Sari la conținut

Izabela 0728554873


Postări Recomandate

Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 24 minute, izabella2018 a spus:

Terminați dreq cu vaccinați bătrânii și vaccinați curvele🤣🤣🤣 disponibila😘

Iza nu ai aflat vaccinul.te.protejeaza doar pe tine insa tot poți să-l transmiți în continuare o data ce îl.contactez chiar și vaccinat  asa ca luați invermectina sa nu va Îmbolnăviți 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Chiar acum, izabella2018 a spus:

Terminați dreq cu vaccinați bătrânii și vaccinați curvele🤣🤣🤣 disponibila😘

Nu vezi ca de abia mai avem cu cine face sex, daramite sa mai facem si glume!? 

Dark humor is like food: not everyone gets it.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Chiar acum, marcus_cezar a spus:

Iza nu ai aflat vaccinul.te.protejeaza doar pe tine insa tot poți să-l transmiți în continuare o data ce îl.contactez chiar și vaccinat  asa ca luați invermectina sa nu va Îmbolnăviți 

Mai bine luati pula, respectiv clitorisul, si anusul,  in gura - sa nu ratati ocazia sa traiti. ;)

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 6 ore, marcus_cezar a spus:

Iza nu ai aflat vaccinul.te.protejeaza doar pe tine insa tot poți să-l transmiți în continuare o data ce îl.contactez chiar și vaccinat  asa ca luați invermectina sa nu va Îmbolnăviți 

Ai dreptate deci :Iza fii cu simțul răspunderii și fute numai vaccinați care îți arată adeverință de vaccinare (ca 😃😃😃😃 mine).

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 8 ore, biliape a spus:

Nu vezi ca de abia mai avem cu cine face sex, daramite sa mai facem si glume!? 

Dark humor is like food: not everyone gets it.

Câteodată o laba e mai buna decât o partida de sex 

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 5 ore, ariovist a spus:

Ai dreptate deci :Iza fii cu simțul răspunderii și fute numai vaccinați care îți arată adeverință de vaccinare (ca 😃😃😃😃 mine).

L-au introdus în orifciu  buco anal  sau ai încordat branul  ca Arnold  Sporțânegăr

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 37 minute, ariovist a spus:

Mi l au făcut în pula căci le am spus ca ii place oralul neprotejat. 

Fantastic  pe canalul urogenital  scula de bascula întărește efectiv erecția

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 14 ore, marcus_cezar a spus:

Câteodată o laba e mai buna decât o partida de sex 

Cand e vorba de futai din ala trist, cu scarba, lehamite si ascuns dupa restrictii, si abstinenta e preferabila... Cine o strica pula pe deprima(n) te de rumance lehamitoase... Mare bou mai e! 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 27 minute, biliape a spus:

Cand e vorba de futai din ala trist, cu scarba, lehamite si ascuns dupa restrictii, si abstinenta e preferabila... Cine o strica pula pe deprima(n) te de rumance lehamitoase... Mare bou mai e! 

Ai dreptate frate mai acum când pe lângă Iza avem pe Karla, Roxanne, Oana, Florentina, Bianca. Pula și bani să ai căci de futut e pizda de calitate. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Scuza-ma, tati, dar am impresia ca te pacalesc astea mai rau ca pe un copil cu retard avansat. Nu ti-au promis ca vine si la tine Mos Craciun daca le dai toti banii? 😅🤣😄😂😆

Cu Izabella poate mai ai parte de atmosfera, daca nu vii cu idei (prea) trasnite, dar in rest e jalea mare. 

Acum 47 minute, izabella2018 a spus:

Salutam fetele cochetele care le place caricetele 😘

Dar il mai tii doar pentru tine pe ala mare si bun, sau ni-l bagi si noua in probe?  Sa facem un party fara restrictii, cum ne place noua? 🥰

  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 3 ore, biliape a spus:

Scuza-ma, tati, dar am impresia ca te pacalesc astea mai rau ca pe un copil cu retard avansat. Nu ti-au promis ca vine si la tine Mos Craciun daca le dai toti banii? 😅🤣😄😂😆

Cu Izabella poate mai ai parte de atmosfera, daca nu vii cu idei (prea) trasnite, dar in rest e jalea mare. 

Dar il mai tii doar pentru tine pe ala mare si bun, sau ni-l bagi si noua in probe?  Sa facem un party fara restrictii, cum ne place noua? 🥰

Nu mi au promis nimic și nu am plătit mai mult ca alții iar cu mine s au purtat excelent și ca prestație și ca atmosfera. Bineînțeles că este doar experienta mea și părerea mea și nu țin deloc să o impun la alții. Scriu și eu pe forum ca toți colegii care se respecta unii pe alții și își spun părerea căci de aceea este forumul. 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 48 minute, catelul.dinamo a spus:

Mătușa Izza are legitimatie de jucator profesionist in liga nationala de sex oral. De la mine are medalia de bronz la acest concurs. 😛

Si cine are aur? Hai, Izza, hai ca poti sa caastigi! Vointa iti lipseste... 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...