Sari la conținut

Izabela 0728554873


Postări Recomandate

E vinovata si cu asta basta! La ce se duce la biserica ca ea nu are nicio remuscare si arunca vina pe aia de fapt,dar ea cand a vazut nu i-a cerut banii ei ca ptr ea am venit....ma scoate pe mine fraier decat....dar eu nu pe aia o scot vinovata ca de fapt ea a fost "fraiera",aia smechera care a profitat de nr ei.....sunt eu cu ea in cearta,nu restul!

Link spre comentariu

Daca igiena nu corespunde ori mai face un dus ori pleaca cu bani cu tot . Femeia te a mintit de la inceput pana la sfarsit si ca s eu si ca dentist si ca gemeni . Te increzi cam mult in cnv care din start te a luat si pe tn si pe mn de fraieri . Corect fata de tine era sa iei decizia si sa zici fata mea nu i ce trebuie . Da e mai usor sa stai sa plangi dupa bani aici . Pe bune daca plateam la cineva banii astia fara sa mi placa si fara sa ma simt bn . Chiar nu te inteleg .

Bine punctat Izza. Multi de aici asa i am zis ca ar fi corect întâi o vezi, iei un nr sa vezi cum e, dar el venise hotărât să te sparga🤣🤣🤣. Hai Izza cand revii?
Link spre comentariu

Bine punctat Izza. Multi de aici asa i am zis ca ar fi corect întâi o vezi, iei un nr sa vezi cum e, dar el venise hotărât să te sparga. Hai Izza cand revii?

tu esti hotarat sa platesti decat sa le duci flori si sa le dai bani?De ce intervii cand stii ca a gresit?

Link spre comentariu

pai si e ok sa fim amandoi luati de fraieri?...tu ai fost luata de fraiera,nu eu,tu ai bagat in casa ta o escroaca,nu eu.....nu ma scoate pe mine fraier te rog!Nu e ok asa!Eu vad ca tu vrei ca si ea sa ma scoti tot fraier decat!

Fraticaaa, gataaa. Pune punct ca devine ridicol cazul asta. De 2 luni mai bine tot povestești. Tot felul de variante. Cu prima ocazie iti dau eu 100 daca termini cu faza asta. E cum ai da la cineva bolnav 100 si pe urma daca se face bine ii ceri banii ca e zdravăn. Multi au luat tepe, unii ai povestit multi nu , dar gata. Adminii nu vad posturile tele ca te blochează iar si iar. GATAAAA. Sa ai spor la fete care nu te dezamagesc
Link spre comentariu

tu esti hotarat sa platesti decat sa le duci flori si sa le dai bani?De ce intervii cand stii ca a gresit?

Nu a gresit Iza. Tu esti vinovat cum ajungeai la ea trebuia sa discuți. Facem asta..asta....asta. Cred ca tu ai sărit direct in p..peștera ei. Punct
Link spre comentariu

Fraticaaa, gataaa. Pune punct ca devine ridicol cazul asta. De 2 luni mai bine tot povestești. Tot felul de variante. Cu prima ocazie iti dau eu 100 daca termini cu faza asta. E cum ai da la cineva bolnav 100 si pe urma daca se face bine ii ceri banii ca e zdravăn. Multi au luat tepe, unii ai povestit multi nu , dar gata. Adminii nu vad posturile tele ca te blochează iar si iar. GATAAAA. Sa ai spor la fete care nu te dezamagesc

tu esti ridicol ca te amesteci unde nu iti fierbe oala.....fii barbat si nu plange pizda ca aici nu e vb de sotia ta sa o faci.....sau nu te duce IQ"ul tau de vip member sa intelegi?Ai fost tu cu Iza real si facut recenzie?O stii?

Link spre comentariu

tu esti ridicol ca te amesteci unde nu iti fierbe oala.....fii barbat si nu plange pizda ca aici nu e vb de sotia ta sa o faci.....sau nu te duce IQ"ul tau de vip member sa intelegi?Ai fost tu cu Iza real si facut recenzie?O stii?

Daaa. O stiu bine. Eu nu fac recenzii la fete din alte județe ca sa înțelegi. Iar din alt punct de vedere nu începe să mă jignesti ca nu e frumos fi crescut bine
Link spre comentariu

Daaa. O stiu bine. Eu nu fac recenzii la fete din alte județe ca sa înțelegi. Iar din alt punct de vedere nu începe să mă jignesti ca nu e frumos fi crescut bine

Nu te-am jignit dar tu o faci facand pe "tovarasul ei' impotriva mea ....o stii bine zici?Ai facut-o real tu cu ea sa inteleaga si cei care te citesc,nu numai eu!!?

Link spre comentariu

Ai văzut cate recenzii avea pana sa apari tu. Era top. Dar tu ai facut o greseala. Si nu ti am spus o numai eu, ti au spus 100 de confrati futaciosi ca nu ai procedat corect. Sau era prima la care te duceai????

auzi,sa lamurim un lucru....mi se rupe mie de tepele voastre si ati trecut cu vederea sau nu.....eu acei bani nu i-am luat prin furt,tepe,japca.....erau bani munciti cinstit ,iar pe banii mei nu vorbiti voi sau Iza,sa fiu clar.....nu e ok cum a fost si imi plac lucrurile sa fie ok totusi,gresim fiecare,dar si ne asumam cand gresim,nu sa ne dam la fund si sa ne dam "nevinovati" .....eu te-amrespecatat pe tine dar vad ca tot intervii ca si cum ai lua apararea cuiva fara minte,pe bune!

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu înțelegi. Asta e. Fa ce vrei dar te blochează adminii iar. Zici ca nu e vina Izei, atunci ce tot o freci pe ea. Dacă era ea si nu iti oferea serviciile eram de acord cu tine. Dacă un prieten iti cere telefonul si comanda niste substanțe interzise si vine diicotul la tine acasa, tu esti vinovatul? Analizează speța asta ca eu sunt avocat. Si raspunde la intrebare

Link spre comentariu

Nu înțelegi. Asta e. Fa ce vrei dar te blochează adminii iar. Zici ca nu e vina Izei, atunci ce tot o freci pe ea. Dacă era ea si nu iti oferea serviciile eram de acord cu tine. Dacă un prieten iti cere telefonul si comanda niste substanțe interzise si vine diicotul la tine acasa, tu esti vinovatul? Analizează speța asta ca eu sunt avocat. Si raspunde la intrebare

de ce sa ma blocheze adminii,ma ameninti?Nu cumva tu ai fost unul care a facut plangere dupa ce tovarasul tau m-a injurat de mama moarta,apoi tu ca eu as fi un idiot etc?

Link spre comentariu

de ce sa ma blocheze adminii,ma ameninti?Nu cumva tu ai fost unul care a facut plangere dupa ce tovarasul tau m-a injurat de mama moarta,apoi tu ca eu as fi un idiot etc?

Te am facut eu idiot? Te am rugat sa răspunzi la speța mai de sus. Zi
Link spre comentariu

auziti la asta....daca un amic imi cere telefonul sa isi comande heroina.....asa face el cred,dar un om normal la cap nu o face sau daca o face e sa isi ajute prietenul si oricum daca nu e implicat direct nu pateste nimic,dar nu e cazul Izei care cu buna stiinta isi facea clientii posta ca colegele ei ducea lipsa de "fraieri"........avocat de duzina,dar are grija sa intervina si sa ameninte "ascuns" ca ma blocheaza adminii site-ului.....m-au blocat ca nu aveam alta solutie decat sa vb f urat cu cei care ma provocau desi nu era treaba lor!Sunt ok adminii!

Link spre comentariu

de fapt o sa pun ghilimelele de rigoare ca nu inteleg ei ce vreau sa spun...."auziti la asta....daca un amic imi cere telefonul sa isi comande heroina.." revine avocatul Izei ca sunt dus cu pluta.....Dar hai sa o vedeti pe iubita voastra Iza ce o sa mai zica in confruntarea cu mine,e in continuare invitata mea!Noapte buna Iza si tie! :console

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

Neata ! Tu incerci sa convingi lumea ca am facut o intentionat , eu iti spun ca nu faci nimic alt cv decat sa mi faci publicitate . Degeaba te zbati sa ma defaimezi sa spunem asa , ca un om normal va veni sa se convinga daca ai dreptate sau nu . Nu ai facut nimic alt cv cu randurile tale scrise aici de 4 , 5 luni decat sa mi mai triezi din clienti . Ceea ce nu este rau pentru mine .

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

totusi din cuvintele ei " locatie mai era o alta fata care este de mai mult timp cu mine Beatrice . Eu eram plecata cu niste treaba . Am avut varianta ta si a lui Bety de unde am tras concluzia ca ea nu ti a spus ca nu este Iza . Asta m.a deranjat pe mine ca nu ti a spus din telefon cum era si normal si daca decideai sa ramai la ea era treaba ta".....a lasat ea tlf din greseala acolo....?....sheldonncooper platesti tu ptr ea frate ?

Platim toti , numai sa taci..:))
  • Like 1
Link spre comentariu

Neata ! Tu incerci sa convingi lumea ca am facut o intentionat , eu iti spun ca nu faci nimic alt cv decat sa mi faci publicitate . Degeaba te zbati sa ma defaimezi sa spunem asa , ca un om normal va veni sa se convinga daca ai dreptate sau nu . Nu ai facut nimic alt cv cu randurile tale scrise aici de 4 , 5 luni decat sa mi mai triezi din clienti . Ceea ce nu este rau pentru mine .

neata si tie.....atunci daca chiar spui ca nu ai fost implicata returneaza-mi banii luati din casa de la tine fiind escrocat de colega ta ,pe care tu zici ca ai dat-o afara , ca cu ajutorul meu ai aflat ca e asa cum e ca dk nu scriam eu aici......tu bine mersi,aia cu banii mei plecata de la tine si frecandu-si mainile de bucurie .....si eu clientul,sa tac decat si sa accept situatia asa cum a picat? Imi returnezi cei 5 mil , cred ca nu e o suma asa de mare de ti-ai permis tu sa ma ignori atata timp nefiind nevinovata cum pretinzi ,sexual nu ma mai ma interesezi sa ne impacam ca sunt un "jegos" (asa parca reiesea din vb tale,aia nu mi-a supt-o neprotejat ca as fi fost vreun ...)si nu vreau sa te murdaresti sau imbolnavesti tu! Cred ca nu ai remarcat ,tu iti faci rau singura!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

Da sigur nu este 500 o suma , asa crezi tu . Pentru tine nu a fost de te ai avantat sa platesti 500 pentru o muie care nici nu ti a fst pe plac . Tot nu inteleg la ce ai stat 1, 30 . Ce ati facut voi atata timp . Eu imi pierdeam rabdarea in 10 minute maxim daca eram in locul rau . Ce ai urmarit tu de ai stat nefericit cu ea 1 ,30 .

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

totusi din cuvintele ei  " locatie mai era o alta fata care este de mai mult timp cu mine Beatrice . Eu eram plecata cu niste treaba . Am avut varianta ta si a lui Bety de unde am tras concluzia ca ea nu ti a spus ca nu este Iza . Asta m.a deranjat pe mine ca nu ti a spus din telefon cum era si normal si daca decideai sa ramai la ea era treaba ta".....a lasat ea tlf din greseala acolo....?....sheldonncooper platesti tu ptr ea frate ?

Tocmai am deschis un cont in care sa se stranga donatii in vederea stingerii prejudiciului !

Si pentru linistea noastra ;)

 

RO69IZABLA69691234569871236540

 

Te rugam sa ne dai datele tale pentru a-ti trimite banii...... :bow

  • Like 2
Link spre comentariu

Tocmai am deschis un cont in care sa se stranga donatii in vederea stingerii prejudiciului !

Si pentru linistea noastra ;)

 

RO69IZABLA69691234569871236540

 

Te rugam sa ne dai datele tale pentru a-ti trimite banii...... :bow

ok,banii stransi daca tot vrei sa o ajuti ii depui apoi in contul ei sau ii dai personal .....dupa ce ii primeste ea imi va da banii pe contul de paypal pe care ii spun eu ca nu vreau sa misc un metru sa o vad etc.....banii luati vor intra in contul unei batrane bolnave de cancer! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...