Sari la conținut

Izabela 0728554873


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Chiar acum, dyerseve a spus:

Uite ca la asta nu m-am gândit sa fac vreo 2 puradei sa iau alocația...auch stai asa ca nu am cu cine  😅🥺🥺

Daca erai atat de handicapat, te gaseau ele pe tine. Rumancele adora handicapatii de genul asta, daca esti si distrofic esti gigoloi pe ramura. 

Poti sa te faci asistent paternal, iei vreo 20 de puradei in gestiune, faci instructie cu ei, ii faci spartanei, te-ai scos. 
 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 31 minute, biliape a spus:

Daca erai atat de handicapat, te gaseau ele pe tine. Rumancele adora handicapatii de genul asta, daca esti si distrofic esti gigoloi pe ramura. 

Poti sa te faci asistent paternal, iei vreo 20 de puradei in gestiune, faci instructie cu ei, ii faci spartanei, te-ai scos. 
 

Iti dai sema ..fac brigada cu ei..🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 4 ore, justiceman a spus:

esti de belea...uite,Iza in loc sa imi returneze mie 5mil,te duci tu la ea sa o futi ....sper sa fie de acord ca ar fi chiar o nasparlie....asa se impaca si cu mine si face si un barbat de aici fericit ! Ori continua sa faca pe desteapta si lasa sa fie in cearta cu mine.....

Gata, s-a rezolvat, am mers eu in locul lui Dyerseve astăzi la Iza și am futut de cei 500 de RON. Am intrat să îți mulțumesc de cinste și să te anunț că problema este rezolvată!

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 17 ore, petremarin30 a spus:

Gata, s-a rezolvat, am mers eu in locul lui Dyerseve astăzi la Iza și am futut de cei 500 de RON. Am intrat să îți mulțumesc de cinste și să te anunț că problema este rezolvată!

Bravo frate,unii cu miloaga și alții cu plăcerea 🤣🤣🤣.

Link spre comentariu
20 hours ago, petremarin30 said:

Gata, s-a rezolvat, am mers eu in locul lui Dyerseve astăzi la Iza și am futut de cei 500 de RON. Am intrat să îți mulțumesc de cinste și să te anunț că problema este rezolvată!

ai mers dar ai avut buzunarele goale de necaz ))) Sa confirme Iza ca ti-a dat like! Iza,te fut daca spui ca a fost ca iti cer dublu ! Si daca minti iti bag 1000 de euro in cont fara sa te fut,cum alegi?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 2 ore, justiceman a spus:

ai mers dar ai avut buzunarele goale de necaz ))) Sa confirme Iza ca ti-a dat like! Iza,te fut daca spui ca a fost ca iti cer dublu ! Si daca minti iti bag 1000 de euro in cont fara sa te fut,cum alegi?

Păi nu ești om de cuvânt! Nu ai spus că faci cinste? Dacă erai bărbat adevărat ii cereai atunci când te-ai simțit înșelat cum au mai făcut-o și alții.

  • Like 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
19 hours ago, petremarin30 said:

Păi nu ești om de cuvânt! Nu ai spus că faci cinste? Dacă erai bărbat adevărat ii cereai atunci când te-ai simțit înșelat cum au mai făcut-o și alții.

era ptr dyserve oferta ca omu e amarat din ce am inteles....l-am ales pe el sa se duca la ea ...asta ca au facut altii cand au fost inselati si au facut cinste,tu sigur ai facut cinste cu buzunarele pline de aer inselat de banii care ii visezi ))) curios ca Iza nu ma crede ca ii pot depune 1000 de euro in cont si fara sa o fut,asta ar fi necazul meu,sau acum nu ii mai plac banii?🥺

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 19 minute, justiceman a spus:

era ptr dyserve oferta ca omu e amarat din ce am inteles....l-am ales pe el sa se duca la ea ...asta ca au facut altii cand au fost inselati si au facut cinste,tu sigur ai facut cinste cu buzunarele pline de aer inselat de banii care ii visezi ))) curios ca Iza nu ma crede ca ii pot depune 1000 de euro in cont si fara sa o fut,asta ar fi necazul meu,sau acum nu ii mai plac banii?🥺

Atunci de ce plângi pentru 500 lei, dacă poți să cheltui 1000 euro? 😑

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 18 minute, justiceman a spus:

era ptr dyserve oferta ca omu e amarat din ce am inteles....l-am ales pe el sa se duca la ea ...asta ca au facut altii cand au fost inselati si au facut cinste,tu sigur ai facut cinste cu buzunarele pline de aer inselat de banii care ii visezi ))) curios ca Iza nu ma crede ca ii pot depune 1000 de euro in cont si fara sa o fut,asta ar fi necazul meu,sau acum nu ii mai plac banii?🥺

Nu te crede in general nimeni deoarece nu ești un om de cuvânt. Și probabil că doar visezi la 1000 de Euro. Eu sunt mai sărac că Dyerseve, el are ca sponsori și bunicii eu am rămas decât cu părinții. Așa că și-a făcut milă de mine și mi-a cedat oferta. Dacă tot am rezolvat problema speram că o să te bucuri doar așa ai spus.

  • Haha 2
Link spre comentariu
28 minutes ago, petremarin30 said:

Nu te crede in general nimeni deoarece nu ești un om de cuvânt. Și probabil că doar visezi la 1000 de Euro. Eu sunt mai sărac că Dyerseve, el are ca sponsori și bunicii eu am rămas decât cu părinții. Așa că și-a făcut milă de mine și mi-a cedat oferta. Dacă tot am rezolvat problema speram că o să te bucuri doar așa ai spus.

ti-a cedat ce nu ai ,sa plangi ca mine si tu ))) eu vb serios si sunt de cuvant....de unde ai vazut tu ca nu as fi de cuvant ? ma interesaeaza fata asta sa fie de acord ,iar daca ea tace si nu spune,tu ai cam fi second place ca nu a confirmat,iar daca o facea stie f bine ca nu as fi eu asa de fraier sa o cred....doar nu vrei acum sa iti dovedesc ca nu banii sunt problema mea? 

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 18 minute, justiceman a spus:

ti-a cedat ce nu ai ,sa plangi ca mine si tu ))) eu vb serios si sunt de cuvant....de unde ai vazut tu ca nu as fi de cuvant ? ma interesaeaza fata asta sa fie de acord ,iar daca ea tace si nu spune,tu ai cam fi second place ca nu a confirmat,iar daca o facea stie f bine ca nu as fi eu asa de fraier sa o cred....doar nu vrei acum sa iti dovedesc ca nu banii sunt problema mea? 

Tuturor ne plac banii. Păi dacă ea îți confirmă și tu nu o crezi ce rost ar avea să îți confirme? Dacă nu sunt banii adevărata problema spune cu subiect și predicat care este de fapt problema? De ce crezi că este vina ei că nu ai fost tu suficient de bărbat să îți ceri banii înapoi când ai simțit că ești înșelat?

Link spre comentariu
8 minutes ago, izabella2018 said:

Am ales și eu ce avea pl mai mare csf, dacă a fost damogea măcar sa fie pe plăcere 🤣

Iaza,vreau ca baiatul asta dyserve sa vina la tine si sa te futa....eu ma impac cu tine si nu te mai "bantui" aici...stim amandoi ca tu ai fost vinovata si nu eu....deci,poate veni la tine sa te futa real? Vezi sa nu incepi iar cu futut pe bani ca ti-am platit ! Fa-o daca o poti face ca nu ar fi naspa zic eu !Si stii ceva?O sa ai f multi clienti dupa daca treci peste orgoliu....o faci?

Link spre comentariu
1 minute ago, izabella2018 said:

Eu nu am văzut banii de la tine, nu s la mine banii tai îmi pare rău cauta i la femeia care ți i a luat. 

trebuia sa ii iei de la aia ca tie ti i-am dat,nu ma acuza pe mine ca nu ti i-am dat....am spus ca am crezut ca erai tu aia si de aceea am platit....ca tu ai fost bleaga si ai lasat-o sa plece smechera nu e treaba mea....am venit sunand crezand ca esti tu,acolo aia ca esti tu....imi esti datoare cu 2 ore de sex,iar eu vreau ca colegul meu de aici dyserve sa vina la tine sa te futa,cum am spus eu nu mai revin unde a fost urat...fa-o ca doar nu pierzi nimc,te futi ,nu incarci cu lopata un camion de nisip,faci ce iti place ! Si scapi de un plangacios ca mine dupa bani....si ai si mai multi clienti ca vad totusi o curva cu caracter si nu o jegoasa !

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 14 minute, justiceman a spus:

trebuia sa ii iei de la aia ca tie ti i-am dat,nu ma acuza pe mine ca nu ti i-am dat....am spus ca am crezut ca erai tu aia si de aceea am platit....ca tu ai fost bleaga si ai lasat-o sa plece smechera nu e treaba mea....am venit sunand crezand ca esti tu,acolo aia ca esti tu....imi esti datoare cu 2 ore de sex,iar eu vreau ca colegul meu de aici dyserve sa vina la tine sa te futa,cum am spus eu nu mai revin unde a fost urat...fa-o ca doar nu pierzi nimc,te futi ,nu incarci cu lopata un camion de nisip,faci ce iti place ! Si scapi de un plangacios ca mine dupa bani....si ai si mai multi clienti ca vad totusi o curva cu caracter si nu o jegoasa !

Tu nu o să termini niciodată aici deoarece termini foarte repede prin alte părți și ești frustrat pe alții din aceasta cauza.

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 31 minute, justiceman a spus:

trebuia sa ii iei de la aia ca tie ti i-am dat,nu ma acuza pe mine ca nu ti i-am dat....am spus ca am crezut ca erai tu aia si de aceea am platit....ca tu ai fost bleaga si ai lasat-o sa plece smechera nu e treaba mea....am venit sunand crezand ca esti tu,acolo aia ca esti tu....imi esti datoare cu 2 ore de sex,iar eu vreau ca colegul meu de aici dyserve sa vina la tine sa te futa,cum am spus eu nu mai revin unde a fost urat...fa-o ca doar nu pierzi nimc,te futi ,nu incarci cu lopata un camion de nisip,faci ce iti place ! Si scapi de un plangacios ca mine dupa bani....si ai si mai multi clienti ca vad totusi o curva cu caracter si nu o jegoasa !

Poate îi place și să dea la lopată, de unde știi că nu?! Merge la sală, face shovel deadlift să întărească mușchii stabilizatori etc. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 2 ore, izabella2018 a spus:

Am ales și eu ce avea pl mai mare csf, dacă a fost damogea măcar sa fie pe plăcere 🤣

Da..am picat testul..acu am și pula mai mica ca @petremarin30 🥺🥺.

Deci..milogul SRL  cu pula mica..🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 54 minute, izabella2018 a spus:

În 2 secunde dacă vreau mut tot taraboiul asta pe topicul prințesei de l a tepuit 🤣🤣🤣 doar dacă vreau. Dyerseve scuze am zis și eu asa no offence 💋

N-ar fi o idee rea. 

Oricum ziceai ca pula mare si tare care te gâdilă în endocervix o păstrezi pentru tine 😄

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator dyerseve
Reputație: 0
1 oră în urmă, izabella2018 a spus:

În 2 secunde dacă vreau mut tot taraboiul asta pe topicul prințesei de l a tepuit 🤣🤣🤣 doar dacă vreau. Dyerseve scuze am zis și eu asa no offence 💋

Nu ma supăr.. stai liniștită.  Nu ești tu vinovată ca am eu pula mica 🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...