Sari la conținut

Conteaza aspectul fizic la barbati ? Explicat pe larg


Postări Recomandate

  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

stiu cu browserele   ...ma joc cu ele  :laugh2  dar  nu am mers pe ipoteza aceasta din alta privinta  .....si stii la ce ma refer 

 

cand esti CLONA preferi sa intri de pe dispozitive diferite  ptr. a nu ti se deconspira  IP-ul care este unic ptr. fiecare dispozitiv in parte  , indiferent de  nr. de browsere  pe care le folosesti si  care nu-ti confera un  IP  diferit

am multe calculatoare pe care nu le folosesc de fel  mere cu proxy and stuff

dar nu vad rostu decat daca esti idiot si in loc saa faci pt tine chestii futi talent pt cocina nimfomane

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

stiu cu browserele   ...ma joc cu ele  :laugh2  dar  nu am mers pe ipoteza aceasta din alta privinta  .....si stii la ce ma refer 

 

cand esti CLONA preferi sa intri de pe dispozitive diferite  ptr. a nu ti se deconspira  IP-ul care este unic ptr. fiecare dispozitiv in parte  , indiferent de  nr. de browsere  pe care le folosesti si  care nu-ti confera un  IP  diferit

vad ca te pricepi , o stiai pe aia ...hotul striga hotul ?
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu cred ca ai habar ca la inceput toata lumea a spus ca eu sunt Vanessa . Nu eu am facut asta - tu imi spui ca sunt altcineva . Si vad ca esti sustinuta de un domn care m- a si injurat pe motiv ca sunt Vanessa . In afara faptului ca mai sunt cativa care imi spun constant ca sunt barbat . :) .distractie maxima !

te-a injurat dupa ce tu prima l-ai jignit......e mai OK asa 

 

 

macar ti-ai schimbat "vocea" pe CONTUL nr. 2  ?  de care ti-ai pus : de fetita cu barbita  sau de baietel ?  :)

  • Like 17
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

te-a injurat dupa ce tu prima l-ai jignit......e mai OK asa

 

 

macar ti-ai schimbat "vocea" pe CONTUL nr. 2 ? de care ti-ai pus : de fetita cu barbita sau de baietel ? :)

Eu te- am jignit pe tine ? Cred ca esti in confuzie totala ! Uite imi esti indiferent cum imi este absolut orice alt user. Chiar ne aducem aminte ce ai facut tu cu niste puncte ? Cum ai stat nopti la rand sa minusezi ? Hai ca eu uitasem . Toate astea pentru ca ai crezut ca sunt Vanessa ?
Link spre comentariu
  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

te-a injurat dupa ce tu prima l-ai jignit......e mai OK asa 

 

 

macar ti-ai schimbat "vocea" pe CONTUL nr. 2  ?  de care ti-ai pus : de fetita cu barbita  sau de baietel ?  :)

De pe contul asta nu stapaneste vocabular invectiv decat exceptional ce nu'ntelegi?

Un fel de in ger demon, bon cop bad cop and such  :laugh2

a inebunit lupu miky

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

vad ca te pricepi , o stiai pe aia ...hotul striga hotul ?

avand in vedere ca am o calificare tehnica la baza ...le visez  , nu alta  :laugh2

 

dar partea cu hotul nu o inteleg , arata-mi Clona mea si spun JOS PALARIA  !!! in rest fa afirmatii pe care le poti sustine , nu bajbaieli.

 

Dar cum a spus si ROZ mai bine ma eviti pe viitor ca nu stau de vorba cu " fetite" prefacut(e) (pe aici momentan te minti singura din ce am observat ) Prefer  fetite  in adevaratul sens al cuvantului.  

  • Like 16
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

De pe contul asta nu stapaneste vocabular invectiv decat exceptional ce nu'ntelegi?

Un fel de in ger demon, bon cop bad cop and such  :laugh2

a inebunit lupu miky

Aberant .Hai ca nu am ce sa va mai spun . Cine seamana se aduna . Puteti sa va jucati in continuare.
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Eu te- am jignit pe tine ? Cred ca esti in confuzie totala ! Uite imi esti indiferent cum imi este absolut orice alt user. Chiar ne aducem aminte ce ai facut tu cu niste puncte ? Cum ai stat nopti la rand sa minusezi ? Hai ca eu uitasem . Toate astea pentru ca ai crezut ca sunt Vanessa ?

ce sa MINUSEZ , bre , nopti la rand  la tine  cu 50 de postari la momentul conflictului ? Iar induci in eroare PREFACUTULE (am o jena sa  folosesc  femininul) .

In 10 minute te rezolv  daca imi pun mintea ... iti demonstrez  daca vrei  :laugh2

 

Iar pe VANESSA nu o implica in discutie . Ulterior am observat diferenta de logica , cat si a postarilor de aici.....un contrast total cu ale tale 

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Tu n'auzi "femeie"  sau ce te-oi da tu ca nu am timp si chef  de tine?

Basta am zis, nu ma mai cita in plm de disperat

...

 

am corectat deoarece induci in eroare

nu prea e corect fata de cititori  femininul acesta  :rax2

  • Like 16
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

ce sa MINUSEZ , bre , nopti la rand  la tine  cu 50 de postari la momentul conflictului ? Iar induci in eroare PREFACUTULE (am o jena sa  folosesc  femininul) .

In 10 minute te rezolv  daca imi pun mintea ... iti demonstrez  daca vrei  :laugh2

 

Iar pe VANESSA nu o implica in discutie . Ulterior am observat diferenta de logica , cat si a postarilor de aici.....un contrast total cu ale tale 

Da-i pace fetitzului miky ca merita numa sa vb singur. Cand citem specimenu ii crestem cota degeaba.

Si e mai bine ca vanessa sa nu apara in niciun fel de discutii, isi vede de treaba ei, nu a deranjat pe nimeni , e f ok si de bun simt femeia

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Da-i pace fetitzului miky ca merita numa sa vb singur. Cand citem specimenu ii crestem cota degeaba.

Si e mai bine ca vanessa sa nu apara in niciun fel de discutii, isi vede de treaba ei, nu a deranjat pe nimeni , e f ok si de bun simt femeia

da culmea ca il iau altii de bun si stau de vorba cu el  :laugh2  

 

cum sa stai de vorba cu o  femeie inchipuita ?  :slap2  decat daca nu ai si alte atractii 

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Cred ca ar trebui sa renuntati la acest lucru (corectarea textului). :)

ne distram si noi  :laugh2 :laugh2 :laugh2 

eu am capatat obiceiul acesta de la altii  si nu ma supar  deloc   :no2   

Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

 sau un  Pisic 

 

 

Cam asta e ceea ce declansat o reactia ciudata a  Maronettei . Este o replica care nu ii era adresata in topicul "sex cu o femeie maritata".

 

Pe userul cocalar agramat miki  (care nu prea are in vocabular mai mult de 1000 de cuvinte) nu il inteleg . Daca ai probleme cu sistemul intelegator iti pot explica la nivelul tau de intelegere ca nu am nimic cu tine sau cu jegoasa asta nebuna . In afara faptului ca stati  pe aici cam toata ziua si toata noaptea  voi faceti ceva in viata reala ?

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

Miky am trecut aici doar sa iti dau beep sa te instiintez ca esti fraier daca ii raspunzi carpulitei. Are menirea de a fi lasata sa vb singura ca nebunii 

Auzi Bogdan :)) Pai asa ii spui daca iti permiti cu el ca nu cred ca schizo obsesiv compulsiva paraschiva i-a luat bilele in gura, a vb prvcu el desre lume, starea vremii sentimente comune, ex relatii ,ce am mai mancat astazi etc etc constant sau zilnic sa isi permita sa vb de parca stie pe cineva de cand lumea

bine in lumea ei imaginara cuiva chiar ii pasa ce are de zis ori are habar cine e si are p0ile bune laa pisicuts doar ca el nu stie inca

deci da nu ii rasunde . sa vezi cum  isi taie venele asta cu topic anuntat tuturor in maxim o saptamaana ignorata. mi-e rau cat de proaste is unele specimene de pe aceasta platforma virtuala

:laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

@pisicuts s-a ivit sansa vietii tale.... de cand cautai tu noua vedeta sa ma inlocuiasca :)) ete-o mai sus, propulseaza fetitzu. ambitie are, e cam prostush,dar amandoi stim ca tu inchizi ochii la mai multe si la tine nu se cunoaste

sa traiti fericiti pana la adanci batraneti  :laugh2  :pope

ce m-am inveselit tre sa ies sa petrec nitzel

Link spre comentariu
  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

@pisicuts s-a ivit sansa vietii tale.... de cand cautai tu noua vedeta sa ma inlocuiasca :)) ete-o mai sus, propulseaza fetitzu. ambitie are, e cam prostush,dar amandoi stim ca tu inchizi ochii la mai multe si la tine nu se cunoaste

sa traiti fericiti pana la adanci batraneti  :laugh2  :pope

ce m-am inveselit tre sa ies sa petrec nitzel

Asa Roz ;)

https://www.youtube.com/watch?v=eMef3Zljp24

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Au plecat !? :eek

Cheama-le inapoi :laugh2 sau paruit rau ? :)

duca-se pe pustii :kotzen

Miky am trecut aici doar sa iti dau beep sa te instiintez ca esti fraier daca ii raspunzi carpulitei. Are menirea de a fi lasata sa vb singura ca nebunii 

Auzi Bogdan :)) Pai asa ii spui daca iti permiti cu el ca nu cred ca schizo obsesiv compulsiva paraschiva i-a luat bilele in gura, a vb prvcu el desre lume, starea vremii sentimente comune, ex relatii ,ce am mai mancat astazi etc etc constant sau zilnic sa isi permita sa vb de parca stie pe cineva de cand lumea

bine in lumea ei imaginara cuiva chiar ii pasa ce are de zis ori are habar cine e si are p0ile bune laa pisicuts doar ca el nu stie inca

deci da nu ii rasunde . sa vezi cum  isi taie venele asta cu topic anuntat tuturor in maxim o saptamaana ignorata. mi-e rau cat de proaste is unele specimene de pe aceasta platforma virtuala

:laugh2  :laugh2

am spus : nu vorbesc cu "fete" deghizate :laugh2 :laugh2 :laugh2 

  • Like 15
  • Minus 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...