Sari la conținut

Izabela 0728554873


Postări Recomandate

Neata, scara de bloc are camera jos la intrare , doar am cerut poza . 2 . Nu am zis niciodata ca o sa ma fut eu moca cu tine doar ma gandeam sa bem o cafea in semn de " solidaritate " . 3 . M.au dat jos de la top in mom in care eu am scris ca sunt inactiva .

ma confunzi cu altcineva,dar asta trebuia sa faci tu,ori sa ii ceri banii lu colega ta si sa mi-i inapoiezi,ori sa iti asumi greseala ei si sa imi oferi 2 ore de sex gratuit,castigai mai mult daca o faceai dar orgoliul tau nu te-a lasat ! Orgoliul e un pacat ca tot te duci la biserica,intreba-ti duvohnicul.Si nu te-am jignit vreodata eu aici,chiar daca am "trollat" eu uneori,sau facut pe nebunul.Un lucru e sigur,eu chiar daca am scris ceva rau nu te cred o fata rea,desi o mai scriu sa te superi,fata de tine care ma consideri un barbat naspa ca caracter,desi dai impresia ca nu ai nimic cu mine ! Ma obosesc explicatiile astea,dar chiar sa fi asa de suparata nu ai de ce!Te las cu prietenii tai de aici ,pupic!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

Ce sa caut eu in sfanta zi de Duminica la pl 🤣🤣🤣🤣 ma duc la biserica ... eu sa ofer 2 ore de sex gratuit , eu ! Daca tu crezi ca aveam eu vreun castig sau crezi ca am pierdit ceva ca nu ti am dat banii sau ma rog sa te fut 2 ore moca , este fix parerea ta si nu coincide cu a mea . Consider ca nu am pierdut nimic , ba chiar sunt castigata ca nu te am ca si client si tu stii si sustii acelasi lucru un pic mai sus in conversatie . Nu te confund deloc chiar stiu cn esti dar o tin pentru mine doar ca sa am grija sa nu ma vezi vreodata in contextul asta . Desi pe strada ne am intalnit o data .

Link spre comentariu

Ce sa caut eu in sfanta zi de Duminica la pl ma duc la biserica ... eu sa ofer 2 ore de sex gratuit , eu ! Daca tu crezi ca aveam eu vreun castig sau crezi ca am pierdit ceva ca nu ti am dat banii sau ma rog sa te fut 2 ore moca , este fix parerea ta si nu coincide cu a mea . Consider ca nu am pierdut nimic , ba chiar sunt castigata ca nu te am ca si client si tu stii si sustii acelasi lucru un pic mai sus in conversatie . Nu te confund deloc chiar stiu cn esti dar o tin pentru mine doar ca sa am grija sa nu ma vezi vreodata in contextul asta . Desi pe strada ne am intalnit o data .

cred ca te-ai indragostit de cineva si ai vrea sa fiu eu acela....altfel nu inteleg de ce imi raspunzi asa cu dezinvoltura ....din top ai fost data jos tocmai ca nu ai luat atitudine sa indrepti lucrurile cu clientul care a fost tepuit la tine in casa de pe nr de sus afisat aici,o cafea decat era ok ptr tine si sa faci pe detectivul ?....apropo,sa inchei orice dialog cu tine,sper sa o faci si tu,nici nu stiu cum arati macar ,apoi,ai facut supozitii gresite ca as fi eu cine spui crezand ca probabil ca chiar as fi fraier asa cum ma fac unii din cei de aici sa spun pe forum prin ce zona as locui,ca as sta la cateva blocuri de tine etc...am aflat raspunsul tau mai sus,clientul e bun numai de plata fara drept de "daune' din partea ta,ca nu coincid parerii tale....daca individul are peste 185 si 90 de kg,am m-ai pus pe mine de cand,inseamna ca eu sunt,pfff...succes si ai grija de tine ca e pacat ,nu iti face cinste orgoliul! kiss limba ta aia lunga ca o ador  ha ha,am eu o slabiciune ptr ea  :laugh2

Link spre comentariu

chiar daca nu stie cum arati, mirosi a prost de la distanta : :)))

"chiar daca nu stie cum arati, mirosi a prost de la distanta : :)))"///omul asta miroase a petale de trandafiri ,de regula pasiv si dorit pe "interval" de baieti...in continuare vad ca este acceptat pe forum....

Link spre comentariu

admin,eu daca mai vad specimene de useri care imi vorbesc asa e mai bine sa ma scoti afara sau sa ma lasi sa le dau replica.eu nu am intrat aici sa fac pe unul sau altul fraier sau prost,am bun simt si daca pot ajuta cu un sfat o fac cu placere....eu nu imi iau pungi de pufuleti ca unii sa o dau la impresii ca de pe tir pe drum cu volanul condus cu picioarele.....poate avem un pact nescris si intelegi!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

admin,eu daca mai vad specimene de useri care imi vorbesc asa e mai bine sa ma scoti afara sau sa ma lasi sa le dau replica.eu nu am intrat aici sa fac pe unul sau altul fraier sau prost,am bun simt si daca pot ajuta cu un sfat o fac cu placere....eu nu imi iau pungi de pufuleti ca unii sa o dau la impresii ca de pe tir pe drum cu volanul condus cu picioarele.....poate avem un pact nescris si intelegi!

Domn judecator, ce ti.a prescris medicul pentru tulburare de personalitate si sindromul de tulburare obsesiv-compulsiva??? Xanax? Coaxil? Colimpramina? Paroxetina? Poti vorbi deschis te pot ajuta ...

Link spre comentariu

Justiceman, fii atent tatii!

Un obsedat, nu trăiește mult fiindcă nu are liniste, știi ce zic, și problema cu matematica, liniștește-te tatii, nu ai tu școală cata vacanta am eu

ai dreptate aici,ca doar de aceea ai intrebat-o daca si duminica presteaza,tui fiind un obsedat asa cum ai inceput fraza.....mai faci si pe altii fraieri,tupeu de nesimtit....stii mate dar nu ai treaba cu logica tu!

Link spre comentariu

Domn judecator, ce ti.a prescris medicul pentru tulburare de personalitate si sindromul de tulburare obsesiv-compulsiva??? Xanax? Coaxil? Colimpramina? Paroxetina? Poti vorbi deschis te pot ajuta ...

te pomenesti ca prescrii retete online si dai diagnostice fara sa vezi pacientii.....ia da mataluta mai multe detalii sa afle lumea de tine,doctorul psihiatru revoltat de un user,sau esti un agarici de fapt si faci pe indrumarul online? Vad ca le-ai incercat pe toate,nu ai iertat nici un drog,nesimit care se amesteca unde nu trebuie!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

te pomenesti ca prescrii retete online si dai diagnostice fara sa vezi pacientii.....ia da mataluta mai multe detalii sa afle lumea de tine,doctorul psihiatru revoltat de un user,sau esti un agarici de fapt si faci pe indrumarul online? Vad ca le-ai incercat pe toate,nu ai iertat nici un drog,nesimit care se amesteca unde nu trebuie!

Eu doar aer ti-as baga in vena, n-as strica nici o aspirina pe tine ;)

Link spre comentariu

m-am razgandit,imi vreau cei 5mil inapoi....poate printre "psihiatri",doritori de bine si cavaleri,"pesti" cu statut de smardoi,sau iubitii Izei ce or fi,exista cineva sa ii acopere infractiunea facuta de colega ei si in care Iza gandeste ...."da-l drk sa se duca la aia sa ii ceara banii inapoi,nu eu i-am supt pula cu prezervativ de 1metru,ca eu am luat masurile necesare ptr mine sa scap de aia sa nu imi i-a casa,bine cu fraierul asta ca mi-a zis aici,ca oricum pizda nu ii dau ca am parerea mea si nici pe 1mil de euro nu ma fute "saracia",am lasat-o sa plece cu banii lui decat ca nu erau ai mei!".....va dau o adresa de email sa mi-i depuneti prin paypal daca tot credeti ca prin incurajarea infractiunii facuta de colega ei e ok,iar Iza nu e complice,desi este clar,faptul ca a tacut atata timp si acum face pe "victima" ptr mine nu are relevanta....repet,o consider complice prin nr ei de tlf ....nu faptasa....cu 5mil fut toata noaptea drecu....se ofera cineva?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

m-am razgandit,imi vreau cei 5mil inapoi....poate printre "psihiatri",doritori de bine si cavaleri,"pesti" cu statut de smardoi,sau iubitii Izei ce or fi,exista cineva sa ii acopere infractiunea facuta de colega ei si in care Iza gandeste ...."da-l drk sa se duca la aia sa ii ceara banii inapoi,nu eu i-am supt pula cu prezervativ de 1metru,ca eu am luat masurile necesare ptr mine sa scap de aia sa nu imi i-a casa,bine cu fraierul asta ca mi-a zis aici,ca oricum pizda nu ii dau ca am parerea mea si nici pe 1mil de euro nu ma fute "saracia",am lasat-o sa plece cu banii lui decat ca nu erau ai mei!".....va dau o adresa de email sa mi-i depuneti prin paypal daca tot credeti ca prin incurajarea infractiunii facuta de colega ei e ok,iar Iza nu e complice,desi este clar,faptul ca a tacut atata timp si acum face pe "victima" ptr mine nu are relevanta....repet,o consider complice prin nr ei de tlf ....nu faptasa....cu 5mil fut toata noaptea drecu....se ofera cineva?

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Sporturile nationale in Romania - datul cu parerea pe banii altora, comentatul de pe margine, barfa pe la colturi. Oamenii sunt generosi doar declarativ, nu cred ca ar scoate vreunul 5 lei din buzunar.

Oricum, esti de apreciat pentru perseverenta, doar ca nu o folosesti intr-un mod constructiv. 

  • Like 8
Link spre comentariu

sa "construiesc ceva ptr Iza".ea fiind intr-o lume a ei unde banii vorbesc uitand uneori ca suntem toti la fel,ca din pacate,ratacim cu totii cateodata in functie de soarta fiecaruia!!!

   Eu sunt un rege/Tu o regina/Eu sunt un tarmur?Iar tu o mare/Eu sunt iubirea/Tu nemurirea.....Iza.micuta mea sirena  :cry2 
 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...