Sari la conținut

Roxana 69


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tu dai copy paste ...acelasi mesaj la toate?

Am dat doar catorva fete la care am fost si as mai reveni. Nu sunt toate la fel, sunt si note diferite, iar la Top sunt cateva care se remarca prin profesionalism. E desigur o apreciere subiectiva.

Link spre comentariu

  • Oras:aici
  • Oras:aici

Ptiu drace, am fost derutat rau, Roxana69, Roxi69. Ma uitam la Roxi69 si nu intelegeam unde am fost joia trecuta. :)

 

 Initial stabilisem o intalnire cu Elena-Lore, am vazut ca a reaparut in peisaj. Ajunsesem la Muncii si surpriza...avea telefonul inchis. Am fost tentat sa iau un buchet de flori pentru revedere, bine ca nu am facut-o ca as fi fost penibilul perfect. La piata Muncii, asteptand infrigurat in ploaie cu un buchet de flori in mana. Azi am vazut poza cu branula, asa ca imi cer scuze pentru toata carnita pe care i-am indesat-o in frigider. De indata ce se insanatoseste promit sa i-o mut in alta parte.  :atm

 

Revin la intalnirea cu titulara acestui topic. In disperare de cauza am deschis repede forumul sa vad lista neagra. Dupa cateva incercari nereusite la alte domnisoare, tot rasfoind forumul mi-am adus aminte de Roxana. Si bine am facut. Trec la note, explic acolo pe scurt.

 

Roxana: 8.5. Tinerica, din cate imi aduc aminte 22 ani declarati, cu trasaturi frumoase. Dupa cum s-a spus pe aici, ar putea sa slabeasca putin. Chiar daca imi plac fetele mai slim, nu m-a deranjat asta, a compensat din plin cu altele

GFE: 9. Aici nu stiu ce sa spun, cred a fost un pic timida la inceput, de cateva ori am avut impresia ca este oarescum intimidata de prezenta mea. Eu am interpretat atitudinea ei cum mi-a convenit mie si am tras concluzia ca este usor submisiva. Si m-am desfasurat ca atare.  :innocent

Igiena. Nimic de comentat

Oral: 9.5. Foarte bun, cu CIM pana la ultima picatura. Imi plac fetele care o sug cu pasiune. Vazand ca ii place, am inceput sa ma imping cat mai tare in gatul ei, pana la limita inecarii. A facut fata cu brio. Scad jumatate de punct doar din cauza ca nu i-a intrat toata in gura, dar mai exersam cand ne mai vedem.

Normal: 10. Iar ne-am competat foarte bine, m-am desfasurat cum am simtit si a iesit ceva misto. Am schimbat mai multe pozitii, nu a fost nici o observatie din partea ei. Ne-am bucurat amandoi de privelistea din oglinda si cred/sper ca a fost o experienta reciproc avantajoasa. 

200 lei o tragere lunguta care s-a apropiat ca durata de limita de timp de o ora.

 

Concluzie. Mi-a placut experienta cu Roxana si mi-ar placea sa o repet. Din cate am inteles se poate si un menage a trois cu coleguta ei....  :icecream . De incercat

 

Multumesc si ti pup  :flowers2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...