Sari la conținut

Postări Recomandate

Nu e prost, asa e el , afaceristul pulii. Voi chiar credeti ce abereaza pulifriciul asta pe aici, maine - poiamaine e si mason, stai pe aproape si o sa vezi.

Stai linistit ca stiu cu ce ratat vorbesc si ma joc cu mintea lui.Oricum mai are putin si zice ca e si politist sub acoperire la cat abereaza el

Important este ca nu vede ca ma joc cu mintea lui si imi face jocul pe aici(care o fi ala e secretul meu)cine gandeste stie ce zic dar treaba este ca la sfarsitul zilei tot un frustrat va ramane si sarac care isi varsa frustrarile din spatele la unui user sau mai multe usere si isi da singur puncte de reputatie intre conturi sau ii mai arunca Picon cate un crenvust si se simte bagat in seama.El in ultimul timp in mintea lui bolnava crede ca punctele de reputatie si ca il baga in seama tot un mos betiv si frustrat conteaza in vuata lui reala si aici se vede un om important care in viata sa trista de zi cu zi nu poate fi.Inclusiv familia lui s-a detasat de el si nevasta lui se fute cu prietenul lui ca el nu mai are timp sa isi futa nevasta ca trebuie sa obtina puncte de reputatie pe aici 😂😂😂🙈🙈

Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Explica prostanacule de PROXENET mai bine de ce ai intervenit din nou azi revoltat . Iti spun eu de ce : ca ti s-au cam tulburat  apele si clienti sunt din ce in ce mai putini  , comisioanele din pescaria ta de taraba s-au diminuat considerabil si ca am intervenit astazi pe Topicul Siliconatei (prietena sau nevasta ta , ca nu ma intereseaza prea mult acest aspect,  pe care o dai la produs precum un IPOCRIT , nu IMNOTIPOCRIT :) ) . Restul pe care incerci sa-i mai minti cu ultime zvacuri  prin   difersiuni ieftine , cu care majoritatea s-au obisnuit , sunt deja fumate

 

Iar la faza asta "imi face jocul pe aici(care o fi ala e secretul meu)cine gandeste stie ce zic"  - bag-o p'aia ca cu toata reclama negativa , iti tin Topicul sus si trag toti ca mustele la un rahat  cand de fapt e jale prin PESCARIE . :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

PROXENETULE DIVERSIONIST !!!  majoritatea au inteles despre ce este vorba si va ocolesc . Vinde-i gogosi expirate lu' ala de mai sus , ca e mai tantalau (contrar varstei) si nu prea intelege . :laugh2

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Stai linistit ca stiu cu ce ratat vorbesc si ma joc cu mintea lui.Oricum mai are putin si zice ca e si politist sub acoperire la cat abereaza el

Important este ca nu vede ca ma joc cu mintea lui si imi face jocul pe aici(care o fi ala e secretul meu)cine gandeste stie ce zic dar treaba este ca la sfarsitul zilei tot un frustrat va ramane si sarac care isi varsa frustrarile din spatele la unui user sau mai multe usere si isi da singur puncte de reputatie intre conturi sau ii mai arunca Picon cate un crenvust si se simte bagat in seama.El in ultimul timp in mintea lui bolnava crede ca punctele de reputatie si ca il baga in seama tot un mos betiv si frustrat conteaza in vuata lui reala si aici se vede un om important care in viata sa trista de zi cu zi nu poate fi.Inclusiv familia lui s-a detasat de el si nevasta lui se fute cu prietenul lui ca el nu mai are timp sa isi futa nevasta ca trebuie sa obtina puncte de reputatie pe aici

Se strânge lațul fraiere! DIICOT-ul e cu cu ochii pe voi, vedea-v-aș la Jurnalul de la ora 5!

PENALILOR!

Auzi la el, Roxana dă "anunțuri de angajare"!  :slap2  Ce anunțuri de angajare idiotule? Ți-ai dat cu stângu-n dreptu', cu fraza asta, prostovane! Ce angajare bă, la bordel? Angajare cum, cu carte de muncă?  :laugh2

PENALILOR!

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Stai linistit ca stiu cu ce ratat vorbesc si ma joc cu mintea lui.Oricum mai are putin si zice ca e si politist sub acoperire la cat abereaza el

Important este ca nu vede ca ma joc cu mintea lui si imi face jocul pe aici(care o fi ala e secretul meu)cine gandeste stie ce zic dar treaba este ca la sfarsitul zilei tot un frustrat va ramane si sarac care isi varsa frustrarile din spatele la unui user sau mai multe usere si isi da singur puncte de reputatie intre conturi sau ii mai arunca Picon cate un crenvust si se simte bagat in seama.El in ultimul timp in mintea lui bolnava crede ca punctele de reputatie si ca il baga in seama tot un mos betiv si frustrat conteaza in vuata lui reala si aici se vede un om important care in viata sa trista de zi cu zi nu poate fi.Inclusiv familia lui s-a detasat de el si nevasta lui se fute cu prietenul lui ca el nu mai are timp sa isi futa nevasta ca trebuie sa obtina puncte de reputatie pe aici

Nu inteleg ceva. Daca esti barbat nu te lua de familie si nevasta. Asta o fac numai cocotele.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu inteleg ceva. Daca esti barbat nu te lua de familie si nevasta. Asta o fac numai cocotele.

 

pai crezi ca este altceva din moment ce o da la produs si pe Siliconata  (prietena sau nevasta lui) ? :)

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu inteleg ceva. Daca esti barbat nu te lua de familie si nevasta. Asta o fac numai cocotele.

Nea Petrică, vezi că se ia ăsta și de matale! Nu știe multe...

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu

http://1.bp.blogspot.com/-KaO-w8ZC_GU/Tcg7E-2Ho4I/AAAAAAAAAIY/jM43aogg5Gk/s1600/pesca%255B1%255D.gif

Frustratule altceva mai inteligent nu gasesti,dute si vezi ca ti se fute nevasta ca tu stai pe aici dupa puncte de reputatie  :slap2  :slap2  :slap2 Dar stai deja se fute cu prietenul tau care a scos-o si la produs si de asta estitu asa suparat

Link spre comentariu

Explica prostanacule de PROXENET mai bine de ce ai intervenit din nou azi revoltat . Iti spun eu de ce : ca ti s-au cam tulburat  apele si clienti sunt din ce in ce mai putini  , comisioanele din pescaria ta de taraba s-au diminuat considerabil si ca am intervenit astazi pe Topicul Siliconatei (prietena sau nevasta ta , ca nu ma intereseaza prea mult acest aspect,  pe care o dai la produs precum un IPOCRIT , nu IMNOTIPOCRIT :) ) . Restul pe care incerci sa-i mai minti cu ultime zvacuri  prin   difersiuni ieftine , cu care majoritatea s-au obisnuit , sunt deja fumate

 

Iar la faza asta "imi face jocul pe aici(care o fi ala e secretul meu)cine gandeste stie ce zic"  - bag-o p'aia ca cu toata reclama negativa , iti tin Topicul sus si trag toti ca mustele la un rahat  cand de fapt e jale prin PESCARIE . :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

PROXENETULE DIVERSIONIST !!!  majoritatea au inteles despre ce este vorba si va ocolesc . Vinde-i gogosi expirate lu' ala de mai sus , ca e mai tantalau (contrar varstei) si nu prea intelege . :laugh2

Tu oricum nu poti mai mult afaceristule hai mars in pula mea pe topicurile fetelor lui Picon darstai ca i-au plecat fetele din pescaria de la Romana si mai baga-te in seama pe acolo ca oricum doar asta faci de cand te-ai inscris pe forumul asta ca bani sa mergi la curve nu ai saracule frustrat 

P.S mai bine imi tulburi pula in gura ta ca apele prea putin sa le tulburi lesinatule.

Repet mai bine ai grija de nevastata ca se fute de isi rupe pizda si tu tot dupa puncte pe aici alergi

Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Iti dai seama cat de frustrat pot fi pe un PESTE IPOCRIT ca tine  :laugh2

 

Daca nu te faci  DISPONIBILA si aici , nu ai facut nicio  smecherie , cum te-ai facut si pe  profilul Siliconatei zilele trecute  (prietena/nevasta  ta , pe care o dai la produs ) :slap2

 

 

post-194745-0-29386000-1494740994_thumb.jpg

 

https://nimfomane.com/forum/topic/67557-siliconata-zona-militari-residence-0724604731/page-67

 

Ia spune-ne  acum  cum se numeste PRIETENA/NEVASTA  ta , cand o dai la produs , ca sa ne

 

dam seama de unde iti pleaca acest COMPLEX DE INFERIORITATE  vsv de FEMEI (ca toate

 

sunt CURVE) ?

 

Esti de tot rasul CIOARA CU SALBA si MERTZAN   :laugh2  :laugh2   :laugh2

  • Like 8
  • Minus 13
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...