Sari la conținut

Adelinna - 0726575144


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

De Siana comentez pt ca e rebranduirea Consuelei si nu vrea sa recunoasca. Iar pozele ei sunt maxim de prelucrate si departe de adevar. Ca sa nu mai zic de limbajul folosit si nesanctionat.

Dar asta oameni buni e o copila. Tu asta crezi ca ii pup labutele? Jalnic. Incerc doar sa gasesc acea normalitate pe care o avea forumul candva. Atunci tinerele sperante erau incurajate nu terfelite. Multe fete s-au ridicat atunci si au fost apreciate. De ce sa nu dam sanse egale tuturor pana la proba contrarie.

Si in cazul acesta este vorba de un nou rebranding  

Si hai sa fim seriosi fara sa ne intoarcem in trecut ca ar fi prea multe de spus : recenzii false , cum s-au ridicat anumite fete cand de fapt nu trebuia , cat de obraznice au devenit pana si-au sapat usurel groapa , preturi dictate de catre diversi "impresari".....etc...chiar sunt prea multe de discutat si nu isi au rostul aici.

Acordam sanse egale oricarei fete , dar nu atunci cand acestea se construiesc pe o minciuna  ulterior deconspirata  . Clar? Nu prea .

  • Like 19
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si in cazul acesta este vorba de un nou rebranding  

Si hai sa fim seriosi fara sa ne intoarcem in trecut ca ar fi prea multe de spus : recenzii false , cum s-au ridicat anumite fete cand de fapt nu trebuia , cat de obraznice au devenit pana si-au sapat usurel groapa , preturi dictate de catre diversi "impresari".....etc...chiar sunt prea multe de discutat si nu isi au rostul aici.

Acordam sanse egale oricarei fete , dar nu atunci cand acestea se construiesc pe o minciuna  ulterior deconspirata  . Clar? Nu prea .

 

Rebrand-ing la ce si ce deconspiratie ? Eu am sustinut intotdeauna ca alea sunt poze cu mine ( frumoase sau mai putin frumoase ), in fara de cele cu bruneta care nu am cum sa recunosc deoarece chiar nu sunt eu si plus ca ea e si mai inalta si mai plinuta decat mine.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Rebrand-ing la ce si ce deconspiratie ? Eu am sustinut intotdeauna ca alea sunt poze cu mine ( frumoase sau mai putin frumoase ), in fara de cele cu bruneta care nu am cum sa recunosc deoarece chiar nu sunt eu si plus ca ea e si mai inalta si mai plinuta decat mine.

fata sunt prea multe greseli pe care le-ai facut ...inclusiv cu deschiderea acestui nou topic , cu toate ca stiai de existenta celuilalt (din ce ai dat de inteles) dar ai mers taras pe burta , nu vreau si nici nu am timp  sa le recapitulez  din nou

 

dar parca nu vorbeai cu mine  ...fiind incadrat la "oaia cea neagra" ...parca asa imi amintesc

  • Like 19
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

fata sunt prea multe greseli pe care le-ai facut ...inclusiv cu deschiderea acestui nou topic , cu toate ca stiai de existenta celuilalt (din ce ai dat de inteles) dar ai mers taras pe burta , nu vreau si nici nu am timp  sa le recapitulez  din nou

 

dar parca nu vorbeai cu mine  ...fiind incadrat la "oaia cea neagra" ...parca asa imi amintesc

 

Daca esti cat de cat normal nu am o problema sa iti raspund chiar daca mai ai iesiri.

Am deschis topic nou deoarece nu stiam ca trebuie neaparat sa il continui pe celalalt, e prima data cand folosesc un forum si crede-ma ca inca nu m-am obisnuit cu toate functiile si inca mai fac greseli.

O sa treaca timpul si o sa se duca si ura asta fata de mine si vor disparea si aceste 80+ pagini de continut fara rost.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Daca esti cat de cat normal nu am o problema sa iti raspund chiar daca mai ai iesiri.

Am deschis topic nou deoarece nu stiam ca trebuie neaparat sa il continui pe celalalt, e prima data cand folosesc un forum si crede-ma ca inca nu m-am obisnuit cu toate functiile si inca mai fac greseli.

O sa treaca timpul si o sa se duca si ura asta fata de mine si vor disparea si aceste 80+ pagini de continut fara rost.

am iesiri normale  si destul de potrivite cu parerea altora :rax2

am observat asta in legatura cu "prima data pe aici"  tocmai de aceea multi initial am incercat sa corectam cat de cat situatia pe care tu nu  prea o intelegeai 

nu am ura indreptata impotriva ta , stai linistita ...este departe de mine gandul acesta , ca totusi nu mi-ai facut nimic rau :)

  • Like 19
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe mine nu ma deranjeaza in general daca cineva nu e de acord cu mine sau are anumite semne de intrebare legate de orice e in legatura cu mine, din contra, chiar cred ca asa e normal dar se poate face cu respect si voi raspunde in concordanta.

Stiu pe ce ma bazez, imi place sa spun ce gandesc si nu imi place sa mint. 

Poate am eu 18 ani dar proasta nu sunt, am fost premianta din clasa a 1-a pana in clasa a 11-a. 

Poate par mai intepata sau mai aroganta dar credeti-ma ca nu sunt asa in realitate chiar daca asta arat.

Primesc multe PM-uri si telefoane de la persoane care ma admira pentru simplu fapt ca sunt asa cum sunt in ciuda acestui topic.

Sper sa m-am facut inteleasa.

Link spre comentariu
  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

 

Pe mine nu ma deranjeaza in general daca cineva nu e de acord cu mine sau are anumite semne de intrebare legate de orice e in legatura cu mine, din contra, chiar cred ca asa e normal dar se poate face cu respect si voi raspunde in concordanta.

 

Stiu pe ce ma bazez, imi place sa spun ce gandesc si nu imi place sa mint.

Poate am eu 18 ani dar proasta nu sunt, am fost premianta din clasa a 1-a pana in clasa a 11-a.

Poate par mai intepata sau mai aroganta dar credeti-ma ca nu sunt asa in realitate chiar daca asta arat.

Primesc multe PM-uri si telefoane de la persoane care ma admira pentru simplu fapt ca sunt asa cum sunt in ciuda acestui topic.

Sper sa m-am facut inteleasa.

Sa nu imi spui ca atunci când te vezi cu un client devii dulce , ca nu te cred

Si daca inveti asa bine de ce o sugi pe bani :hmmm sau te-a prostit iubi de desteapta ce esti

  • Like 2
Link spre comentariu

parca nu acelasi lucru ziceai de Siana cand ne luam de ea : "lasati-o sa se desfasoare si sa-si demonstreze potentialul" ...ba chiar erai coparticipant direct  :laugh2

 

brusc ai cam devenit aparatorul  acestora  si incepi sa le pupi labutele  :slap2

ce ti-e si cu oamenii acestia si cum se mai schimba ei la 90 de grade  :no2

 

la 1800

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu trebuia sa astepti , recenzia se stia de la inceput aproape, numai ca nu a contat pentru tine/voi ( unii dintre voi ). Persoanele serioase au inteles ai au preferat PM pentru o discutie aprofundata sau lamuriri iar in schimb multi au preferat sa vorbeasca la misto si sa spuna ce le-a trecut prin minte chiar daca au avut dreptate sau nu si uite asa au aparut aceste 79 pagini "goale".

Multi au cerut poze noi , nu au contat nici alea ... de ce?! pentru ca interesul este altul.

Curios , mi-a atras topicul inca de la primele pagini si nu observasem o recenzie si nici nu am vazut ca si alti utilizatori stiau despre asta. Din ce inteleg eu , tu consideri ca persoanele serioase sunt doar cele care iti dau PM , care nu posteaza aici si nu-si asuma o alegere sau macar sa arate ca au un interes cu privire la serviciile tale. Cu vorbitul la misto , sorry dar verifica-ti si tu postarile , replicile si atitudinea , neseriozitatea atrage mereu bascalia si misto-ul , cum naiba se face ca sunt unele fete de aici de la Top care nu au avut parte de jigniri , bascalie , troli etc? Iti zic eu , au avut bun simt , au inceput cu un pret corect ,au dat dovadat de seriozitate si profesionalism, cand au evoluat in domeniu si au devenit cunoscute si-au marit preturile si nimeni nu a avut nimic de comentat. Noi te-am sfatuit , pe tine te-a durat la bascheti si ai tinut-o pe a ta. Si te mai si plangi ca sunt oamenii rai si ca au nu stiu ce "interes". Poate ca in al doisprezecelea ceas o sa ai si tu o revelatie si-ti vei da seama ca e posibil ca problema sa fie la tine.

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Curios , mi-a atras topicul inca de la primele pagini si nu observasem o recenzie si nici nu am vazut ca si alti utilizatori stiau despre asta. Din ce inteleg eu , tu consideri ca persoanele serioase sunt doar cele care iti dau PM , care nu posteaza aici si nu-si asuma o alegere sau macar sa arate ca au un interes cu privire la serviciile tale. Cu vorbitul la misto , sorry dar verifica-ti si tu postarile , replicile si atitudinea , neseriozitatea atrage mereu bascalia si misto-ul , cum naiba se face ca sunt unele fete de aici de la Top care nu au avut parte de jigniri , bascalie , troli etc? Iti zic eu , au avut bun simt , au inceput cu un pret corect ,au dat dovadat de seriozitate si profesionalism, cand au evoluat in domeniu si au devenit cunoscute si-au marit preturile si nimeni nu a avut nimic de comentat. Noi te-am sfatuit , pe tine te-a durat la bascheti si ai tinut-o pe a ta. Si te mai si plangi ca sunt oamenii rai si ca au nu stiu ce "interes". Poate ca in al doisprezecelea ceas o sa ai si tu o revelatie si-ti vei da seama ca e posibil ca problema sa fie la tine.

 

Iti raspund scurt ca maine (azi) ma trezesc la 6. Problema nu are cum sa fie la mine

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...