Sari la conținut

Diva Anita - diva divelor - 0736899044


Postări Recomandate

  :girly Kendrutzo,as scrie mai mult sa ne distram ...Dar sunt putin cam solicitata...Incerc....Noaptea trecuta i -am introdus unuia 2 castraveti in anus si ulterior pumnul cu manusa latex ....Iti imaginezi ce a fost in apartament....Api doua bucati de ciocolata Ferrero Rocher ....Ceva de vis....Asta asa,ca ,,Pofta buna,,...Kendrutzo ... :rax2Vreau sa -l gasesc pe retardatul de DESPACITO  sa-l fac sclav.....  :boob Ziceau unii pe aici ca eu sunt prietena cu DESPACITO ...Iti vine sa crezi??? :boobVREAU SA TI FAC NISTE DEDICATII ,KENDRUTZO ,O VOI RUGA PE INESUKA SA POSTEZE DE PE WHATSAPP ...Mai tarziu ...draga ..Te am pupat... :girly  :laugh2  :girly  Stii ce ar fii tare,Kendrutzo ???Sa o provocam pe Meda la discutii aici..Sa vezi cum coboara toti mortii si viii din Tara Motilor :laugh2.....

Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

  :girly Kendrutzo,as scrie mai mult sa ne distram ...Dar sunt putin cam solicitata...Incerc....Noaptea trecuta i -am introdus unuia 2 castraveti in anus si ulterior pumnul cu manusa latex ....Iti imaginezi ce a fost in apartament....Api doua bucati de ciocolata Ferrero Rocher ....Ceva de vis....Asta asa,ca ,,Pofta buna,,...Kendrutzo ... :rax2Vreau sa -l gasesc pe retardatul de DESPACITO  sa-l fac sclav.....  :boob Ziceau unii pe aici ca eu sunt prietena cu DESPACITO ...Iti vine sa crezi??? :boobVREAU SA TI FAC NISTE DEDICATII ,KENDRUTZO ,O VOI RUGA PE INESUKA SA POSTEZE DE PE WHATSAPP ...Mai tarziu ...draga ..Te am pupat... :girly  :laugh2  :girly  Stii ce ar fii tare,Kendrutzo ???Sa o provocam pe Meda la discutii aici..Sa vezi cum coboara toti mortii si viii din Tara Motilor :laugh2.....

Anita draga nararile tale imi starnesc imagini extrem de vii si colorate . Ai un mare impact vizual asupra mea se pare :))

MA bucur ca esti ocupata, inseamna ca ai gasiti destui submisivi

 

Cat despre Meda i-am dat one to one si am terminat acolo ca sa zic asa. Nu stau sa balacaresc pe nimeni in grup. Dar chiar voiam sa te intreb cum de punctai pozitiv cand o paruiam virtual nitel? Nu erati voi doua prietene? Or a facut si cu tine la fel ca si cum mine lugu lugu laga laga friendy and all si apoi inura ca turbata fara motiv ca ultima drogata? V-ati certat zic?

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

  DECI ,proasta m-a facut cu ou si cu otet in PM ....Asa o vita proasta nu mi-a fost dat sa vad....Cu toata lumea face lugu -lugu ,friendy,mumu-mumu apoi de porcaieste ca la usa cortului....Este de o incultura crasa...Imi pare rau ca i-am dat puncte pozitive....Serios...Nespus de rau..La ea ,acolo la tara in jud Alba ,asa se vorbeste....Tot am zis ca ma duc intr o zi sa i pictez usa cu vopsea rosie dar m-am razgandit ...Cand locuia langa Ramada... .Proasta s -a mutat sau a mutat o pastorul ei...Nu merita sa i dai importanta ca prea  cretina..este.....Semi analfabeta ,cretina ,indobitocita...Sa vezi dupa ce citeste aici ce sfinti coboara...te am pupat,Kendrutzo!!Eu  zic s -o lasam in pace pe proasta Pamantului ca daca n -a fost educata la timp ,n-a avut modele in viata ,n-a reusit sa invete nimic... :laugh2Maximul ce poate calcula ea este cat a supt intr-o zi.Ca altceva,mai dificil..Te pup.... :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

  DECI ,proasta m-a facut cu ou si cu otet in PM ....Asa o vita proasta nu mi-a fost dat sa vad....Cu toata lumea face lugu -lugu ,friendy,mumu-mumu apoi de porcaieste ca la usa cortului....Este de o incultura crasa...Imi pare rau ca i-am dat puncte pozitive....Serios...Nespus de rau..La ea ,acolo la tara in jud Alba ,asa se vorbeste....Tot am zis ca ma duc intr o zi sa i pictez usa cu vopsea rosie dar m-am razgandit ...Cand locuia langa Ramada... .Proasta s -a mutat sau a mutat o pastorul ei...Nu merita sa i dai importanta ca prea  cretina..este.....Semi analfabeta ,cretina ,indobitocita...Sa vezi dupa ce citeste aici ce sfinti coboara...te am pupat,Kendrutzo!!Eu  zic s -o lasam in pace pe proasta Pamantului ca daca n -a fost educata la timp ,n-a avut modele in viata ,n-a reusit sa invete nimic... :laugh2Maximul ce poate calcula ea este cat a supt intr-o zi.Ca altceva,mai dificil..Te pup.... :hug1

Stiu ce zici ca mereu era draguta, zicea ca-s useru ei preferat pl in pruna.; de aia nu stiam macar daca manca deseuri sa zicem de mine. ca nu m-a citat sa ma injure. si eu am vazut dupa cateva luni,imagineaza-ti :))) asa deodata a luat-o

coboara pe drq,un cuvant nu mi-a scos nici macar sa ma lamureasca. nu tu confirmat,nu tu infirmat. mai rau m-a enervat dupa ce a comis-o daca recunoastea si vedeam ca vorbeste frumos treaceam cu vederea. dar plm ma injuri si ma lasi si sa vb singura? atunci am terfelit-o rau. ea tot steargea eu mai bagam odata haha

nu are tupeu cu mine ca stie ca matur cu ea cluj via alba

Dar eu m-am racorit.. Sincer eu am politica clara esti javra cu mine odata sunt de 3 ori cat ai fost tu moreorless si apoi e ca si cum nimic nu s-a intamplat. iert si ut totul.

Dar i-am dat sa zaca, ce e drept ca nici eu nu-s cu toti boii pe acasa:)))

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

   :girly Retardata,trebuie ignorata...Clar..Cand injura,o ignori..Atat...Cred ca la ora asta contabilizeaza cat a supt.... :laugh2Sigur nu-i multumita....Iti dai seama...Te pup,am sclav peste 30 min..Vb diseara... :hug1

Link spre comentariu

   :hug1

 Nu mai pot cu sclavii..Kkmitz....Prea mult ,nu mai fac fata....O nebunie,pur si simplu...Cand ma tin puterile pana la 2 noaptea sunt activa....Daca ar fii Kendrutza aproape sa ma ajute.....Ar fii mult mai usor... :iagreeAm fost in Grecia...mosuletul este tot de actualitate... :laugh2Implineste 70 de ani in 1Noiembrie....Impotent fizic dar potent financiar.. :laugh2  :girly 

  • Minus 1
Link spre comentariu

 Am fost la Salina Turda vara aceasta de 4 ori si te-am vazut cum te dai cu liftul...Asa lenes esti ca nu poti parcurge cele 13 etaje pe picioare,Kkmitz-ule???Te credeam mai puternic.. :boob

  • Minus 1
Link spre comentariu

DIVO MAI PLIMBA URSU'!  ..cu moshuletzu' tau cu tat.

:baby2  :crazylove  :sweeping MA :onloo  :onloo  :onloo PE FATA DE RETARDAT BORAT....Maine dimineata cand voi merge la  :onloo  :onloo  :onloo  :onloo te sun sa ma astepti direct pe gresie ..manca -mi-ai pi..a de oligofren retardat ce este din clubul mimozei din Rogerius .Hai ,Sictir :onloo  :onloo  :onloo  :clap2  :clap2 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

:baby2  :crazylove  :sweeping MA :onloo  :onloo  :onloo PE FATA DE RETARDAT BORAT....Maine dimineata cand voi merge la  :onloo  :onloo  :onloo  :onloo te sun sa ma astepti direct pe gresie ..manca -mi-ai pi..a de oligofren retardat ce este din clubul mimozei din Rogerius .Hai ,Sictir :onloo  :onloo  :onloo  :clap2  :clap2 

 

MUIE TIE. MULTA. 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

 Servus ,Senzatie !!!Sau CEAU ,CUM SE SPUNE IN BIHOR.Programul la Cancelaria Divei s-a terminat pt astazi.Revin maine cu alte stiri de senzatie...Stii ,la o DIVA este mai greu de obtinut o prograamare.Este nevoie de un om de baza sa -ti puna o ,,pila ,, dupa care eu trimit informatiile la SRI BIHOR , POLITIA MUNICIPIULUI ORADEA ,DIICOT SI BRIGADA ANTIDROG....Dupa care esti primit pe covorul rosu... :boob

  • Minus 1
Link spre comentariu

Ma ,IONDELARAION ....Daca te tine pula ,Hai!!!Ca aici in Nufarul Plaza in spatele blocului  am vazut ceva boscheti in zona tomberoanelor....Mergem ,nu-i problema......

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

eu nu vreau covor rosu :)) ..... eu vreau sa te simt pe tine :)) interior , exterior ! deci hai sa lasam covoru la alti .... si sa trecem la subiect! fara alte vrajeli :) tanti . multumesc!

Mai bine ii faci un apel telefonic si-ti spune cu gurita ei asa. :)

 

OffT: eu chiar vreau sa vad o recenzie cu diva. dar  fara robotisme cum faceti de obicei, fara libidosenii, zaharicale si alte siroposenii gen "mi-a lins limba cu limba ei" "am terminat glorios" "i-am gustat piersicuta zemoasa(sau fel de fel de fructe ca nu suntem la ferma agricola )" , adica sa nu mi se aplece daca tot citesc. Si sa nu fie plictisitoare,adica sa ssemene cu personalitatea ei: infierbantata spre indracita si cu un ridicat simt al umorului.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Kendrutzo ,tu crezi ca la mine se vine cu libidosenii si romantisme???Nici vorba....Stii cum se ajunge la Cancelaria mea....Ai citit mai sus.... :girly TE PUP CU DRAG ....  :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

Kendrutzo ,tu crezi ca la mine se vine cu libidosenii si romantisme???Nici vorba....Stii cum se ajunge la Cancelaria mea....Ai citit mai sus.... :girly TE PUP CU DRAG ....  :hug1

Buna Anita,

Abia astept sa am likeuri sa te punctez pozitiv ca mult ma mai amuzi. 

Nu spuneam asa si nu cred ca romantismul este libidinos, din contra. Spun ca-s multi libidinosi pe forum haha

Si pe lana partea ta dominanta sunt convinsa ca esti si o companie tare pasionala si focoasa, mi-ar placea si cred ca si oradeniilor sa vada si aceasta latura a ta :)

 

Ridic miza care ii face o recenzie sa ma amuz eu oricum este ea o "traduc" eu. Adica daca nu imi place o recompun daca am voie de la autorul recenziei si o postez refacuta in viziunea mea. bDaca este foarte detaliata cu atat mai bine sa am de unde culege

 

Ioaneeee nu te bagi ca vad ca te tavalesti cu ea pe forum, nu sari pe ea live bre?

PS Anita Ionutz e baiat de treaba luati-va cu frumuselu' si va veti intelegi bine. Astazi sunt tare impaciuitoare,dar am o zi plina sau ar trebui cel putin. Asa ca ne auzim mai tarziu

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

   :pope

LA FEL SI EU ,KENDRUTZO!!Sunt prinsa de la ora 12.Ne auzim ,cu siguranta.Eu l-am invitat pe Ioan in boschetii din spatele blocului.Daca vrea sa vina ,facem o sesiune de dominare gratis...Iondelaraion ,stii unde m-am gandit sa te domin???In spatele Liceului Penticostal ,,BETEL,, de pe Grigore Moisil....Aproape de mine,in treducere ....Daca iti place in boscheti ,doar...Te pup ,KENDRUTZO .....Spor si sclavi cat mai supusi sa ai !!!Ai mei nu sunt prea ascultatori ... :iagree

  • Minus 1
Link spre comentariu

  :pope  :pope GUNOIULE BOSCHETAR ,SUNT DE LA ORAS ....M am nascut la 2 min de zona 0 A ORASULUI CLUJ NAPOCA....Jegosule  ,ai iesit din boscheti ???NU TI E BINE ,Despacito???Trebuie sa mi incarc arma de vanatoare sa te caut prin Oradea .Retardatule !!! :pope :boob

  • Minus 1
Link spre comentariu

 Ma ajuta cineva cu filmuletele lui Despacito de pe Youtube???Le am vazut candva in urma cu ceva timp dar nu mai stiu unde erau postate.Multumesc ..As vrea sa fac o retrospectiva.... :popeKendruta sau Diamond ,voi ati vazut pstarile retrdatului de pe Youtube???

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...