Sari la conținut

Obiectivul pe anul 2017 pentru rozkendra


Postări Recomandate

  • Oras:Back home
  • Oras:Back home

pre_1484139181__poza2.jpg

 

Bah motane ... unde dreaq le gasesti mah pe astea de iti pozeaza toples ?  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Pe langa hartiile alea de prins muste de pe tavan, carpeta aia de pe perete face toti banii ... ce mah, nu se mai poarta rapirea din serai ?

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:pink clouds
  • Oras:pink clouds

Te rog frumos sa nu ma mai contactezi vreodata. Bubutz e parfum si miere pe langa tine. Autismul tau si handicapul mental mi-au cauzat destule pierderi pe termen lung.

Iti doresc fara ranchiuna sa te tratezi si iti sugerez spre binele tau sa ma lasi in pace definitiv. Nu e o amenintare, cat un sfat. Dispari din viata mea pt totdeauna. Esti cea mai javra fiinta intalnita de mine in 28 de ani. Doar marsh pls

unde e rozkendra?

Link spre comentariu
  • Oras:Back home
  • Oras:Back home

Te rog frumos sa nu ma mai contactezi vreodata. Bubutz e parfum si miere pe langa tine. Autismul tau si handicapul mental mi-au cauzat destule pierderi pe termen lung.

Iti doresc fara ranchiuna sa te tratezi si iti sugerez spre binele tau sa ma lasi in pace definitiv. Nu e o amenintare, cat un sfat. Dispari din viata mea pt totdeauna. Esti cea mai javra fiinta intalnita de mine in 28 de ani. Doar marsh pls

 

Roz dear, iar te-a suparat cocalaru de pisic ?

 

:laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:pink clouds
  • Oras:pink clouds

Nu,doar ca demult ma pardon eliberez pe fata lui de sclav prost.

Se vede ca nu stiti cum vb eu cu handi pruivat. Nici platita pe dominare nu am umilit as mult constant. Eh ...sclavetele,sclav,alearga dupa freebies.nici bani de dominare n-are saracu asta.dar hai gata.ca fara caterinca are omu pb grave sus la colivie.cu fetele cel putin care nu le plateste.nu am vrea sa ii curga sange si din nas ori tremure tot ca este in handicap mintal

Roz dear, iar te-a suparat cocalaru de pisic ?

 

:laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pink clouds
  • Oras:pink clouds

@scrat cocalarul asta jegos este prima si singura persoana fata de care eu am simt ura. Sentimentul mi-era perfect strain.

Vina este impartita ca nu m-a fortat nimeni sa il cunosc amanuntit. Or unei asa lighioane retarde nu trebuie sa i se atribuie importanta ori sa il iei prea in serios. Daca esti femeie si trebuie neaparat sa il suporti recomandat e sa il faci de bani punandu-i pizda pe fata si sa tragi apa dupa el.

Realizez eu insami cat de inutil este sa imi exprim dispretul intrand pe forum ori vorbindu-i direct.

Asa abject si nulitate trebuie maxim blestemat din mers si numai in gand in timp ce te ocupi cu oameni frumosi si valorosi. Nu cu valoare multimea vida.

Eu personal ii urez o viata lunga si plina de esec. Sau o viata lunga care sa ii reflecte spre exterior si la orice pas mizeria interioara

Link spre comentariu
  • Oras:drgyytnmdsegxf
  • Oras:drgyytnmdsegxf

@scrat cocalarul asta jegos este prima si singura persoana fata de care eu am simt ura. Sentimentul mi-era perfect strain.

Vina este impartita ca nu m-a fortat nimeni sa il cunosc amanuntit. Or unei asa lighioane retarde nu trebuie sa i se atribuie importanta ori sa il iei prea in serios. Daca esti femeie si trebuie neaparat sa il suporti recomandat e sa il faci de bani punandu-i pizda pe fata si sa tragi apa dupa el.

Realizez eu insami cat de inutil este sa imi exprim dispretul intrand pe forum ori vorbindu-i direct.

Asa abject si nulitate trebuie maxim blestemat din mers si numai in gand in timp ce te ocupi cu oameni frumosi si valorosi. Nu cu valoare multimea vida.

Eu personal ii urez o viata lunga si plina de esec. Sau o viata lunga care sa ii reflecte spre exterior si la orice pas mizeria interioara

Iar vomiti?

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...