Sari la conținut

Va aștept ! ❤️ 0759750967 ❤️ Peste 30 de ani !


Postări Recomandate

Hai salut, nu se întâmplă des asta dar am ținut neapărat să scriu o recenzie! Èšin să precizez că întâlnirea cu această domnișoară a avut loc undeva pe la 21:00. Acum câteva zile !

M-a îndrumat la locație după care sincer să fiu am avut puține emoții până la deschiderea ușii.. (Pentru că de-a lungul timpului am avut și experiențe neplăcute)

Dar spre surprinderea mea această Tânără domnișoară... arăta superb! Nu vreau să exagerez în niciun fel dar este într-adevăr foarte foarte frumoasă. Si un corp mișto, fund, sâni .. tot ce trebuie ! M-a poftit în cameră după care mi-a explicat ce se poate, ce nu se poate face... Acțiunea a fost destul de scurtă, m-am dus să fac un duș, M-am așezat pe pat după care ea mi-a făcut un ON.( protejat) Dar foarte plăcut am venit în poziția misionarului Si aici S-a terminat acțiunea.

Ca și aspect merită din partea mea nota 10*!

Halat : 200

Locație : 10

GFE: 10 ( Mi-a plăcut enorm de mult s-a făcut plăcută știe să vorbească, Știe să facă omul să se simtă bine în preajma ei, cel puțin eu așa m-am simțit... are acel ceva, un lipici al ei )

 

PS: de revenit!!! Te pup Minii😘

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Buna dragii mei, in primul rând țin sa îmi cer scuze pentru perioada mea de inactivitate !

Vreau sa va anunț ca sunt disponibilă in aceste zile, va aștept cu drag .

Programările se pot face prin SMS dau Whatsapp. Nu răspund la persoanele care îmi cer detalii cu privire la

Servicii, prețuri etc! Doar cei programați vor primii adresa, iar cei care vor întârzia mai mult de 10 min, programarea se anulează !

Va rog sa specificați in sms, cât timp ați dorii sa petrecem împreuna !

Va doresc un Paste fericit ! Și de 1MAI sa va Distrați pe cinste !

Va pup ! ❤️

post-225783-0-33195500-1556006027_thumb.jpeg

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator darkpink
Reputație: 0

Buna dragii mei, in primul rând țin sa îmi cer scuze pentru perioada mea de inactivitate !

Vreau sa va anunț ca sunt disponibilă in aceste zile, va aștept cu drag .

Programările se pot face prin SMS dau Whatsapp. Nu răspund la persoanele care îmi cer detalii cu privire la

Servicii, prețuri etc! Doar cei programați vor primii adresa, iar cei care vor întârzia mai mult de 10 min, programarea se anulează !

Va rog sa specificați in sms, cât timp ați dorii sa petrecem împreuna !

Va doresc un Paste fericit ! Și de 1MAI sa va Distrați pe cinste !

Va pup ! ❤️

 

 

Știe cineva domnișoara ii cu circuit închis ca am sunat de câteva ori dar fără noroc ??

 

Știi să citești?

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...