DETALII  NU MI MAI OCUPATI TIMPUL CU ACESTE INTREBARI INFANTILE....SI PT SIMPLU FAPT CA VA PLICTISITI VOI....                                                                                                                                                                                                  4.NU MAI SUNATI CU NUMAR ASCUNS SI INSISTATI CA NU RASPUND!!!!!!!!!!!!!                                                                                     5.NU ACCEPT SA PRIMESC POZE SI SA TRIMIT PE MESS,NU DAU WEB SI NU PRIMESC!!!!!!!!!!!!!!                                                      6.CINE STIE CA NU SI POATE ONORA PROGRAMAREA ,SA AIBE BUNUL SIMT SA MA ANUNTE,SAU EVENTUAL SA NO MAI FACA DACA O FACE DOAR CA SA SE AFLE IN TREABA,SI SA -SI RESPECTE ORA...SAU DACA INTARZII ANUNTA...E VORBA DE BUN SIMT.                                                                                                                                                                                                7."AMENDA" SE PLATESTE LA INCEPUT ,NU DUPA,E REGULA DE BAZA SI CEA MAI IMPORTANTA                                                       8.SI PENTRU CEI CARE INTREABA "CE INSEAMNA ATINGERILE IN LIMITA BUNULUI SIMT?"....PERMIT ATINGERI(ATENTIE ATINGERI!!!!)IN TOATE ZONELE ATATA TIMP CAT SUNT FACUTE CU GRIJA..NU BAGAT DEGETE IN VAGIN SAU FUND,CIUPIT PLESNIT PE FUND SAU PE COAPSE..SAU FRECAT PASARICA PANA IMI IA FOC...ASTA NU!DACA NU FACETI DIFERENTA DINTRE ATINGERI FI FRECAT ZONA INTIMA....TINETI VA MAINILE ACASA...                                                                                                             9.CUNNI PERMIT DOAR DACA IGIENA ORALA E OK SI DOAR LA SEDINTE DE MASAJ LA 1.30 MINUTE,IN SPECIAL LA TANTRA MASAJ...                                                                                                                                                                                                        10. NU MA MAI CONTACTATI PENTRU ALTE SERVICII!(SEX)NU PRESTEZ ALTELE IN AFARA DE MASAJ                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          MULTUMESC.O ZI BUNA VA DORESC!

  • Like 2
Link spre comentariu

Este o dulce atragatoare, profesionista, delicata, stii sa trezesti simturile ascunse sau refulate. Meriti admiratia mea si voi reveni la placerile tale ori de cate ori voi avea ocazia.

 

Incearca sa faci si o recenzie ca la regulament daca ai vizitat fata.

Link spre comentariu

Buna.in primul rand vreau sa mi cer scuze celor care m au sunat si nu am raspuns la nici unul din numerele mele de telefon...Datorita unor probleme (interventie chirurghicala)de sanatate ,am evitat sa mai raspund la tel,dar multumesc celor care au fost alaturi de mine si promit ca ma voi reintoarce cat de curand voi putea.Am o rugaminte, cei care citesc topicul si blogul ,o scurta perioada de timp sa nu ma sune,va multumesc pt intelegere.

Link spre comentariu

Buna,dupa o perioada de absenta revin cu binecunoscutul meu masaj Tantra,din pacate o sa l fac doar pe acesta,nu si cele care sunt pe blogul meu.Programarile se fac doar la telefon,nu pe messenger sau prin sms!daca cititi blogul nu mai cereti detalii la telelefon ,toate detaliile sunt scrise acolo.Si penultima postare a mea ramane valabila,ca sa nu ma mai repet.Multumesc,o zi buna!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutate tutror.

 

Am observat acum cateva zile ca a revenit la munca de zi cu zi si am zis sa-i fac o vizita.

Am cerut sa-mi faca tot masajul Tantric deoarece e inca in perioada de recuperare si se depune un efort mai mic.

Masajul a decurs frumos, uns cu ulei, masat frumos si excitatie mare.

 

Fiind un client fidel notele raman ca cele de sus.

Link spre comentariu

         Buna,vreau sa multumesc celor care m-au sunat si au  trimis mesaje de Sf Sarbatori.                                                             Vreau sa va anunt ca am inceput pe langa masajul Tantric si pe cel de Drenaj limfatic,dar acesta este doar pentru clientii fideli sau cei care vin cel putin de 2 ori .Si in curand voi incepe sa l practic pe cel chinezesc,care este un masaj deosebit.Aduc niste modificari si asupra programului,care va fi de luni- sambata intre orele 11-19,exclus duminica!!!!!!!!    ultima prog se face la ora 18.30 pt ora 19.De asemenea va rog cei ce citesc blogul nu ma mai sunati pentru a cere detalii ,pentru ca toate informatiile sunt pe blog ,deci la tel nu am ce detalii sa mai dau,doar cele legate de adresa si programari,sa nu va asteptati ca la tel sa va zic "alte detalii " care stiu ca va asteptati sa fie legate de sex,pt ca nu ! serviciile sunt doar de masaj!!!!!!! Va multumesc pentru intelegere! o zi buna!             

Link spre comentariu

Buna! Avand in vedere ca dupa Sarbatorile de Cracin si Revelion majoritatea am luat cateva kg in plus  ,va propun sa incercati noul masaj cu ulei de chilli intr o sedinta de masaj anticelulitic si de drenaj limfatic pt a ajuta sa dam kg acumulate.Acest ulei este bio ,da o senzatie de caldura ,relaxare totodata,ajuta la slabit ,nu afecteaza masa musculara(nu o scade ,cum se intampla da tii o dieta alimentara)sedinta dureaza in jur de 1.30 -2 ore ,asta pt un rezultat cat mai rapid.Alaturi de acesta va astept si la masajul capilar-facial care are beneficii asupra stresului psihic ,mental ,durerilor  de cap ,asteniei de primavara.Toate det le gasiti pe blog.  Avand in vedere ca tipurile de masaj sau inmultit ,doresc sa va anunt ca toate sunt invatate in curs de  un an de zile,pentru a va oferi masaje de calitate superioara,garantat! Multumesc,o zi buna va doresc! :masaje

Link spre comentariu

Buna! Avand in vedere ca dupa Sarbatorile de Cracin si Revelion majoritatea am luat cateva kg in plus  ,va propun sa incercati noul masaj cu ulei de chilli intr o sedinta de masaj anticelulitic si de drenaj limfatic pt a ajuta sa dam kg acumulate.Acest ulei este bio ,da o senzatie de caldura ,relaxare totodata,ajuta la slabit ,nu afecteaza masa musculara(nu o scade ,cum se intampla daca tii o dieta alimentara)sedinta dureaza in jur de 1.30 -2 ore ,asta pt un rezultat cat mai rapid.Alaturi de acesta va astept si la masajul capilar-facial care are beneficii asupra stresului psihic ,mental ,durerilor  de cap ,asteniei de primavara.Toate det le gasiti pe blog.  Avand in vedere ca tipurile de masaj sau inmultit ,doresc sa va anunt ca toate sunt invatate in curs de  un an de zile,pentru a va oferi masaje de calitate superioara,garantat! Multumesc,o zi buna va doresc! :masaje

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat aceasta domnisoara.

Locatia foarte ok, curata.

Aspectul conform pozelor, foarte draguta si senzuala.

Masajul a fost de nota 9, cu inflexiuni spre 10 la cel tantric...:)

Nu se grabeste, recomand!

Link spre comentariu

Buna,dupa mini vacanta de Sf Paste si de 1 mai revin din nou:programul se prelungeste pana la ora 21 ,ultima prog nu inseamna ora 21....pt cei care inteleg mai greu.Deci  ultima programare ora 19.30 pt 20 pt sedinta de 1h iar pt cea de 1.30 ultima prog se face la 19 pt 19.30.Sunt valabile toate tipurile de masaj care le gasiti pe blogul meu..Bineinteles ca serviciile mele raman neschimbate (numai masaj)tin sa precizez acest lucru deoarece sunt sunata  de domni care imi spun ca "sunt de pe nimfomane,faci ceva in plus?" nu am nevoie de mitocanii de genul asta,rog si ofer seriozitate.o zi buna!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salut. Am vizitat și eu pe domnisoara Raisa. Imi cer scuze daca nu scriu bine dar sunt pe telefon si merge mai greu. Am sunat programat cu jumătate de ora înainte. Am optat pentru masajul tantric ședința de 2ore:)

Treburile au decurs cam asa :

Inceput cu masaj relaxare soft, ferm pe spate si picioare cum am cerut, executat corect care a durat cam 1h

La masajul erotic lucrurile au mers superb, încet fara graba suav, cum îmi place mie. Si mai ales ca nu sa axat numai pe cristinel ci si zonele adiacente, coapse, fese, inghinal, perineu gasind niste puncte foarte sensibile si excitante. Nu stiu cum a facut de mi a întârziat sa nu ejaculez repede(nu tin prea mult :(

Prețul plătit pentru 2ore este 200ron si un tips pe măsură din proprie inițiativă. Locatie intima, curata, baie dezinfectata(iz de clor si spirt) nota 10 pentru igiena, masa data cu spirt in fata mea prosoape curate, nu raspunde la telefon daca are pe cineva.. Fara graba.. Totul. A decurs pe placul meu. Mulțumit, plecat cu picioarele tremurând.. Recomand.. Cu siguranta voi reveni foarte curand. Imi cer scuze daca nu am scris cum trebuie dar sunt pe telefon, si sper va am scris pe topicul Raisei.. La mai multe masaje

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Scriu eu un review despre Raisa:

 

 

M-am programat cu o zi inainte. Am gasit relativ usor scara blocului, care este pe o alee care se intersecteaza cu Aleea Avrig, avand o casa de Amanet pe coltz. Este o garsoniera fara mari pretentii, dar foarte curata si dotata cu tot ce trebuie pentru un masaj de calitate: masa de masaj, prosoape, baie dotata cu gel de dus, sapun lichid  si alte cosmetice.

 

 

 

Raisa este o tipa miniona, par saten inchis, cu forme frumos conturate, simpatica la fatza si foarte comunicativa. Mi s-a parut a avea in jur de 30 de ani.

 

 

 

Dupa o discutie preliminara in care am stabilit cat mai clar ce vom face si ce nu (mai exact: masaj, fara sex exceptand cunilingus, permis doar la sedinte >1h, si atingeri "fara degete bagate...":)), am ales masajul tantric, combinat cu el de relaxare, timp de 1,5h, pret 250 lei.

 

 

 

Masajul de relaxare a fost realizat cu mare rabdare si pricepere, timp in care am discutat despre diverse metode de masaj. Masajul tatric a fost extrem de intens, greu de explicat in cuvinte. Raisa a avut grija de toate partile corpului, pe care le-a masat cu mainile si cu sanii, cu o tehnica deosebita, senzual in acelasi timp, fara sa se grabeasca. Spre final, am avut parte si de cunilingus, permis in timpul masajului. Am avut parte de o finalizare. Raisa a incercat sa o obtina la scurt timp si pe a doua, fara reusita insa. Chiar si fara a doua finalizare, incercarile ei au facut totusi ca sedinta sa se incheie extrem de placut. La final am fost invelit cu un prosop, ramanand asa pentru un timp, ceea ce a fost de asemenea fain.

 

 

 

Note:

 

Fizic: 8.

 

Masaj de relaxare: 10

 

Masaj tantric:10.

 

 

 

O recomand pentru cei care vor un masaj erotic de calitate. Cei care prefera combinatia postoaica+salon cu decoratiuni+masturbare uleioasa, cu siguranta nu vor fi satisfacuti. Raisa nu impresioneaza neaparat prin fizic, insa compenseaza mult prin masajul profesional si prin felul in care reuseste sa se muleze pe ceea ce isi doreste clientul.

  • Like 6
Link spre comentariu

Buna stimati forumisti! :girly  multumesc celor care ma u vizitat ,va mai astept si alta data! va anunt ca incapand cu data de 21.07.2014 va astept la alte 3 tipuri de masa:cel cu pietre vulcanice reci si/ sau calde,masajul balinez(indonezia) si masajul lomi lomi (hawaiian) acsete tipuri de masaj seamana cu cel chinezesc ,thailandez, dar difera tehnicile si ordinea acestora,detalii gasiti pe blog de maine,iar daca doriti astazi ma gasiti pe mess pt detaliile acestor tipuri senzationale de masaj! iar programul este pana la ora 21,L-S DUMINICA doar exceptiile de la regula! :hug1 va pup,sa aveti o zi minunata!

Link spre comentariu

Buna seara tuturor! dupa un an greu de munca a venit si timpul concediului! va anunt ca in urmatoarea perioada cam de 3 saptamani nu voi fi disponibila! Vacanta si distractie placuta! voi anunta can ma voi intoarce... :girly

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare confrați! Eu am mai scris despre Raisa pe niște forum uri.. Dar se pare pare ca asta e cel mai bun, felicitări pentru acest forum! Acțiunea :sunat la nr 0724841855,făcut programare, valabil si nr de pe cosmote, cu 30min înainte, locația este langa primăria sectorului 2 p aceiași parte, ușor accesibila.. Am ales o ședință de 2 ore, ca de obicei.. Plătit 600 lei pt un masaj masaj combinat ayurveda, Thai și tantric, combinație criminala pt mine :))) Masajul a început cu cel capilar cervical, omoplați spate, dorsal, lombar bine executat ca de obicei, nu înainte de vreo 10 min de meditație, nimic nu se compara cu meditația înaintea oricărui masaj ba garantez asta pur și simplu nu mai ești tu... Apoi au urmat tehnicile tehnicile masajului thai cu presopunctura stretching.. Apoi un relax profund suav.. Iar pentru partea intima acele tehnici pe care le face sunt si acum extaziat.. Am încercat sa retin ceea ce face cu degetele dar stand intins si simțindu-mă atât de bine.. Mi a ținut erectia si întârzierea ejaculării mai bine de 30 minute.. Dar primul orgasm avut a fost prin implozie, al doilea prin presiune am explodat ca un porc materialul sari și pe langa patul patul de masaj.. M am rușinat puțin, dar m am scuzat.. De revenit, recomand cu toată inima..

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Roma
  • Oras:Roma

Raisa este o maseuza foarte buna, am vizitat-o de mai multe ori pana acum, in locatia ei din Obor.

Este draguta, nu ai ce sa ii reprosezi, nu exceleaza la un fizic perfect, dar nu ai de ce sa fii dezamagit.

Ca maseuza este cat se poate de perseverenta, experienta ei se cunoaste, este sigur cursanta pentru ca de fiecare data m-am bucurat de un masaj somatic foarte bun, cu mult peste orice gasesti in saloanele de masaj.

De fiecare data cand merg la ea stiu ca voi pleca multumit pentru ca se implica si isi da interesul sa te faca sa revii.

Un mare plus pentru ca stie cum sa isi fidelizeze clientii, cu servicii de calitate, nu cu vorba lunga si lauda prosteasca.

Nu am ce note sa dau, masajul de relaxare clasic este bun, notat mereu cu revenirea mea, pentru body si erotic nu exceleaza, dar nu m-am dus la ea pentru aceste aspecte pentru ca fizic nu este genul meu de femeie cu care sa am pofta sa ma dezfasor.

Pentru locatie 9-mereu curat, mereu ingrijit, mereu discretie

masajul sportiv bun -10 cu felicitari

halatul undeva la 200 ron ora,bani foarte bine investiti.

  • Like 4
Link spre comentariu

Buna tuturor! avand in vedere ca ziua sa mai scurtat ,am modificat putin programul,dupa cum urmeaza:                                                              luni - vineri prog 11- 19 ,programarea se face cu 30 min inainte(nu ca sunteti in zona)                                                                              sambata 12 -19 programarile se fac la fel!                                                                                                                                                    Duminica 12- 18 programarile se fac de sambata pt duminica !                                                                                                                    Cei care isi fac programari si nu le onoreaza vor fi pusi pe lista de ignor,asta daca nu anunta ca nu mai pot veni!                                    Daca nu aveti bunul simt la dvs nu va mai faceti programare! atata timp cat eu imi respect prog am aceiasi pretentie de la dvs!              Programarea se face doar dupa ce cititi blogul,fara a mai cere detalii la telefon! daca nu intelegeti ca serviciile sunt doar de masaj ,va rog a nu ma contacta!                                                                                                                                                                               Cateva conditii pt a face o programare la mine: cititi blogul,apoi progmare,servicii doar de masaj,masajele sun facute pe pat de masaj(deci nu mai insistati sa va fac pe canapea!!!!!!!)seriozitate maxima,nu mai cereti alte detalii! serviciile mele de masaj se adreseaza doar d lor de peste 35 ani si care stiu sa faca diferenta dintre un masaj si alte servicii combinate cu cele de masaj! Nr mele de tel sunt doar pentru programari,nu detalii! multumesc!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...