Sari la conținut

Diva Anita - diva divelor - 0736899044


Postări Recomandate

PISICULE,DE REGLARILE DE CONTURI PT BANI SI BLANURI NU MAI ZIC NIMIC PT CA APOI MA BANEZI .....SAU POATE NU PT CA  TURMEI DE BOI SI TARFE II PLAC SCANDALURILE CU NUMELE MEU...SINGURA MARE PROBLEMA ESTE CA TOLEREZI CLONELE ALTFEL BRAVO TIE CA REUSESTI SA MANIPULEZI ASTFEL LUMEA SI SA FACI TRAFIC.....Ma retrag pt ca am alte activitati acum si din fericire nu sunt o persoana usor de manipulat......Vezi ,ce topice de scandal mai poti scoate sa ti produca multi,multi galbeni....PUNE CEVA DESPRE DIVA ANITA IN TITLU SI ESTI ASIGURAT .....Boii si taurii vor veni ,no stress si bineinteles CLONELE TOLERATE DE TINE..... :iagree O zi faina.,BOGDAN.A TA PRIETENA ,DIVA :hug1 

  • Like 1
Link spre comentariu

Bine mami !

bine ,mami???? :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 Mai vreau una si iti dau biberonul cu laptic in schimb!!!Te rog !!!Tot asa frumoasa cum este prima lucrare :onloo  :onloo eu pe toaleta .. :clap2 Cu anusul pe gurita ta....Ah ,ce bine mai era....Mai bun decat un Orgasm... :onloo 

Link spre comentariu
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa

CE FRUMOS!!!!!IMI PLACE ,MAI PUNE SI ALTE IMAGINI.Asta da,reflecta realitatea...Super!!!! :boob 

Hai mamaie ultima postare pe ziua de azi.

Sa imi multumesti ca ti-am tinut topicul tau de cacat sus.

Pun oleaca muzica ca e tristete maxima pe topicul tau libidinos.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Rm.Sarat(Dristor 1) vecina cu Deliutza
  • Oras:Rm.Sarat(Dristor 1) vecina cu Deliutza

DMX iz in za house  =))

Si-a luat calmantele si a fugit de crunta realitate care o inconjoara.

Daca nu facea asta, mamaia Anita risca sa faca vreun accident vascular de la spumele facute pe topicul ei. Daca te uiti practic ea se caca pe topicul ei senza numero. Acum poate ii placr cocina asta csf ncsf.

Link spre comentariu

Si-a luat calmantele si a fugit de crunta realitate care o inconjoara.

Daca nu facea asta, mamaia Anita risca sa faca vreun accident vascular de la spumele facute pe topicul ei. Daca te uiti practic ea se caca pe topicul ei senza numero. Acum poate ii placr cocina asta csf ncsf.

Bata-te Dumnezeu de parasuta penala infecta....Tu,tarfa uita-te ce face curva penala LA TIMISOARA ....NU V-AR RABDA PAMANTUL DE PARASUTE PENIBILE.....AR TREBUI SA VA IMPUSTE CINEVA.....SPURCATELE DRACULUI .....uita-te,curva ,tarfa ieftina ce face SCLIFOSITA BLONDA  IN TIMISOARA .....PRAFUL SA SE ALEAGA DE VOI.....curvele drcului!!!! :boob  :chainsaw  :sheep  :censored  :stiletto  :bad  :gun2 sa ma  :onloo  :onloo 

Link spre comentariu

vorbiti de oameni dezaxati????TU, voi,curvelor de doi bani ce  faceti scandl peste tot.....Sa de Dumnezeu sa va impuste proxenetii vostri .....TARFELE DRACULUI SCANDALAGIOAICE..... :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

Link spre comentariu
  • Telefon: Romi samsar auto
  • Oras:Bihor Salonta 7 județe alerg în fiecare zi
  • Telefon: Romi samsar auto
  • Oras:Bihor Salonta 7 județe alerg în fiecare zi

Bata-te Dumnezeu de parasuta penala infecta....Tu,tarfa uita-te ce face curva penala LA TIMISOARA ....NU V-AR RABDA PAMANTUL DE PARASUTE PENIBILE.....AR TREBUI SA VA IMPUSTE CINEVA.....SPURCATELE DRACULUI .....uita-te,curva ,tarfa ieftina ce face SCLIFOSITA BLONDA  IN TIMISOARA .....PRAFUL SA SE ALEAGA DE VOI.....curvele drcului!!!! :boob  :chainsaw  :sheep  :censored  :stiletto  :bad  :gun2 sa ma  :onloo  :onloo 

Nu te lasa la ele .E distracție aici pe topicul tău. Azi te voi vizita daRomânia nu ți fac recenzie sa nu te superi .
  • Like 1
Link spre comentariu

Dragul meu,DOAR DOMINARE.....Am investit in ustensile destul de mult in ultimul timp si de SEX iti spun sincer ca nu prea am chef.....Momentan ....Te salut :rax2  :laugh2 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...