Sari la conținut

Diva Anita - diva divelor - 0736899044


Postări Recomandate

  • Oras:Europa, deocamdata
  • Oras:Europa, deocamdata

Vad ca anuntul ei a fost repostat automat, asadar nu bag mana in foc ca mai e in Oradea.

Insa citeste cu atentie topicul mentionat de Orpheus, si in special topicul ei din Cluj:

http://nimfomane.com/forum/topic/46121-diva-anita-0736899044/

 

si trage singur concluzia daca merita sa te risti, judecand dupa ce postari a facut acolo...

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am remarcat si eu tonalitatea discutiei purtat si faptul ca a facut parte din tribul el bamboo2017 aka despasito , spune mult. Nici gand nu am avut sa ii trec pagul “ divei”, dar oricum iti multumesc pentru atentionare.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:IT
  • Oras:IT

Grasutuu, nu fi rau! Vrei sa spui ca daca ti-as trimite un mesaj pe WA (daca as avea nr. tau) si te-as ruga sa-l postezi in numele meu, n-ai face acest lucru? Adica, sa nu mai fim oameni? Am vazut "razboiul" tau cu Ines, dar chiar si atunci... in fine, noi sa fim sanatosi!

 

 

Mesaj pentru toati cei care se "razboiesc": "Mai futeti-va!". :hihat

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Grasutuu, nu fi rau! Vrei sa spui ca daca ti-as trimite un mesaj pe WA (daca as avea nr. tau) si te-as ruga sa-l postezi in numele meu, n-ai face acest lucru? Adica, sa nu mai fim oameni? Am vazut "razboiul" tau cu Ines, dar chiar si atunci... in fine, noi sa fim sanatosi!

 

 

 

 

Mesaj pentru toati cei care se "razboiesc": "Mai futeti-va!". :hihat

 

eu razboi? :)

ma razboiesc pt ceva mai important in viata asta..

iar postarea asta era doar o remarca nevinovata

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna seara. Anita m-a rugat sa postez un mesaj din partea ei , pentru ca ea este blocata.

Sigur e diva? Ea, de regulă, scrie mai " colorat", Roșu, galben, albastru, mai coboară niște sfinți, mai urcă niște draci. Înțelegi ce vreau zic? :))) sau s-a cumințit poate :)))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Sigur e diva? Ea, de regulă, scrie mai " colorat", Roșu, galben, albastru, mai coboară niște sfinți, mai urcă niște draci. Înțelegi ce vreau zic? :))) sau s-a cumințit poate :)))

Le-am trecut in agenda in functie de nickname:) pe toate fetele. S-a cumintit:)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

Anita nu are cum fi blocata. Ea doar acumulase multe pct neative si odata cu conturile SP a fost banata automat. Din pricina punctelor

 

Anitooooo daca citesti fa-ti cuc0oana cont nou ca parca mi-e dor de tine

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

Le-am trecut in agenda in functie de nickname:) pe toate fetele. S-a cumintit:)

Auzi daca tu chiar ai nr ei si ai vb cu ea spune-i sa nu mai intre pe tel si sa faca cont nou de pe pc. Tocmai mi-am adus aminte ca intr-adevar cand esti banat te baga automat in cont din cauza la cookies si oricat ai da lo out esti blocat si nu merge. La mine singura solutie a fost sa dezinstalez si reinstalez browserul pe telefon de fiecare data pt ca desi stergem istoricu si cookies naiba stie cum numai pe telefon tot in cont iti intra direct

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

La ce vocabular are această, în ghilimele, "diva", cred ca mulți din Oradea ar plăti, doar sa te vadă plecată acasă. Se poate trage apa!

Te fute grija de mine ???Vorbim cu Bolojan sa extinda dimensiunea strazilor daca nu -ti mai ajunge spatiul ,popandaule de koko ce esti...Daca te fute grija de mine,da timiditatea la o parte si arunca-te in Crisul Repede,pulifriciule
Link spre comentariu

Zapacealaaaaaaaaaaaaaaaa

Domina frumos acolo si vino ca te asteptam

Pup si hug  :maninlove

Da,Strap-on -urile sunt pregatite!!!!......My dear....Te pup si te imbratisez...Aceeasi Diva...
Link spre comentariu

Sigur e diva? Ea, de regulă, scrie mai " colorat", Roșu, galben, albastru, mai coboară niște sfinți, mai urcă niște draci. Înțelegi ce vreau zic? :))) sau s-a cumințit poate :)))

Anymatorule,tie nu-ti prieste aerul racoros de la Cluj si te-ai mutat mai la campie in Bihor???Da,de regula scriu mai colorat...Ziua de astazi este exceptia....Sa nu ma provoci sa cobor toti Sfintii pt tine...Iar de draci nu poate fii vorba....Eu sunt insusi DRACUL GOL....te salut si nu ma provoca sa scot veninul de SCORPION... O sera faina !!1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Anymatorule,tie nu-ti prieste aerul racoros de la Cluj si te-ai mutat mai la campie in Bihor???Da,de regula scriu mai colorat...Ziua de astazi este exceptia....Sa nu ma provoci sa cobor toti Sfintii pt tine...Iar de draci nu poate fii vorba....Eu sunt insusi DRACUL GOL....te salut si nu ma provoca sa scot veninul de SCORPION... O sera faina !!1

Lasă-i acolo la locul lor, că așa bine stau :). Mai arunc și eu câte un ochi pe malul Crișului :). Știi cum e, e bine să îți cunoști vecinii sau vecinele :D. Prezența ta mai colorează puțin forumul :). Seară faină! mă pun la meci :)
  • Like 2
Link spre comentariu

Asa-i ,Anymatorule!!Fara mine acest Forum a fost foarte monoton.. MULTI AU PLANS DUPA MINE IN ACESTE 3 LUNI....Am avut o perioada tare full cu de toate ..Altfel as fii reaparut cu mult timp in urma .....Am avut o perioada extrem de agitata din toaate punctele de vedere....Asa incat am desemnat-o pe draga de Inesuka drept purtator de cuvant.......Dar ,ce meci este??Ceva calificari ???

Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

Kendrutzo,cum am promis,ma voi ocupa de forumisti...Am revenit dupa 3 luni ...Cum esti ???Te salut cu respect

Sunt bine, multumesc :) Ma bucur ca ai rezolvat, tu ce ai mai facut acest timp?Spune si tu frumos options si extra options ca la tunning si ia usor oradenii ei mai cu o pupa , o limba in ureche,din astea vanilla nu jap biciul, sha nuielesa if u know what ai mean  :))

:hug1

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

marş, fă!

b Hai,Sictir ,popandaule!!!DACA ESTI CONSTIPAT DE CE NU INGEREZI UN DULCCOLAX,CIURI-BURI CE ESTI???Popandaule ,maine iti pun o pila la Bolojan sa te primeasca in audienta.Sa i explic ca nu mai este spatiu de plimbare pt popandai de cand Diva este in zona.Numai nu stiu cum sa procedez ,pe Bolojan nu pot sa l fut ca este pocait...Daca ai tu idee cum se fut pocaitii ,popandaule ,da mi un semn.Sa te programez in audienta.Pupa-m-ai in dos de jegos...
Link spre comentariu

  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

Buna dimi!

Anita draga stii ce gandea toata lumea ieri, nu? uite ce bine se inteleg nebunele intre ele :)) Ceea ce pe cinstea mea e cat se poate de vesel

Cu toate astea din alt motiv dau buzna aici. Intamplarea face ca forumu asta e super boring. Casti, adormi, motai si alte asemenea. Sau asa il. percep eu.Si ce ar fi mai hazliu decat sa citesc si eu o recenzie recenta a divei?

Hello O city care imi face si mie un mic hatar si ma amuza?

MarkAnthony mai traieste? el ma distra cu recenziile totusi...care mai pofteste?

Orice caz mai iesiti si voi la futut 

Daca apare ceva dati si mie un beep sa citesc. Eu dau follow a thead anyways

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...