Sari la conținut

Doar proxenetii si profitorii scriu recenzii, majoritatea false, mincinoase si exagerate.


  

173 membri au votat

  1. 1. Scriu barbatii sanatosi la cap recenzii ?



Postări Recomandate

Reputație: 10279
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

(...) Ce legatura avea ma muistule garnitura-cu capacu de chiulasa, (...)

 

Cam aceeași legătură de care vorbeai, acum o vreme, între impedanță, sarcina suportată de un amplificator audio și consumul său... (unii mai vechi s-ar putea să-și amintească discuția :))

 

Seară faină și numa' bine, rău la nime'! :hihat

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Cam aceeași legătură de care vorbeai, acum o vreme, între impedanță, sarcina suportată de un amplificator audio și consumul său... (unii mai vechi s-ar putea să-și amintească discuția :))

 

Seară faină și numa' bine, rău la nime'! :hihat

Eu nu înțeleg de ce nu postează doar melodiile din cuvântările lui, că-s cam pe gustul meu ;) L-aș umple de like-uri  :laugh2

Link spre comentariu

Nu functioneaza decat intre prieteni foarte buni, si chiar si atunci e greu.

  Muistule, pardon, ciokistule, ca cioarele si graurii ca tine 'are' ciok, cheam-o pe sorina4plm aurolak-motoreta/hasish sa te mai/pleonasm-reconfirme ca nu esti aceiasi cioara ciokista cu graurele ala vopsit in scatiu la militzie/beci de ghitza cu duba, manca-mi-ar pula marusika danger/roby-roberto din mamaliga/coliva lu picon, d-ai ajuns si tu atat/la fel de expert in chirii. 
  Pai normal ma mizeriilor penal-fomiste, cand voi nu suntezi siguri nici macar de copkii/puii de cioara ca sunt ai vostri, cand va bagatzi si/toate neamurile la produs/infractiuni, cum plm sa nu-ti dea cu paranoia si sa ai incredere in amici/tovarashi/preteni/fratzii, cand pentru o pungutza cu 2 bani/urluiala/boabe/taratze v-atzi vinde tot neamu ca sa va fie voua bine

 

Cam aceeași legătură de care vorbeai, acum o vreme, între impedanță, sarcina suportată de un amplificator audio și consumul său... (unii mai vechi s-ar putea să-și amintească discuția :))

Seară faină și numa' bine, rău la nime'! :hihat

    Ps, scurt, :D : cu o maxima si deosebita... scarba, sau respekt, ca suna mai bine, pe care sa i-l slobozesk pa oki, pentru ca bag in seama si creditez, la valoare de interlocutor si om normal, fapt care nu este adevarat de nicio culoare, un paduke-sekurist ca the ca/cat, cand doar bagat in pizda ma-sii/sau pe unde fata ciorile pui de cioara, ar fi meritat, fara niciun comentariu si pierdere de timp, baaa zdreantza/osanza vorbitor-mancatoare de cacat, eu, celor ca tine, care promovazi mizeria si degradarea sufletului, caracterului, coloanei vertebrale si distrugerea mental iremediabila a spiritului uman, care nu mi-a raspuns la intrebarea CLARA, de ce a simtit el nevoia, pe care oricum de NOO ani de zile constant-nonstop, si-o manifesta random si ekidistant-manca-l-ar diabetu, covidu si colesterolu, ca sa mai suga pula din cotor, la aparitia mea, tot random, si pe topicul de matrimonialo-sugarplmpedodaddy, mentinut, ridicat, agitat si surescitat exclusiv doar de cateva ciori ciokiste multiclonate, lesinate si care vorbesc singure intre ele in frumtze cu mizeria aia multiclonat-sociopata de pulesteu, si daca poate sa-mi suga pula si/impreuna cu restul neamului lui, cu toata impedantza ce-mi curge din cooooaie, cand a avut atunci explicatia clara pe topicul meu, daca tot vad ca i-a ramas in bostan curistului diversionist de acu 2 ani, expertului gay-muist in muzica exlusiv de bulanjii, postand in expert de boxe, casti, galene, microfoane si tot ceea ce tine de ascultarea populimo-pulimii, de aici si expertiza/dragostea lui de sekurist-kurist, de a promova drogurile si prostitutia organizata, da familist care se droga de craciun cu medeline/cioari/nepoate bosketare de bariera/bordura bagate pe tona pe la cluj, ca sa scoata si tovarashii lui un ban/ciulama de revelion, fix si exact de unde iese comisionu/cash-ul, ca sa mai futa si el/hipopotamul, master plmchief da/in sloboz, de resturi, gunoaie si tocanitze, vreo nepoata cu 30 de ani mai tanara decat el, cand un imbecil retardat ca majoritatea impotentzilor-indiferent de varsta, cred ca imputiciunea, sacii de hearan/usturoi, ii mai pot salva sa mai dea si ei o muie de sarbatori/carantina, cand pizda, ca organ efectiv-propriu-zis, pentru ei nu mai reprezinta demult o placere, ci doar o sursa de bani, va doresk, delok bine, ci muie si numai rau, sa muritzi cu totzii in kinuri, care va batezi joc, de populatie, de tineri si de viitorul acestei tari, reiterez, de acu un an, manka-v-ar canceru cu neamuri si tovarashi/tovarashii cu tot, de infractori, shobolani, viermi si mizerii cu fatza umana.:D

 
 
...in rest, annona, pentru babe virgino-muiste inca de la curemuru din 77 ca tine',  fomisto-tractoriste, analfabete si dilio-dezumanizate ireversibil, consumatoare constante de coniak, de stir stropit si praf de copt, la pretz de legal-ilegale, jamaicano-columbiene, de cumpana/lumina, ca tine...iti repet, respectul de sine si memoria fiindu-tzi cu sigurantza grav afectate, so, nepoateee, iti zik de 5 ani, nu omide scofalcite si cu 0 caracter ca tine, mamaie, manca-te-ar namolu si vermii din agigea, lingea-te-ai la cur/hemoroizi cu bizonii, muflonii, cerbii lopatari, melcii din microdelta si restul gaborilor/=infractorilor tai, care chiar si pe pandemie vand cot la cot si protejeaza traficantzii de droguri, amendand in schimb pensionarii amaratzi, cu d-alde gabitzu, oby, talibanu si john homalau, cu tot, de turnatoare care esti, si care fals pozezi in sugatoare, cand tu nici macar curva nefiind, ci un cancer plin de hpv al societatzii... :D
...totusi, fiind primul care a postat mizeria asta aici, in acest lacas de cult si cultura, plus ceva nesemnificativ spre 90%, gen santaje, tarafik de drogurii,  hpv si restul boalelor... am s-o mai repet de cateva ori. :D
 
 
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...