Sari la conținut

Izabela 0728554873


Postări Recomandate

Vizitator babanul82
Reputație: 0

Bai băiatul tu esti plecat de acasa rau de tot, lasa dracu ilegalele sau cavadoro,parerea mea e ca trebuie sa iti faci un test la psihiatru(urgent)..Am glumit, am ras pana acum..dar tu ai o problema cu capul..tu nu poti trece momentul(bine nici nu ai cum..de la alcool sau ilegale esti distrus)

Link spre comentariu

Bai băiatul tu esti plecat de acasa rau de tot, lasa dracu ilegalele sau cavadoro,parerea mea e ca trebuie sa iti faci un test la psihiatru(urgent)..Am glumit, am ras pana acum..dar tu ai o problema cu capul..tu nu poti trece momentul(bine nici nu ai cum..de la alcool sau ilegale esti distrus)

asculta-ma cu atentie ca depasesti masura si te bagi aiurea....imi dau tu 5 mil inapoi?Daca nu,stai in banca ta ca sunt un bulangiu,nici nu deranjez pe altii,dar nici altii pe mine!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0

Nu am cum sa te ascult ca nu suntem fata in fata, poate vrei sa spui sa citesc ceea ce scrii!Bai eu stai in banca mea..dar fi dracu bărbat.. nu muieri sa te plângi de 5 mil!. Da ma cauta.ma si iti dau eu bani.

Link spre comentariu

asculta-ma cu atentie ca depasesti masura si te bagi aiurea....imi dau tu 5 mil inapoi?Daca nu,stai in banca ta ca sunt un bulangiu,nici nu deranjez pe altii,dar nici altii pe mine!

da prost esti ma.....eu sunt cu voi aici ,nu sa ma cert....fata asta a gresit si decat scuze si-a cerut,in numele aleia,apoi in numele ei.....ati vazut voi undeva ca m-a invitat ea la o cafe personal etc?...

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu am cum sa te ascult ca nu suntem fata in fata, poate vrei sa spui sa citesc ceea ce scrii!Bai eu stai in banca mea..dar fi dracu bărbat.. nu muieri sa te plângi de 5 mil!. Da ma cauta.ma si iti dau eu bani.

tu esti un agramat bai muceo....de unde ai tu 5mil sa dai?Poate sa iti vinzi plasma si masina de spalat luata in rate de parintii tai....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron

Banule încheie conversația asta lasa omu in supărarea lui e de ajuns , eu pe omu asta vad ca zice adevarul asa cum au stat lucrurile din punctul meu de vedere treaba e clară subiect incheiat , tu salbaticule continuă cu renceziile ca o.faci bine

Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0

Titule, tot respectul ptr tine..dar salbaticul a " furat mult curent"....de ce nu e bărbat adevărat!??..e muiere doar sa se vaite ca a pierdut 5 mil din vina lui?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Titule, tot respectul ptr tine..dar salbaticul a " furat mult curent"....de ce nu e bărbat adevărat!??..e muiere doar sa se vaite ca a pierdut 5 mil din vina lui?

Fii atent: sa zicem ca vrei sa mananci cozonac cu nuca si faci comanda de doua bucăți la patiserie. Ii platesti, ajungi cu cozonacii acasa, nerabdator sa-i mananci si surpriza: in loc de nuca, sunt umpluti cu cacat. Ce plm faci??? :)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Fii atent: sa zicem ca vrei sa mananci cozonac cu nuca si faci comanda de doua bucăți la patiserie. Ii platesti, ajungi cu cozonacii acasa, nerabdator sa-i mananci si surpriza: in loc de nuca, sunt umpluti cu cacat. Ce plm faci??? :)

:)))) salbaticu i a mancat
  • Like 1
Link spre comentariu

auzi 4..de 5 mil iza nu face uro asa cum iti place tie....prea te futi in cur si faci curent pe aici.

uro ti-o place tie poate,iar daca tot ai vb cu ea....si din ce ti-a zis,am intrebat-o pe colega ei daca face si uro,dar nu ptr mine in orice caz...daca are ceva de spus sa vb ea aici,nu prin intermediari....vorbesti ca o pizda!

  • Like 1
Link spre comentariu

asa mah si..de prost ce esti..ala de i au furat banii din portofel nu a facut atat tam_tam..a zis cine si ce pe topicu respectiv..ura si la gara..facem cheta sa se pise una pe tine..

ba cacaciosule....eu am incercat sa fiu calm,dar nu intinde coarda ca o vaca,ca vorbesti ca un fraier....si de pisat o sa se pise barbatii pe tine daca mai faci pe smecherul aici....iesi da-te drk de maimutoi ca nu e treaba ta unde se caca ursul in padure!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...