Sari la conținut

Izabela 0728554873


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 5 ore, ariovist a spus:

Blondă ești, dar nu la creier. 😃😃😃😃

Cauți variante obsedatule. Pai asta te bate dacă faci pe nebunul la ea. Crezi ca e Roxy sau Erica alea sunt niște copii ma hatuitorule. Au un sfert din vârstă ta îți puteau fi nepoate. Crezi ca este normal. Sa faci sex cu una cu de 19 tu care ai 60? Te întreb asa. Baaa trezește te suntem în 2021. Nu mai merge sa mușamalizezi. Sa terminat. Știi cât rău ai făcut. Și "noi" știm. Ca nu ai fost usa de biserica tot o dai ca ești persoana publica. Dar când ai mușamalizat o incompetenta a cuiva. Nu mai erai persoana publica. Erai. Dar asa ai vrut. Ca ai putut. Sau dus vremurile alea. Sau schimbat și oamenii. Ești un cacacios mincinos și corupt. Sa nu te pună dracu sa ma contrazici. Ca chiar pun public. Tot. Și ce trebuia pus de mult. Vezi ca fapta ta mai are pana la prescriere. Ai mare grija. Atât îți spun. Am si eu. Mulțumesc anticipat. 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 22 ore, izabella2018 a spus:

Și mie îmi place sa cred la fel ca ma duce capu măcar sa fac 2 lei 🤣🤣💋

Ai făcut sarmale..și saltă beuof 😋😁?

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 1 minut, izabella2018 a spus:

Am făcut, DC vii la masa 🤣

As..veni..sa facem o masa asa..îl luam și pe cățel..și pe tyson..facem un paste păcătos.. 🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 2 minute, izabella2018 a spus:

Iar te plictisești singur paici🤣

Singur ..singurel..pai ma dat nevasta afara din casa..ca face sarmale..🤣 sunt în parc..dau pâine la porumbei 😅

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 2 minute, izabella2018 a spus:

Ma bag sa mi fac o baie cu spume sa ma exfoliez, sa ma epilez, sa ma dau cu uleiuri, sa mi pun un pahar de vin ca după atâta munca merit 🤣

Sa nu uiți sa ne chemi la masa..ca dacă mănânci singura tot ce ai făcut.. o sa trebuiască sa dublezi abonamentul la sala..😅😋🤗

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Chiar acum, izabella2018 a spus:

Doamne ajuta grasa și frumoasa 🤣🤣🤣 

Vezi..ca după se rupe patul cu voi..ca nici Alis..nu e genul moarta de foame..😂😂😇

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Chiar acum, izabella2018 a spus:

Am eu și o uscata pe lista dar încă tatonez terenul ca face numai figuri 🤣🤣🤣 ajung eu la ea în oraș cât de curând nu ma las 😈

Dă-o pe mana nostra,dacă nu reușești tu..facem o noi un sacrificiu înainte.. și te anunțăm sa îți spunem cum se descurca..😁

 Cum o vrei,activa sau pasiva..sa știm cum o învățăm.. 😅

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 1 minut, izabella2018 a spus:

Ambele, la mine ce dai, iei sa nu rămân datoare 🤣

Pai..dacă tot suntem pe limbi..ce sa dau..niște limbi 😅

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
1 oră în urmă, izabella2018 a spus:

Doamne ajuta grasa și frumoasa 🤣🤣🤣 

Frumoasă ești, dacă pui tot pe sâni și fese ne-ai distrus, direct LA cu tine. Te mai vedem în filme... Cum joci tu bine rolurile, ai Oscar asigurat. 

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

Cam liniște pe aici ați fugit la biserica păcătoșilor 🤣 sa pastei fericiți și sa mâncați sănătoși tot ce va pune nevestele pe masa și după sa nu va mai puteți fute de burțile pline 🤣🤣🤣🤣 sărbători cu liniște 😘

  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

A... Și la fete cucuiete mini vacanta plăcută, nu mai băgați în voi cu 2 mâini sa veniți pline de energie înapoi la munca 😘 Paște fericit fetele mai puțin una se știe ea 🤣😘

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 24 minute, izabella2018 a spus:

A... Și la fete cucuiete mini vacanta plăcută, nu mai băgați în voi cu 2 mâini sa veniți pline de energie înapoi la munca 😘 Paște fericit fetele mai puțin una se știe ea 🤣😘

Care este aceea?🙄🙄 😅😅

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 11 ore, biliape a spus:

Mai bine să nu afli... Stay away from publi24, anyway. 🤢

Curios..sunt, vreau sa aflu 😁😁

Link spre comentariu
Reputație: 5928
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 21 minute, dyerseve a spus:

Curios..sunt, vreau sa aflu 😁😁

Nu, nu... E bombă radioactivă murdară, flamă nu prea face dar contaminează pe arii extinse. 

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Reputație: 5928
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 01.05.2021 la 22:40, izabella2018 a spus:

Cam liniște pe aici ați fugit la biserica păcătoșilor 🤣 sa pastei fericiți și sa mâncați sănătoși tot ce va pune nevestele pe masa și după sa nu va mai puteți fute de burțile pline 🤣🤣🤣🤣 sărbători cu liniște 😘

Izabella, ce faci, mătușică iubită? 

Nu mai dai și tu semne de viață sexuală activă, pentru burtoșii și puloșii admiratori ai tăi? 

  • Haha 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...