Sari la conținut

!!!!!! TOPIC MUTAT LA DE EVITAT PENTRU CLONE SI RECENZII FALSE DE LA PROXENET !!! ANAISE 0762342118


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

    Am fost aseara la ea,locatia intersectie iancului. Ajung acolo fata imi pare cunoscuta a activat mai de mult pe un pret mai mic care cred ca i se si potriveste.

 Pozele sunt reale la fata este comuna ochii verzi parca un tatuaj pe picior se evde in poze si unu mic pe spate nimic spectaculos cand se dezbraca in haine arata mai bn...

 Incpem cu un oral pro la cerere mediocru la normal nu comenteaza am schimbat 3 pozitii dar nu se implica deloc nu a comentat nimic mai ales ca stia ca dp nimfomane am gasito.. fk mai mult un pupic se retrage

 note numai dau la pretul asta nu prea pot spune ca este de vizitat ,sper ca nu te superi Anaise dar este parerea mea!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Am fost aseara la ea,locatia intersectie iancului. Ajung acolo fata imi pare cunoscuta a activat mai de mult pe un pret mai mic care cred ca i se si potriveste.

 Pozele sunt reale la fata este comuna ochii verzi parca un tatuaj pe picior se evde in poze si unu mic pe spate nimic spectaculos cand se dezbraca in haine arata mai bn...

 Incpem cu un oral pro la cerere mediocru la normal nu comenteaza am schimbat 3 pozitii dar nu se implica deloc nu a comentat nimic mai ales ca stia ca dp nimfomane am gasito.. fk mai mult un pupic se retrage

 note numai dau la pretul asta nu prea pot spune ca este de vizitat ,sper ca nu te superi Anaise dar este parerea mea!

 

Mulțumesc de recenzie , eu ți-am spus aseară ca sigur ma confunzi este pentru prima oară cand lucrez in România :)

Si partea cu FK , la mine nu scrie nimic de fk si nici nu fac ;) , dacă am vrut eu sa iti dau un pupic însemna ca mi-a plăcut de tine si așa am considerat eu ca ar fii Ok :)

Te pup !

Link spre comentariu

Am fost la domnisora anais, locatia se afla in zona iancului,ultimele poze sunt reale si facute in locatie.Eu unu m-am simtit bine cu ea probabil a fost vhimie intre noi,si sper sa o revad curand

Note:

Normal: 9 (CATEVA POZITI CONTRE)

Oral: 8 (lent nu ma grabit)

LOCATIE: 8 (APARTAMENT MODEST DAR CURAT)

GFE:9

DE REVENIT

CADOU:200 ora 2 fin

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Am fost la domnisora anais, locatia se afla in zona iancului,ultimele poze sunt reale si facute in locatie.Eu unu m-am simtit bine cu ea probabil a fost vhimie intre noi,si sper sa o revad curand

Note:

Normal: 9 (CATEVA POZITI CONTRE)

Oral: 8 (lent nu ma grabit)

LOCATIE: 8 (APARTAMENT MODEST DAR CURAT)

GFE:9

DE REVENIT

CADOU:200 ora 2 fin

Mulțumesc pentru recenzie :*

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

oare ce credibilitate poate avea unul care arata ca picon? :)

Nu știu dacă e adevărată conexiunea făcută,dar gestul este mai mult decât urât,este incalificabil!

Să încerci să deconspiri identitatea unui user,fie că reușești sau nu, este josnic!!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut , am ajuns Anaise acum 3 seri pe la ora 23.Locatia o are la intersectie la Iancui.Programare facuta la telefon , am ajuns in 20 min si ma directionat la bloc.Locatia a un apartament cu 2 camere mai modest. Anaise ma asteptat imbracata ca in poze ( rochita neagra si tocuri rosii).Baia e curata cu destule geluri de dus.Actiunea am inceputo in picioare , cu mici sarutari pe gat si atingeri.Usor usor am inceput so dezbrac .Jos sutienu ( sanii mari nr 3-4 ) ,jos chiloteii (pasarica epilata si curata ).Fata e destul de corpolenta , sani mari fund mare 😬 Cu sanii nu prea am putut sa i ling mai mult pt ca o gadila destul de tare 😂 A trecut la oral neprotejat cam vreo 5 min , lins pe oo , pe capu pulii.Punem prez si se pune deasupra.Da bine din fund si ii mai trageam cate o limba pe sanii sa o gasil nitel...schimbam pozitia in capra unde am vazut funduletu mai bine.Terminat in prezervativ , curatat si sters.

Anaise arata exact ca in poze (un pic mai corpolent) , sanii mari si tari , pielea fina

Oral 8 - lins pe oo , supt destul de bine

Normal 8 -da contre bine , schimbat vreo 3 pozitii

Locatia 7-8 ok , specifica pt futut .Baia e ok , curata

Amenda a fost 100 lei , am stat in jur de 30-40 min

De revenit cred ca da , m am simtit bine . M as duce sa mai ling sanii aia mari sa vad cum se gadila 😂

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Salut , am ajuns Anaise acum 3 seri pe la ora 23.Locatia o are la intersectie la Iancui.Programare facuta la telefon , am ajuns in 20 min si ma directionat la bloc.Locatia a un apartament cu 2 camere mai modest. Anaise ma asteptat imbracata ca in poze ( rochita neagra si tocuri rosii).Baia e curata cu destule geluri de dus.Actiunea am inceputo in picioare , cu mici sarutari pe gat si atingeri.Usor usor am inceput so dezbrac .Jos sutienu ( sanii mari nr 3-4 ) ,jos chiloteii (pasarica epilata si curata ).Fata e destul de corpolenta , sani mari fund mare Cu sanii nu prea am putut sa i ling mai mult pt ca o gadila destul de tare A trecut la oral neprotejat cam vreo 5 min , lins pe oo , pe capu pulii.Punem prez si se pune deasupra.Da bine din fund si ii mai trageam cate o limba pe sanii sa o gasil nitel...schimbam pozitia in capra unde am vazut funduletu mai bine.Terminat in prezervativ , curatat si sters.

Anaise arata exact ca in poze (un pic mai corpolent) , sanii mari si tari , pielea fina

Oral 8 - lins pe oo , supt destul de bine

Normal 8 -da contre bine , schimbat vreo 3 pozitii

 

Locatia 7-8 ok , specifica pt futut .Baia e ok , curata

Amenda a fost 100 lei , am stat in jur de 30-40 min

De revenit cred ca da , m am simtit bine . M as duce sa mai ling sanii aia mari sa vad cum se gadila

 

Mulțumesc :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...