Sari la conținut

Izabela 0728554873


Postări Recomandate

Acum 19 minute, izabella2018 a spus:

Nimeni nu este perfect, iar eu cea mai imperfecta. Dacă vrei sa clarificam ce problema ai cu mine de fapt, contactează-mă. Zi buna și weekend plăcut. 

Vorbeai cu „biliape” sau cu mine ?
Să știi că dacă nu citez, e destul de greu să-ți dai seama cu cine vorbești.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 38 minute, incepator2 a spus:

Să-nțeleg că tu ai 100kg și-i urăști pe cei slabi ? Daca-ș avea „sclave” din astea, aș fi „Pașa”
Stai liniștit că s-au inventat dildo-uri.

Nu se compară nici un dildo cu o pulă bună. 

S-au inventat chestii mult nai tari, vezi womanizer w5oo și noua generație cu stimator de punct G sincronizat. Nu poți concura cu așa ceva, DAR după ce se descarcă cu ăla tot vor bărbat (sau femeie sau TS, depinde de orientare). 

Sunt destui care au harem din astea. Dar de multe ori își iau o sentință destul de lungă, păsăricile se pricep la d-astea. 

Am 150kg și mi-e milă-silă de uscați cocoșați gelați tatuați. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 43 minute, izabella2018 a spus:

Lasă Bili ca nici eu nu comentez DC nu vi la mine sau DC te duci în alta parte și nu la mine... Treaba fiecăruia ce face. 

Dacă pula mare o ții doar pentru tine!? 🤭

Uite, să îți luăm un cadou de ziua ta: https://www.womanizer.com/eu/duo#color=71

https://www.womanizer.com/eu/insideout

😘

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
1 oră în urmă, izabella2018 a spus:

De unde dreq atât pl ca este sărăcie maxima, cred ca au început sa rașchetez din ea, ori nu mai sunt eu în stare sa o scol cum trebuie 😂

De foame, Izabella, de foame... Și raw vegani, țin diete să trăiască mult și prost. La 20 de ani au mai puțin testosteron activ ca moșii de 90 la care nu a ajuns asfaltul și curentul electric. 

https://evz.ro/cutremur-mondial-guvernele-lumii-in-alerta-de-gradul-0-razboiul-flamanzilor-la-un-pas-sa-devina-realitate.html

Eu când vă spun că pula mare și tare e lucru rar și de valoare, nu mă credeți... 😁 Las' că ajungeți voi la vorba mea. 🧐

  • Trist 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 20 ore, izabella2018 a spus:

De unde dreq atât pl ca este sărăcie maxima, cred ca au început sa rașchetez din ea, ori nu mai sunt eu în stare sa o scol cum trebuie 😂

Nu nu..prima varianta este perfect corecta și adevărată, compensam nu avem pula ,dar avem multă love și afecțiune.🥰🥰🤗

Acum 12 ore, petremarin30 a spus:

O fi justițiarul!😁

E mâncare la pești deja..la linșat mătușa. 

Ce este trist ,ca omu era de acord sa îmi plătească doua ore de love cu mătușa.. 😪😪.... mătușa.. no love 🖤🖤🖤🥺🥺

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare,

Am trecut si eu azi pe la matusica,

Dupa ce am citit majoritatea recenziilor (Bune) pot confirma ca sunt toate adevarate.

Locatie usor de ajuns,primire calduroasa,curata,absolut tot ce trebuie.

Un  ON excelent , NP deloc mai prejos.

Cu siguranta,daca nu ati vizitat-o,nu ratati ocazia.

De revenit? Cu siguranta,daca ma mai primeste ☺️

  • Like 1
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 13 minute, biliape a spus:

Încerc să înțeleg ceva din poza asta: ai 2 chiloți, roșii peste negri? 🤓 Aia siclam de care tragi e mini sau ce e? 

A fost o dimineață racoroasa, avea pe ea si ciorapei de lână, care nu se vad in poza, asta pe lângă cele trei perechi de chilotei si fesul cu dungi portocalii! 😛

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 49 minute, catelul.dinamo a spus:

A fost o dimineață racoroasa, avea pe ea si ciorapei de lână, care nu se vad in poza, asta pe lângă cele trei perechi de chilotei si fesul cu dungi portocalii! 😛

Avea și fular am văzut-o eu..🥶🥶

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...