Sari la conținut

Diana Anghel-0767835339


maestro4

Postări Recomandate

Salutare! Am tot vazut anuntul:
Bruneta sexi,singura in locatie.Te astept pe tine domn generos alaturi de mine pentru a petrece momente unice impreuna.Prestez sex oral lent,normal orice pozitie,69,limbi,tel 0767835339.

 

 

 

Pareri? A fost cineva la domnisoara? Multumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

 

Salutare! Am tot vazut anuntul:
Bruneta sexi,singura in locatie.Te astept pe tine domn generos alaturi de mine pentru a petrece momente unice impreuna.Prestez sex oral lent,normal orice pozitie,69,limbi,tel 0767835339.

 

 

 

Pareri? A fost cineva la domnisoara? Multumesc!

 

Am fost eu dar nu prea curand. Ce pot sa spun despre ea (sa incep cu partea neplacuta), nu este cea din poze si avea cateva kilograme in plus cand am vizitat-o eu. Parte buna consta in faptul ca este o prezenta placuta (dupa parerea mea), igiena ok, locatia curata, facea oralul si neprotejat (destul de bine facut), cooperanta la pozitiile propuse de mine, in perioada respectiva presta si anal pentru care cerea o suma suplimentar, dar nu mai tin minte cat, pentru ca pe mine nu m-a interesat anal, pentru o fin.70 lei, nu m-a grabit, .... la 70 lei finalizarea a fost ok. Am pus mai jos un link cu recenzii mai vechi despre ea, pe atunci folosea alt user.

Sper ca iti sunt de folos informatiile.

 

https://www.google.ro/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjqot_GwoLRAhXDXBoKHdPEDVUQFgghMAA&url=http%3A%2F%2Fnimfomane.com%2Fforum%2Ftopic%2F37571-0767835339-adina-milfulita%2F&usg=AFQjCNFRkmT-yz8dcj4Z7JRvmNGqDxUqxw

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Este diferita mult fata de cea din poze? Daca da, arata bine? Multumesc!

Din punctul meu de vedere, da, este diferenta, nu arata asa bine ca cea din poza. Acum depinde si de ce preferinte ai, am scris mai sus ca avea cateva kilograme in plus, daca preferi genul slim, nu prea se incadreaza. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...