Sari la conținut

Diva Anita - diva divelor - 0736899044


Postări Recomandate

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Am  facut eu  o programare la diva-divelor.

Dupa ce am perfectat intalnirea la ora stabilita de ea, m-am prezentat in capat la Nufaru exact la ora respectiva si...surpriza. Nu a mai raspuns nici la apel nici la sms. Am stat cam 15-18 min in masina in fata blocului si am facut cale-ntoarsa.

 

Deci, țeapă.

Ca la o diva adevarata carevasazica.

 

PS: pacat de comunicarea de la telefon, are o voce frumoasa si explica clar si politicos, am avut o conversatie placuta.

Chiar nu ma asteptam la asa ceva, ce-i drept nu am fost niciodata curios sa-i citesc topicul de Cluj.

Stai linistit , cu siguranta nu a fost in Oradea.

Link spre comentariu

Stai linistit , cu siguranta nu a fost in Oradea.

   :boob

 

SPUNE-MI SINCER AL CUI PESTE ESTI.....ESTI PI....sau PESTE???? :laugh2Psiopupule,sa vii la o sedinta de dominare ca vad ca vrei ceva in popou.... :bow

  • Minus 1
Link spre comentariu

  Gaina ,ai noroc ca sunt foarte solicitata si scapi in seara aceasta .Dar nu-i exclus ca maine sau la noapte cand voi fii mai libera sa -ti transmit cateva urari de Sarbatori Fericite...Pana atunci sa-mi spui clar si raspicat al cui Peste esti :boobSa nu te prind cumva prin Oradea sa te violez cu o coada de matura sau mop... :popeIn plina strada....DEci ,esti Pi....sau Peste ...spune-mi numai mie...Nu ne aute nimeni :boob 

  • Minus 1
Link spre comentariu

   :pope

Pestisorule drag si scump ,se incumeta prea multi la titulara acestui topic.....Din aceasta cauza sunt a 4 a oara in Oradea in ultimele 4 luni ...,,prin zona ,, ....Spre dezamagirea ta.... Si ma vei vedea  la fel de des de acum incolo....Vrei sa vii sa vezi cum sta lumea si asteapta in cartierul Luceafarul???Sa vezi cum se sta la coada la Diva Suprema ...Pestisorule,s-a terminat apa din acvariu si te zbati pe uscat???Poate vrei sa te caut prin Oradea sa te execut putin cu biciul in plina strada....Pestisorule,pestisorule.....Mic si nabadaios..... :bow

  • Minus 1
Link spre comentariu

   :boob

Fish-ule ,,Noudarvechi,, ,eu ti-am mai spus tie ca sunt absolut sigura ca esti un mic pestisor sau o pi... tare proasta......Eu nu semnez condica la nimeni atunci cand ma deplasez la Oradea drept dovada este si faptul ca tin ascuns acest topic de fiecare data cand sunt in oras.....Nu-mi doresc mai multi ,,pacienti,, decat am pentru ca oricum mai trag cate o teapa si mai gresesc agenda astfel ca unii pacienti trebuie sa se intoarca acasa exact cum au venit.....Deci ,inotatorule mic ,mic sau pi... proasta  doresc sa te dezamagesc ,m-ai descoperit foarte tarziu de data aceasta .....Sunt din 28 martie aici si tu habar n-aveai ....Ce sa facem.....Vei fii pe faza data viitoare.... :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

anita vezi ca noi clujenii suntem frati cu oradenii...nu te lega de ei.

 

Oare de ce are "diva" atâtea puncte minus reputatie? La atitudinea asta, si le merita pe deplin.

Si cu toatea astea, oile continua sa mearga la ea. Deh, nu-i prost ala care cere..

  • Like 3
Link spre comentariu

Oare de ce are "diva" atâtea puncte minus reputatie? La atitudinea asta, si le merita pe deplin.

Si cu toatea astea, oile continua sa mearga la ea. Deh, nu-i prost ala care cere..

 Ah,ce te ai mai ofticat tu ,Iondelaraion....Probabil ca n-am raspuns mesajului din PM....Nu am prea mult timp de pierdut pe aici....Esti genial!!!Imi scrii mesaje in PM iar mai apoi ma critici pe aici stiind ca reputatia aici este un zero barat .....Reputatia ...Extraordinar ....Intreab-o pe babuta din Rogerius de ce 350 puncte s-au transformat in -160....Absolut indiferent ...Prostul tot prost este ...sau proasta tot proasta este...Dar ce ai vrea ,Iondelaraion ????Sa va pup pe voi in fund sa-mi dati puncte ,recenzii ,etc cum face baba din Rogerius care gateste si sta cu pacientii cate 10 ore pe 600 lei....Stai relax,am clienti prea multi asa incat nu ma obosesc sa pup pe nimeni in fun ....Salutari si Noapte buna ,dragul meu :bow

  • Minus 1
Link spre comentariu

Oare de ce are "diva" atâtea puncte minus reputatie? La atitudinea asta, si le merita pe deplin.

Si cu toatea astea, oile continua sa mearga la ea. Deh, nu-i prost ala care cere..

 Ah,ce te ai mai ofticat tu ,Iondelaraion....Probabil ca n-am raspuns mesajului din PM....Nu am prea mult timp de pierdut pe aici....Esti genial!!!Imi scrii mesaje in PM iar mai apoi ma critici pe aici stiind ca reputatia aici este un zero barat .....Reputatia ...Extraordinar ....Intreab-o pe babuta din Rogerius de ce 350 puncte s-au transformat in -160....Absolut indiferent ...Prostul tot prost este ...sau proasta tot proasta este...Dar ce ai vrea ,Iondelaraion ????Sa va pup pe voi in fund sa-mi dati puncte ,recenzii ,etc cum face baba din Rogerius care gateste si sta cu pacientii cate 10 ore pe 600 lei....Stai relax,am clienti prea multi asa incat nu ma obosesc sa pup pe nimeni in fun ....Salutari si Noapte buna ,dragul meu :bow

  • Minus 1
Link spre comentariu

Oare de ce are "diva" atâtea puncte minus reputatie? La atitudinea asta, si le merita pe deplin.

Si cu toatea astea, oile continua sa mearga la ea. Deh, nu-i prost ala care cere..

 Ah,ce te ai mai ofticat tu ,Iondelaraion....Probabil ca n-am raspuns mesajului din PM....Nu am prea mult timp de pierdut pe aici....Esti genial!!!Imi scrii mesaje in PM iar mai apoi ma critici pe aici stiind ca reputatia aici este un zero barat .....Reputatia ...Extraordinar ....Intreab-o pe babuta din Rogerius de ce 350 puncte s-au transformat in -160....Absolut indiferent ...Prostul tot prost este ...sau proasta tot proasta este...Dar ce ai vrea ,Iondelaraion ????Sa va pup pe voi in fund sa-mi dati puncte ,recenzii ,etc cum face baba din Rogerius care gateste si sta cu pacientii cate 10 ore pe 600 lei....Stai relax,am clienti prea multi asa incat nu ma obosesc sa pup pe nimeni in fun ....Salutari si Noapte buna ,dragul meu :bow

  • Minus 1
Link spre comentariu

anita vezi ca noi clujenii suntem frati cu oradenii...nu te lega de ei.

 Dragul meu,Print,oradenii sunt absolut adorabili ...Nu ma leg de ei absolut deloc....Ma ,,leg,, doar pt faptul ca imi plac foarte mult.....Sunt extrem de amabii,prietenosi,deschisi,open-mind ,au toate calitatile care lipsesc unora dintre ,,clujenii,, nostri dragi...Te salut ,Printule...Incearcasa fii mai putin acid :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

doar cei la care le surade asteptatul in masina pana la Paste(le) cailor

 Ce v-ati mai suparat ,domnul ,, daulabuci,,....Fantastic!!!N-ar mai trebui sa fiti atat de ranchiunos....Din data de 18.12.2016 ora 16.15 ,asa stiu ca era fixata programarea ,a trecut ceva timp....si ma gandesc ca ati mai avut cateva orgasme astfel incat sa va descarcati de energiile negative si sa nu -mi purtati mie resentimente..Sau n-ati mai avut orgasme de atunci si ati ramas cu gandul la faptul ca ati asteptat in masina 20 min in Nufarul Plaza..Ce este rau in acest lucru ???Ati facut cunostinta cu un cartier frumos in cazul in care n-ati vizitat ,,randunele ,, anterior acolo..... :bow

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

Si de ce trei postari cu-acelasi continut, ei, pe-asta n-o mai inteleg. Pesemne c-asa e când divele nu primesc atentia ce considera c-o merita. Ah, si-un alt lucru ciudat. Suntem prea solicitate sa facem fata oamenilor cu bun simt care se programeaza si onoreaza acele programari (in cazul meu prin PM), dar totusi nu suficient de solicitate sa raspundem in scârba unor postari pe forum.

 

*slowclap

  • Like 4
Link spre comentariu

După cum ai observat am răspuns noaptea când oamenii dorm adică în jur de ora 24...A fi ocupat nu înseamnă a fi in ,,acțiune,, 24/24....Deșteptule !!Ce logică mai ai și tu😂😂😂😂...,,Inițial am răspuns doar ,,peștelui ,,care a pus o întrebare....Ce isteț ești tu,dragă!!!Nu degeaba ești foarte activ pe aici....😤😤😤

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...