Sari la conținut

Izabela 0728554873


Postări Recomandate

1 hour ago, sheldoncooper said:

Nu mai intrasem de ceva timp pe topicul asta. Credeam ca s-a sfarsit telenovela. 

Justiceman asta imi aduce aminte de alt retardat, unul din State care l-a dat in judecata pe Dumnezeu pt ca viata lui era de cacat. Poveste adevarata.

"Talharie sexuala"... 

Pana la urma si la coada trebuie sa fii extrem de vai de capul tau sa te milogesti de o curva sa te primeasca, pe banii tai, iar si curva sa te refuze. 

Si daca te-ar primi iti zic atat. Sunt doua femei in Ploiestiul asta pe care nu vrei sa le superi cu aberatii ca pleci batut (de ele, nu de vreun peste), in curul gol pe scari si tot cu banii in buzunar. Ambele sunt din liga veche. Una din ele este Iza. 

Bafta. 

iti zic eu ca se muta ea din oras cu tot cu impresiile ei de kurva penala si sa nu plateasca rusinea daca eram eu bulangiu....e o proasta care isi lasa tlf pe mana alteia si eu am platit ptr prostia ei,mai are si tupeu ...ea trebuia sa ma cheme sa imi dea explicatii cum a fost posibil si sa isi ceara scuze ca a fost o fraiera,nu sa imi zica mie sa afle varianta mea de parca eu aveam de dat explicatii....puteam sa ii fac rau dar e fata,o fraiera care se crede ce nu este...o las linistita printre voi,ca atat mai mi-a ramas,macar eu sa nu fiu ca ea....bafta si tie!

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
5 minutes ago, justiceman said:

iti zic eu ca se muta ea din oras cu tot cu impresiile ei de kurva penala si sa nu plateasca rusinea daca eram eu bulangiu....e o proasta care isi lasa tlf pe mana alteia si eu am platit ptr prostia ei,mai are si tupeu ...ea trebuia sa ma cheme sa imi dea explicatii cum a fost posibil si sa isi ceara scuze ca a fost o fraiera,nu sa imi zica mie sa afle varianta mea de parca eu aveam de dat explicatii....puteam sa ii fac rau dar e fata,o fraiera care se crede ce nu este...o las linistita printre voi,ca atat mai mi-a ramas,macar eu sa nu fiu ca ea....bafta si tie!

in numele tuturor utilizatorilor acestui site iti multumim pentru altruismul dovedit si iti dorim multa sanatate si fericire precum si indeplinirea tuturor dorintelor.

 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Am si eu o intrebare cine te-a pus sa te duci cu atitia bani in buzunare? Si inca ceva o vorba din batrani,, Ce apuca curva de la curvar si invers este bun apucat '' Asa ca nu te mai milogi punele cruce si gata. Apropo de latura justitiei cam greu. Maxim ei ai va da munca in folosul comunitatii. Oricum iti spun eu arr spate Iza. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 36 minute, justiceman a spus:

iti zic eu ca se muta ea din oras cu tot cu impresiile ei de kurva penala si sa nu plateasca rusinea daca eram eu bulangiu....e o proasta care isi lasa tlf pe mana alteia si eu am platit ptr prostia ei,mai are si tupeu ...ea trebuia sa ma cheme sa imi dea explicatii cum a fost posibil si sa isi ceara scuze ca a fost o fraiera,nu sa imi zica mie sa afle varianta mea de parca eu aveam de dat explicatii....puteam sa ii fac rau dar e fata,o fraiera care se crede ce nu este...o las linistita printre voi,ca atat mai mi-a ramas,macar eu sa nu fiu ca ea....bafta si tie!

Colegul...ziceai la un moment dat ca ai 1000 euro...spune și tu ca ai doar 900 euro, cealaltă suta ai pierdut-o si gata. Spui ca ai luat caramele de 100 euro ( 500 ron), nu țeapă la curve...😑 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Chiar acum, bursuk a spus:

Am si eu o intrebare cine te-a pus sa te duci cu atitia bani in buzunare? Si inca ceva o vorba din batrani,, Ce apuca curva de la curvar si invers este bun apucat '' Asa ca nu te mai milogi punele cruce si gata. Apropo de latura justitiei cam greu. Maxim ei ai va da munca in folosul comunitatii. Oricum iti spun eu arr spate Iza. 

Pai, nu asta face acum, munca in folosul comunitatii?! :D Oricum a scris clar ca "fac spate daca nu fac fata..." si pula mare tot o exploateaza la maximum, deci e tare pe toate pozitiile, nu doar pe una. :)) 

  • Like 1
Link spre comentariu

nu ma duc la curve ca doar am bani,umblu cu bani la mine ca asa ma simt bine,daca vad ceva imi cumpar etc...la Iza aveam cam 26 si ceva de mil in buzunar si hotarat sa ma fut ca citind recenziile,pfua,ce curva care i-a toata pula in gura ca ii place....i-am dat lu aia 5 , convins ca e Iza....a fost dezastru dupa si nu conta banii dar i-am scris recenzie apoi,facandu-mi cont,nestiind cum arata ca atunci forumul  obstructiona sa vezi pozele la curve decat daca aveai cont,acum vad ca e posibil...dar si asa imi luam prosteala ca aia poate imi zicea ca si-a facut tatuaj cu o zi in urma,ca fata Izei "muie",ii e rusine sa-si arate fata in poza...si hop ca era alta,Iza ma lua si la misto,pula sa isi ceara scuze personal si nu in numele aleia,pula sa ma sune sa vb cu ea la tlf sa ne vedem,pula cum ii place ei decat...o prostie din partea mea dar era plecata fata la care am vrut atunci sa ma duc....am vrut ceva prospatura sa zic sa incerc si alta....si tot eu sunt naspa? Cum e proasta tot nu a inteles,daca o futea dyserve gratis 2 ore ( cu mine nu a vrut ca nu iesea nimic bun spunea ea) si imi dadea dreptate in sensul sa ne impacam...ii bagam si 1000 de euro in cont.....cam asa

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

🥳🥳🥳2 ore cu Iza, îți dai seama ieșeam pe burta..bine ca era total dezamăgită nu reușeam eu sa ma ridic la așteptările ei 😂😂.

Bine...pana la urma 1.50 "jucam ca un curcan pe baliga și 10 minute era dusul dezbrăcat futut și îmbrăcat.  🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Chiar acum, izabella2018 a spus:

Marți 3 ceasuri rele sa fie sa trecem peste 🤣🤣🤣 cu pula la mine n fese 💋

Da, luam trei ore si vedem daca ne futem bineeee sau nu. 
Daca nici cu Izabella nu ne futem bineee, inseamna ca intr-adevar sunt trei ceasuri rele martea :P . Am putea sa luam 4 ore, macar una buna sa prindem! 
 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...