Sari la conținut

Bianca 0732438 244


Postări Recomandate

  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

nu e aceeasi. cea mai mare diferența constă în flocii de la cur pe care ii are danyela.

plus altele detalii, gen alunite

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

sunat de curand.

 

o voce de pustoaica mi-a recitat in graba :

 

un milion jumate  ora doar la motel

 

intreband o de pretul unei finalizari, mi a replicat ca " nu ma deplasez pt mai putin de un milion jumate "

 

si inca ceva : vreun moderator pe aici ? am specificicat deja ca nr corect este :

0732438224

Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

Poi fratilor daca ea nu zice nimic de protejare .voi va aruncati cu capul inainte.daca la inca 20 insi.nu le a spus nimic de protejare. si aceia au mers asa. e nasol.inainte sa o bagatI inauntru .ganditiva si la riscuri. eu nu m as risca nici doua zile.prin spital pe tratamente. pentru o bucata de pasarica .care nu are chef sa se protejeze. nu se merita .sunt atatea in toate directiile. care tin la sanatatea lor si a clientilor . sanatatea voastra e mai importanta decat orice altceva . In speranta ca nu v am deranjat prea mult. .v am.tucat .aveti grija de corpuletele voastre ;-) :-)

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Poi fratilor daca ea nu zice nimic de protejare .voi va aruncati cu capul inainte.daca la inca 20 insi.nu le a spus nimic de protejare. si aceia au mers asa. e nasol.inainte sa o bagatI inauntru .ganditiva si la riscuri. eu nu m as risca nici doua zile.prin spital pe tratamente. pentru o bucata de pasarica .care nu are chef sa se protejeze. nu se merita .sunt atatea in toate directiile. care tin la sanatatea lor si a clientilor . sanatatea voastra e mai importanta decat orice altceva . In speranta ca nu v am deranjat prea mult. .v am.tucat .aveti grija de corpuletele voastre ;-) :-)

LA CE TE REFERI ???

Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

mihaimari 

09 Jan 2017   Option           Quote         Report            

 

Am fost si eu fata e foarte dezastruasa foarte jegoasa eu am fost cu ea la hotel nova femeia a facut fara si oral si normal nota2 si saruturi si cred ca mam inbonlavit un sfat prietenescferitiva sau protejativa succes

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost si eu fata e foarte dezastruasa foarte jegoasa eu am fost cu ea la hotel nova femeia a facut fara si oral si normal nota2 si saruturi si cred ca mam inbonlavit un sfat prietenescferitiva sau protejativa succes

alte detali ce ne poti da ?????nu inteleg de ce ai ales ne*protejat....!!??

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

Care acuzatii ? Eu doar am comentat la postarea colegului citat . Foarte rau ca a ales sa nu se protejeze . Nu am acuzat pe nimeni de nimic . Daca nu ai inteles ce am vrut sa spun abtinete de la comentarii ;-)

Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

Am fost si eu fata e foarte dezastruasa foarte jegoasa eu am fost cu ea la hotel nova femeia a facut fara si oral si normal nota2 si saruturi si cred ca mam inbonlavit un sfat prietenescferitiva sau protejativa succes

La asta ma referean .nu am acuzat eu nimic
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

Pai la el ma refeream si eu...nu te am acuzat pe tine

colegul kristii se pare ca nu a fost pe faza .am vazut ca tu ai fost pe aceeasi unda cu mine.eu la el am.facut referire. Greseala mea ca nu am dat nume ;-) .o seara faina :-)
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...