Sari la conținut

Izabela 0728554873


Postări Recomandate

  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

Bai voi vreti sa ma face ti pilaf cu carne 🤔🤓😈 hai buna dimineata azi sunt pana la 3 asa ca tragerea se face de acum 😈😈😈😘😘😘

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Campina
  • Oras:Campina

Am vizitat o pe Iza acum câteva săptămâni. Am stabilit întâlnirea la telefon, a trebuit sa mai aștept puțin pana a fost disponibilă . Locația este ușor de găsit . Am fost îndrumat către locul de nebunii prin telefon .

Am optat pentru o ora , masaj cu finalizare prin tehnica masajului 😜, iar partea a doua a fost un masaj prostatic cu finalizare orală .

Iza este o femeie căreia ii place ceea ce face , ii dau 9.5. ( nimeni nu e perfect 😘) , locația curată , foarte ușor de găsit . Prețul platit : 250. De revenit ? Cu siguranța , vara viitoare .🤗😘

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Intr-un final am reusit sa ii fac si eu o vizita,zona afi locatie usor de gasit,nu am stat prea mult pentru ca ma grabeam asa ca am trecut direct la actiune,am facut un dush,achitat inainte,si am inceput distractia,am fost intrebat daca prefer ceva anume sau o las pe ea sa iti faca treaba si am ales sa o las pe ea,am experimentat si eu acel "ulei de masline" si a inceput cu oralu,care pot spune ca este unul dintre cele mai bune din oras,pus balonasul dupa si finalizat.

 

Notele:

Locatie: 8

Aspect: 8

Oral NP: 10

Normal: 9

Halatul: 150

 

De reveni cu siguranta

  • Like 2
Link spre comentariu

😘😘😘😘 multumesc de recenzie 😘😘😘😘

Te bucuri ca nu ti a facut funduletul poligon de tragere. Ce a fost cu tine ca ai cam disparut din peisaj? Mai tacuta, nici o poza noua, promisesei poza si informatii cu noua ta colega. Shouri ceva? Ca asa futing toata lumea face. Ca nu l face ca tine....
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ghinion.

Am fost pana la urma m-am ales cu un super blowjob nota 10 din pacate „soldatu“ a fost abuzat un pic dimineata 💪iar dupa-amiaza a cam adormit, tarzior s-a trezit si deja cred ca obosise si Izabela ...de futut nimic in schimb ,oral de exceptie. Recomand ðŸ‘ðŸ‘

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...