Sari la conținut

Postări Recomandate

Nu inteleg evaluarile! Vrei cea mai ieftină mâncare, cea mai ieftină mașină, cea mai ieftină haine? Doriți sânii înfiorători cu celulită și picioare scurte și mirosuri rele? Și asta în pandemia corona? Felicitări, sunteți la locul potrivit! Ok, este prietenoasă ... dar nu mai

Link spre comentariu

Zilele trecute am vizitat aceasta domnita extraordinara zona este vizavi de mall Coresi, locatia este la fel de extraordinara dar nu mam dus pentru a admira culorile peretilor sau daca mobila este aranjata cum trebuie. Aceasta fata se muleaza perfect dupa ceea ce mi-am dorit si tinand cont ca eram la prima vizita, dar ma primit ca si cum ne cunosteam de o gramada de timp prietenoasa, sociabila(am putut vorbi diferite subiecte) si nu in ultimul rand "pisicoasa". Actiunea a fost in felul urmator pus protectia a inceput cu un oral pentru a intari respectivul rasfatat pentru care mam dus la ea dupa care un LOT cu de toate gemete, contre si alte chestii care trebuie sa fii acolo pentru a le descoperi. Sunt multe de spus dar las pe cei care o cunosc sa spuna mai multe. A fost o experienta placuta din toate punctele de vedere iar pentru mine este o fata de revenit. Halatul a fost 400 timp de doua ore unde domnita nu a stat cu ochii pe ceas si nu mam simtit grabit ba din contra nici nu stiu cand a trecut timpul petrecut cu ea.

De revenit pentru mine Da pentru ea, un mare MULTUMESC!!!!!

Link spre comentariu

Da, este prietenoasă, dar restul este fals.

Mi-a spus că proxenetul ei va lua toți banii. El este alături de familia sa. Maria lucrează în fiecare zi.

Nu mai dau acest idiot bani pentru un SUV.

 

 

Mirella mi-a spus același lucru. Și face multe accidente de mașină scumpe.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...