Sari la conținut

Caut colega de apartament .


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Asa se trezeste si prostul vorbind .

Prost? Da, sunt, am recunoscut ;) nu e nici o noutate.

Nu cred ca tre sa iti explic ca ai mai stat in casa cu cineva careia ii luai taxa din ce producea nu? Are rost sa dezgropam mortii? Am vrut ca persoanele interesate de oferta ta sa stie ce le asteapta ;)

Fii om cu noi si vom fi oameni cu tine ;)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

pai si cu negrii aia 4 ce facem unde ii cazam? daca la tine nu se poate putem sa ii trimitem la ma-ta!

:)))))

A avut inclinatii de guvide :))) si s-a trezit cu 4 negrii la produs :))))

Link spre comentariu
  • Oras:wp
  • Oras:wp

de exemplu sunt fete care fac "meseria" asta doar pentru un timp scurt. Anunturile se sterg cu timpul dar pozele de aici ?! Astea raman , eu de exemplu nu mai lucrez dar imi apar pozele aici desi eu nu imi doresc acest lucru :) ce e de facut ? Lumineaza.ma si pe mine ;)

 

 

Hai jet , prea mult tupeu aveti . Majoritatea sunteti niste vai de capu lor care promoveaza niste scursuri ca sa aibe ce sa futa . Le pupati atata in cur poate poate nu ridica preturile . Am zis ca m.am retras asa ca ce draq nu va ajunge ?!   Sufla.i in cur lu zdreanta asta pe topicul ei ! 

Cum trebuie sa arate colega ta?Zdrentele,buboasele sau scursurile pot sa te sune?

 

Exista sponsori , nu.i nevoie

 

 

Astia care ii am acum se multumesc doar cu compania mea , voi despre ce vorbiti ? =))

 

 

Cum ai ghicit ? La fiecare 500 de euro le dau un pupic pe obraz ( fara plastic )  :laugh2  :blushing2

Nu mai ai sponsori ?La 500 de euro un pupic ai nevoie de buboase cu care sa imparti cheltuielile?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cie dreaq sa moi zica ? Marea iexcroaca care anvirtia sponsorii Constantiei nari bani sasi ia macar o amarita di garsoniera singura. Astiapta pi alia pi cari tat ia li anjura sa se asociieze ku ia, ka toati is proasti doar ia ii disteapta !!!

 

Laso an lindicu mieu sa taca dreaq...ka oricum ti stergi la cur ku tat cie scriie ia !!!

 

:)))

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...