Sari la conținut

Izabela 0728554873


Postări Recomandate

Cipcip ori ești handicapat ori nu ești sănătos.Ce dreacu te căci pe tine ca faci ca dreacu. Dute la ea vezi ce vrea cât vrea ne spui opinia ta în legătură cu Iza. Dai limbi dai pe dreacu sa te ia.ðŸ˜Futi de te ustura în cur și tu

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Cipcip ori ești handicapat ori nu ești sănătos.Ce dreacu te căci pe tine ca faci ca dreacu. Dute la ea vezi ce vrea cât vrea ne spui opinia ta în legătură cu Iza. Dai limbi dai pe dreacu sa te ia.ðŸ˜Futi de te ustura în cur și tu

Deci 50% i-ti dau dreptate, după ce voi merge la ea sa scriu si sa dau opinia si pt ceilalți utilizatori ai forumului,iarc50%i-ti spun că ești eronat!Deci relatările mele pe acest thread se rezuma pina acum doar la imaginatie si de a descoperi calitatea serviciului pe care il prestează Iza...(Cum spuneam mai sus, se vede din conversații ca este o fata dezghetata si plina de hormoni)Dar de aici si pina a jigni fara sa motiv mi se pare ca esti c am deplasat...Hai sa lăsăm off topicul Izei si sa ne bucuram de pozele ei si prestațiile ei..Pt mine conversațiile pe topicul ei nu sunt altceva decat introducerea pina la acțiune,restul este CANCAN....
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Neataaaa 😘😘😘 dor de soare wtf 🤪😢

Dar ce pudică, ai devenit...se mai vedea o țăță,un cur ,o umbră de pizda, dar acum ioc..ne,ne,nu i frumos😂😂
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Hombre...parol... ai acces la pm.

Cred ca o astfel de "atentionare" puteai sa o faci discret in pm.

Mai ales ca nu esti sigur, poza fiind oarecum neconcludenta.

Cu astfel de postari se da startul la comentarii si off topic aiurea, apoi ne plangem ca nu avem recenzii...

Buna dimi Iza,

Păsărica mi se pare mie sa nu prea este fresh, cand eu te-am vizitat in vest erai mai îngrijită..., sau eram eu luat de val...,

Sa ai o zi plăcută.

Flavius

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Hombre...parol... ai acces la pm.

Cred ca o astfel de "atentionare" puteai sa o faci discret in pm.

Mai ales ca nu esti sigur, poza fiind oarecum neconcludenta.

Cu astfel de postari se da startul la comentarii si off topic aiurea, apoi ne plangem ca nu avem recenzii...

Scuze Radu, dar am rămas cam surprins de acea poza, am uitat de pm.

Scuze încă o data.

Flavius

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Hai la joaca 😈

Care ar fi tariful ptr o ora de joaca,azi, in care sa includem si “obiectul†😉din imagine(fără anal),dar cu pasarik rasa!!😜
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...