Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Izabela 0728554873

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
2117 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2001 justiceman

justiceman

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 32 Postari:
  • Inscris la:
    04 juli 2020

Postat 04 juli 2020 - 10:07

"Nici cu postolu la cap....Nb betii !"....s-a emotionat Iza cand mi-a scris sau asa e ea de obicei?din ce o stiu eu nu greseste cand scrie ceva....ma iubeste clar zapacita!Pfuai,sa vedeti ce puli in cur ii trag lu asta mica...ha ha,ca vrea ea desigur  :laugh2 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2002 >izabella2018<

izabella2018

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 901 Postari:
  • Inscris la:
    04 juli 2018

Postat 04 juli 2020 - 10:16

Daca nu ai vz curva ambitioasa pana acum , vezi acum . Nici pe 1000 de e nu ma fut cu tn , nici pe 5 nici pe 100000. Nu.mi place caracterul tau . La mn nu merge nici cu japca nici amenintari nici tovarastii . La mn tre sa fi om . Mai simplu de atat nu poate sa fie . Doamne ajuta ca stiu cine esti si nu poti sa vi incognito.
  • 0

#2003 justiceman

justiceman

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 32 Postari:
  • Inscris la:
    04 juli 2020

Postat 04 juli 2020 - 10:22

Daca nu ai vz curva ambitioasa pana acum , vezi acum . Nici pe 1000 de e nu ma fut cu tn , nici pe 5 nici pe 100000. Nu.mi place caracterul tau . La mn nu merge nici cu japca nici amenintari nici tovarastii . La mn tre sa fi om . Mai simplu de atat nu poate sa fie . Doamne ajuta ca stiu cine esti si nu poti sa vi incognito.

da?...si eu nu as fi om,doar o fiara din padure,un salbatic ca Tarzan,sau cum?Daca nu eram om cred ca iti faceam rau de a 2-ua zi dupa ce am aflat ca am luat teapa,dar te-am inteles ca nu esti implicata si noi doi nu avem vina.Dar tie iti fac rau vorbele?Eu cred ca rau fac faptele!una e sa te injur aici,prin absurd,una real cand de fapt si vezi daca chiar o pot face!Nu ai somnic?ok,ce ai de spus daca ma vezi un bulangiu?

• 0

#2004 >izabella2018<

izabella2018

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 901 Postari:
  • Inscris la:
    04 juli 2018

Postat 04 juli 2020 - 10:34

Am mai spus ca nu suport omul care ma scuipa si ma pupa cu aceeasi gura . Acum zici ca am fst complice acum nu am fost . Crede ma nu ma cunosti personal si nu stii cum sunt dar eu tot iti demonstrez aici . Nu stiu dc iti bati atat capul cu topicul asta dar cu cat scrii mai mult cu atata esti mai putin credibil e greu sa pacalesti un forum intteg ca nu esti tu si ca tii partea salbaticului badman sau ce ai mai avut. Iti mai spun o data ce faci tu aici pe mn ma ajuta . Nu imi faci rau desi asta spui, sa se convinga lumea de mine . Ca sa se convinga , cei inteligenti vin sa ma cunoasca . Este simplu. Nu am nimic petsonal cu tine , doar te evit ptr ca eu cred ca e mai bn petr mn asa .
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2005 justiceman

justiceman

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 32 Postari:
  • Inscris la:
    04 juli 2020

Postat 04 juli 2020 - 10:37

nu stii cine sunt si cum arat,pot veni oricand la tine,dar cum am mai spus nu o sa o fac,nu mai intru intr-o casa unde a fost rau.....si iti dai seama,e ca si cum tu cu nervii tai dupa ce te-am "necajit" pe aici pe buna dreptate poate,nu iese nimic frumos sexual,nici macar ca amici de vorbit,desi nu am probleme cu asa ceva,nu suntem dusmani....probabil te oftci ca ai fost scoasa de la top,dar a fost vina ta,apoi,cu mine nu ai vrut sa te impaci si o stii,doar scuze,eu stiu ca scuzele se cer atunci cand tragi un fas la masa cu altii,nu cand e vorba de bani etc...

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2006 justiceman

justiceman

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 32 Postari:
  • Inscris la:
    04 juli 2020

Postat 04 juli 2020 - 10:58

E in regula,cum ea pare suparata pe mine,desi eu nu i-am dat teapa cu bani ,sa imi faca servici de 5mil si apoi sa nu-i platesc,tot ea e suparata,cred ca greseste si mai tarziu o sa stie sa faca diferenta....mi-a lasat un gust amar, am crezut ca e ok totusi si o persoana buna,dar e asa trista in suflet !Ea credeti ca ma ierta si nu lua atitudine daca nu ii plateam 5mil?De ce oare pune suflet in vorbe si jigniri pe un forum nu stiu,putea sa ma stie personal sa afle daca chiar asa sunt,un bulangiu cum ma crede! In fine,o pup gingas si o scuip,ca inger si demon,dar nu a inteles ca putea sa o faca si ea daca credea ca eu....unde o fi pasiunea ei sau e doar mecanic ce face? Are nevoie de dragoste,dar in lumea in care s-a aventurat e vorba de sex decat.....

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2007 sheldoncooper

sheldoncooper

Bazinga

• Maistru Curvar
  • 181 Postari:
  • Inscris la:
    19 oktober 2018

Postat 05 juli 2020 - 01:56

Ia gata toata lumea, nu mai comentati in fata lu' nea jude ca vorbeste el cu colegii de la Marea Curte de CasTRATIE si inchide tot forumul. Sincer eu m-am speriat, nu mai zic nimic, saracul motan ramane fara forum, apocaliptic.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2008 sheldoncooper

sheldoncooper

Bazinga

• Maistru Curvar
  • 181 Postari:
  • Inscris la:
    19 oktober 2018

Postat 05 juli 2020 - 05:55

nu stii cine sunt si cum arat,pot veni oricand la tine,dar cum am mai spus nu o sa o fac,nu mai intru intr-o casa unde a fost rau.....si iti dai seama,e ca si cum tu cu nervii tai dupa ce te-am "necajit" pe aici pe buna dreptate poate,nu iese nimic frumos sexual,nici macar ca amici de vorbit,desi nu am probleme cu asa ceva,nu suntem dusmani....probabil te oftci ca ai fost scoasa de la top,dar a fost vina ta,apoi,cu mine nu ai vrut sa te impaci si o stii,doar scuze,eu stiu ca scuzele se cer atunci cand tragi un fas la masa cu altii,nu cand e vorba de bani etc...

Stie fraiere cine esti. Si daca nu ar sti, ba baiatule, ma calci rau pe butoniera pe mine. Ce te bagi ma atata cu japca in viata femeii? Ai scos-o tu de la top? Nu mai exista top, de evitat, intrebari si raspunsuri pe aproape tot forumul. Cine plm te crezi? Stii cati vor deja sa iti rupa capul si tu te dai pitit? Judecatorul lui peste oceanic marinat. Te baneaza, revii si zici ca esti medic. Te baneaza iar, esti pilot. Euglenele au mai multa minte ca tine. Cum e ma sa ai zero demnitate? Degeaba ai pula, ca barbat nu esti.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2009 justiceman

justiceman

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 32 Postari:
  • Inscris la:
    04 juli 2020

Postat 05 juli 2020 - 06:01

Stie fraiere cine esti. Si daca nu ar sti, ba baiatule, ma calci rau pe butoniera pe mine. Ce te bagi ma atata cu japca in viata femeii? Ai scos-o tu de la top? Nu mai exista top, de evitat, intrebari si raspunsuri pe aproape tot forumul. Cine plm te crezi? Stii cati vor deja sa iti rupa capul si tu te dai pitit? Judecatorul lui peste oceanic marinat. Te baneaza, revii si zici ca esti medic. Te baneaza iar, esti pilot. Euglenele au mai multa minte ca tine. Cum e ma sa ai zero demnitate? Degeaba ai pula, ca barbat nu esti.

Stie pe dracu si nu mai imi vorbii mie de sus ca folosesc limbajul adecvat tie ....te rog eu ceva totusi ,vorbeste cu adminul sa imi stearga toate postarile de la inceputul conversatie intre mine si Iza ,macar ea sa fie linistita si sa nu ii m-ai aduc aminte de ceva urat,sunt fair play! Si sa imi baneze si acest cont ,o poti face?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2010 sheldoncooper

sheldoncooper

Bazinga

• Maistru Curvar
  • 181 Postari:
  • Inscris la:
    19 oktober 2018

Postat 05 juli 2020 - 06:20

Stie pe dracu si nu mai imi vorbii mie de sus ca folosesc limbajul adecvat tie ....te rog eu ceva totusi ,vorbeste cu adminul sa imi stearga toate postarile de la inceputul conversatie intre mine si Iza ,macar ea sa fie linistita si sa nu ii m-ai aduc aminte de ceva urat,sunt fair play! Si sa imi baneze si acest cont ,o poti face?

Vorbi. Cu un i, dom' judecator.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2011 sheldoncooper

sheldoncooper

Bazinga

• Maistru Curvar
  • 181 Postari:
  • Inscris la:
    19 oktober 2018

Postat 05 juli 2020 - 06:21

MAI ADUC AMINTE, nu m-ai.

Lasa netul. Deschide o carte
  • 0

#2012 >izabella2018<

izabella2018

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 901 Postari:
  • Inscris la:
    04 juli 2018

Postat 05 juli 2020 - 06:57

Neata, scara de bloc are camera jos la intrare , doar am cerut poza . 2 . Nu am zis niciodata ca o sa ma fut eu moca cu tine doar ma gandeam sa bem o cafea in semn de " solidaritate " . 3 . M.au dat jos de la top in mom in care eu am scris ca sunt inactiva .
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2013 >izabella2018<

izabella2018

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 901 Postari:
  • Inscris la:
    04 juli 2018

Postat 05 juli 2020 - 06:59

A , era sa uit si 4. Nu te am jignit niciodata .
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2014 george_us30

george_us30

VIP Member

• VIP Member
  • 1202 Postari:
  • Inscris la:
    02 november 2014

Postat 05 juli 2020 - 08:58

chiar daca nu stie cum arati, mirosi a prost de la distanta ::)))
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2015 justiceman

justiceman

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 32 Postari:
  • Inscris la:
    04 juli 2020

Postat 05 juli 2020 - 08:58

Neata, scara de bloc are camera jos la intrare , doar am cerut poza . 2 . Nu am zis niciodata ca o sa ma fut eu moca cu tine doar ma gandeam sa bem o cafea in semn de " solidaritate " . 3 . M.au dat jos de la top in mom in care eu am scris ca sunt inactiva .

ma confunzi cu altcineva,dar asta trebuia sa faci tu,ori sa ii ceri banii lu colega ta si sa mi-i inapoiezi,ori sa iti asumi greseala ei si sa imi oferi 2 ore de sex gratuit,castigai mai mult daca o faceai dar orgoliul tau nu te-a lasat ! Orgoliul e un pacat ca tot te duci la biserica,intreba-ti duvohnicul.Si nu te-am jignit vreodata eu aici,chiar daca am "trollat" eu uneori,sau facut pe nebunul.Un lucru e sigur,eu chiar daca am scris ceva rau nu te cred o fata rea,desi o mai scriu sa te superi,fata de tine care ma consideri un barbat naspa ca caracter,desi dai impresia ca nu ai nimic cu mine ! Ma obosesc explicatiile astea,dar chiar sa fi asa de suparata nu ai de ce!Te las cu prietenii tai de aici ,pupic!

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2016 futadores 91

futadores 91

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 150 Postari:
  • Inscris la:
    06 december 2015

Postat 05 juli 2020 - 09:31

Iza, lasă fraierii! :))
Ești azi? 😁❤️
  • 2

#2017 >izabella2018<

izabella2018

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 901 Postari:
  • Inscris la:
    04 juli 2018

Postat 05 juli 2020 - 04:49

Ce sa caut eu in sfanta zi de Duminica la pl 🤣🤣🤣🤣 ma duc la biserica ... eu sa ofer 2 ore de sex gratuit , eu ! Daca tu crezi ca aveam eu vreun castig sau crezi ca am pierdit ceva ca nu ti am dat banii sau ma rog sa te fut 2 ore moca , este fix parerea ta si nu coincide cu a mea . Consider ca nu am pierdut nimic , ba chiar sunt castigata ca nu te am ca si client si tu stii si sustii acelasi lucru un pic mai sus in conversatie . Nu te confund deloc chiar stiu cn esti dar o tin pentru mine doar ca sa am grija sa nu ma vezi vreodata in contextul asta . Desi pe strada ne am intalnit o data .
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2018 aduuu22

aduuu22

Maistru Curvar

• Membru Banat
  • PipPip
  • 124 Postari:
  • Inscris la:
    02 januari 2020

Postat 06 juli 2020 - 12:47