Sari la conținut

Izabela 0728554873


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
1 oră în urmă, justiceman a spus:

si altceva....ea compara teapa ei la care nu a dat un ban din buzunarul ei si a facut ceea ce ii place cu 500 de lei dati sa iti bata joc cineva de tine asa cum a facut aia....ca eu plang de un an si ea nu...e cu picioarele pe pamant fata asta ? Sa o readuc ...500 de lei sunt bani ptr care unii muncim o saptamana de ne sar capacele,si cate 12 ore pe zi,unii in mina sau altii catarati cu coarda facand pe vopsitorii la inaltime....exemplele pot continua....pe banii mei pot plange si 100 de ani,erau banii mei ,nu ai tai sau altcuiva de aici...macar accepta propunerea de mai sus si fi o lady !

500lei sunt bani pe care orice fata îi face in10s ranjing la un prost. Banii nu au valoare pentry femei. O otreapa si o curva mizerabila, care era in cacat pana  peste cap ca urmare a ingamfarii ei imbecile, cand i-am atras atentia asupra unor sume chiar mai mari, mi-a raspuns instantaneu, iritata "MAI DA-I DRACULUI DE BANI...!", in conditiile in care era! 

Cine e vinovat ca pizdele isi permit sa sfideze, sa santajeze si sa ne faca toate porcariile?! Ne-au dresat sa fim milogi si sa platim pentru orice... Mai bine lipsa decat pe bani nu se prinde de noi, dupa cate porcarii inghitim. Si cand esti amabil dezinteresat, pana nu te prejudiciaza ele in vreun fel nu se simt bine. 

  • Trist 2
Link spre comentariu

ce aveti mai,ea e o doamna corecta,nu umbla ea cu teapa,eu cred in ea ca ghioceii cand apar toamna 🤣 Ia sa vedeti voi ca Iza o sa zica ca vrea doua ore de futut ca nu-i ajunge si se impaca cu mine ! 2 ore cu cine se ofera de aici,nu cu mine ,e o fata care merge la biserica in fiecare saptamana,ce naiba,doar nu s-o bagat drk in ea 🤣 ...merci execute,ai punctat bine,asa cred si eu ca nu insistam aiurea sa "scot sufletul din ea".de fapt coasta aia a drk a ei ca sigur nu ii lipseste....billape,daca te cunoaste personal e naspa,dar daca ai ceva de spus o poti face ca te sprijin...sa fiti iubiti !

  • Haha 1
Link spre comentariu
2 hours ago, justiceman said:

ce aveti mai,ea e o doamna corecta,nu umbla ea cu teapa,eu cred in ea ca ghioceii cand apar toamna 🤣 Ia sa vedeti voi ca Iza o sa zica ca vrea doua ore de futut ca nu-i ajunge si se impaca cu mine ! 2 ore cu cine se ofera de aici,nu cu mine ,e o fata care merge la biserica in fiecare saptamana,ce naiba,doar nu s-o bagat drk in ea 🤣 ...merci execute,ai punctat bine,asa cred si eu ca nu insistam aiurea sa "scot sufletul din ea".de fapt coasta aia a drk a ei ca sigur nu ii lipseste....billape,daca te cunoaste personal e naspa,dar daca ai ceva de spus o poti face ca te sprijin...sa fiti iubiti !

Ma pis pe tine :))))

  • Haha 1
Link spre comentariu

Cum vad pe forum Izabela ma și reped să citesc. Când colo în loc de recenzii sau măcar ceva despre cum se fute fata și ce mai face aceeași veche cearta de cele mai multe ori de unul singur. Renunță frate. Fie așa cum zici tu, ți a tras țeapă, ai pierdut bani gata. Vad ca nici banii nu ți i da înapoi nici pizda ca recompensa, așa că oprește te. Lasă forumul liber pentru ce este el făcut nu pentru frustrările tale. Succes. 

Link spre comentariu
2 minutes ago, ariovist said:

Cum vad pe forum Izabela ma și reped să citesc. Când colo în loc de recenzii sau măcar ceva despre cum se fute fata și ce mai face aceeași veche cearta de cele mai multe ori de unul singur. Renunță frate. Fie așa cum zici tu, ți a tras țeapă, ai pierdut bani gata. Vad ca nici banii nu ți i da înapoi nici pizda ca recompensa, așa că oprește te. Lasă forumul liber pentru ce este el făcut nu pentru frustrările tale. Succes. 

Nu te baga :))))

  • Haha 1
Link spre comentariu
44 minutes ago, ariovist said:

Cum vad pe forum Izabela ma și reped să citesc. Când colo în loc de recenzii sau măcar ceva despre cum se fute fata și ce mai face aceeași veche cearta de cele mai multe ori de unul singur. Renunță frate. Fie așa cum zici tu, ți a tras țeapă, ai pierdut bani gata. Vad ca nici banii nu ți i da înapoi nici pizda ca recompensa, așa că oprește te. Lasă forumul liber pentru ce este el făcut nu pentru frustrările tale. Succes. 

Ai impresia ca imbecilul asta intelege ceva din ce ai scris? 

  • Like 1
Link spre comentariu

Asta nu e "oul cu tiru' sau ma insel? Dar ce-ai patit de te-a dat afara , ca iar te legi de mine aiurea ....iar ti-ai luat o punga de pufuleti si n-ai ce face? Si inteligent chiar sunt , mi-am luat bac-ul cu 10 la mate etc....nu sunt aici sa vb de mine si sa ma laud,dar am alergie la prosti...bafta!

Link spre comentariu

Nu ma leg de tine aiure. Ne doare fix in pula de drama ta de 500 ron. Du te fix in pula mea, intru pe topicul asta sa vad total altceva decat un bou care latra de 2 ani ca a pierdut 500 ron.

P.s. Ma pis pe media ta la bac. Tot prost esti

  • Like 1
Link spre comentariu
Just now, catelul.dinamo said:

Scandalagiilor! 

FCP a ratat iar promovarea si voi va certați pe subiecte de acum un an. 😛

pai de cand se stiu Petrolul o dau in bara cand ti-e lumea mai draga...pacat ca era bine sa ii mai vedem in primul esalon...macar Liverpool e in top 3 😉 nu-i vb de un subiect de un an,ci de cum fata asta nu realizeaza ca a gresit....nici dupa un an ))) Uitati,ca sa nu va m-ai "panicati' nu o sa mai scriu pe forum....cei care au inteles stiu ce am urmarit de fapt ! 

  • Trist 1
Link spre comentariu
8 minutes ago, justiceman said:

pai de cand se stiu Petrolul o dau in bara cand ti-e lumea mai draga...pacat ca era bine sa ii mai vedem in primul esalon...macar Liverpool e in top 3 😉 nu-i vb de un subiect de un an,ci de cum fata asta nu realizeaza ca a gresit....nici dupa un an ))) Uitati,ca sa nu va m-ai "panicati' nu o sa mai scriu pe forum....cei care au inteles stiu ce am urmarit de fapt ! 

Iti multumesc din suflet pt minunata decizie

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 36 minute, catelul.dinamo a spus:

FCP a ratat iar promovarea si voi va certați pe subiecte de acum un an. 😛

O sa avem derbiuri interesante la anul in B intre FCP, Rapid, CSA si Dinamo... :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 11 minute, justiceman a spus:

cand o citi Iza ce am scris sa vedeti ce derbiu imi trage Iza aici,nu ca pe stadion 😁

Îți dă bucata cum i-a dat Novak Martinovici huliganului, ca am patit la meciul ala ca tine la femei, am dat banii pe bilet si am plecat la pauza din cauza dobitocului ala... mai daduse si Costea jr. gol din penalty, eram cu nervii la pământ. :)

  • Like 4
  • Haha 1
Link spre comentariu
1 hour ago, catelul.dinamo said:

Îți dă bucata cum i-a dat Novak Martinovici huliganului, ca am patit la meciul ala ca tine la femei, am dat banii pe bilet si am plecat la pauza din cauza dobitocului ala... mai daduse si Costea jr. gol din penalty, eram cu nervii la pământ. :)

ai scapat ieftin,mi-e teama ca mi-o da ca Boyka din Undisputed :)

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...