Sari la conținut

0729769345 Anays


Postări Recomandate

Vizitator anays69
Reputație: 0

Ofer companie intima si sex total intr-o locatie discreta !!!

Finalizare faciala sau corporala !!!

Dornica de experiente noi si placeri ascunse !

Doar la mine ! Nu raspund la mesaje si nr. ascuns !! 150 lei /ora sex total protejat ! 80 lei finalizarea ! !!! 0729769345 Anays !!! Pantelimon(Hipocrat)

Link spre comentariu
Vizitator anays69
Reputație: 0

Ofer companie intima si sex total intr-o locatie discreta !!!

Finalizare faciala sau corporala !!!

Dornica de experiente noi si placeri ascunse !

Doar la mine ! Nu raspund la mesaje si nr. ascuns !! 150 lei /ora sex total protejat ! 80 lei finalizarea ! !!! 0729769345 Anays !!! Pantelimon(Hipocrat)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ești foarte nebuna anays, ți.am făcut luni la ora 15 o progranare la obregia. Sper sa ai timp sa ajungi. Plătesc eu taxiu. Fă.ti cont premium sa.ti dau numele doctoriței in pm.

 

M-ai facut sa rad  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator anays69
Reputație: 0

Ofer companie intima si sex total intr-o locatie discreta !!!

Finalizare faciala sau corporala !!!

Dornica de experiente noi si placeri ascunse !

Doar la mine ! Nu raspund la mesaje si nr. ascuns !! 150 lei /ora sex total protejat ! 80 lei finalizarea ! !!! 0729769345 Anays !!! Pantelimon(Hipocrat)

Link spre comentariu

Buna TUTUROR

 

Am vizitat Domna ieri

Vorbit initial prin mesaje apoi sunat si confirmat cu jumate de ora mai devreme de intilnire. Incercasem de mai multe ori sa o intilnesc dar au aparut de ambele parti nepotriviri.

Ieri s-au aliniat planetele.

Ajuns in locatia cu pricina foarte usor de gasit la indicatiile ei chiar linga adresa din anunt.

Asteptat in hol dar domnisoara tocmai aplicare o vopsea in par si m-a rugat sa mai astept , am convenit sa raman fiindca chiar doream sa o cunosc .

Dupa un pahar atit de vorba cit si de apa fiind intrebat ce prefer suc apa cafea. ea a spalat vopseaua si uscat parul eu ceriand un dus primiind un prosop mare (in alte locatii am primit mult mai micute) lucru de apreciat .

M-am simtit de parca venisem la o prietena la taclale senzatie placuta.

Dupa o asezare in pat am trecut la treaba cu un oral ON insistiind asupra jucariei. eu venisem chitit pe fundulet fiindca vazusesm pozele.

Au fost si ceva FK nu a dorit ceva in plus eu testand jucaria doamnei cu un deget fiind destul de uda. Simtind ca nu ma pot abtine si as termina prea repede am cerut o caciulita si trecind apoi la pozitia capra direct in fundulet..Nu am simtit nici o problema sa patrund chiar am avut senzatia ca ii place dind contre si gemand. Nu a durat prea mult eu fiind destul de excitat terminiind in caciulita ..

Imi pare rau ca nu am insistat cu oralul mai mult sigur poate mult mai mult iar ANAL se pricepe si DUCE.

 

Locatia 8-9

Prezenta 9 foarte sociabila draguta , slabuta ( cum imi place mie) sani micuti deci aviz celor care doresc laptarese.

ON 8 - sigur cred ca poate mai mult

NP nu am incercat

AP 9 data viitoare voi incerca mai mult

 

Platit de la inceput deranjul pt o finalizare.

 

Am sa revin si sper sa fiu mai pregatit pentru un numar mai lung .

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator anays69
Reputație: 0

Ofer companie intima si sex total intr-o locatie discreta !!!

Finalizare faciala sau corporala !!!

Dornica de experiente noi si placeri ascunse !

Doar la mine ! Nu raspund la mesaje si nr. ascuns !! 150 lei /ora sex total protejat ! 80 lei finalizarea ! !!! 0729769345 Anays !!! Pantelimon(Hipocrat)

Link spre comentariu
Vizitator anays69
Reputație: 0

Ofer companie intima si sex total intr-o locatie discreta !!!

Finalizare faciala sau corporala !!!

Dornica de experiente noi si placeri ascunse !

Doar la mine ! Nu raspund la mesaje si nr. ascuns !! 150 lei /ora sex total protejat ! 80 lei finalizarea ! !!! 0729769345 Anays !!! Pantelimon(Hipocrat)

Link spre comentariu
Vizitator anays69
Reputație: 0

Ofer companie intima si sex total intr-o locatie discreta !!!

Finalizare faciala sau corporala !!!

Dornica de experiente noi si placeri ascunse !

Doar la mine ! Nu raspund la mesaje si nr. ascuns !! 150 lei /ora sex total protejat ! 80 lei finalizarea ! !!! 0729769345 Anays !!! Pantelimon(Hipocrat)

Link spre comentariu
Vizitator anays69
Reputație: 0

Ofer companie intima si sex total intr-o locatie discreta !!!

Finalizare faciala sau corporala !!!

Dornica de experiente noi si placeri ascunse !

Doar la mine ! Nu raspund la mesaje si nr. ascuns !! 150 lei /ora sex total protejat ! 80 lei finalizarea ! !!! 0729769345 Anays !!! Pantelimon(Hipocrat)

Link spre comentariu
Vizitator anays69
Reputație: 0

Ofer companie intima si sex total intr-o locatie discreta !!!

Finalizare faciala sau corporala !!!

Dornica de experiente noi si placeri ascunse !

Doar la mine ! Nu raspund la mesaje si nr. ascuns !! 150 lei /ora sex total protejat ! 80 lei finalizarea ! !!! 0729769345 Anays !!! Pantelimon(Hipocrat)

Link spre comentariu
Vizitator anays69
Reputație: 0

Ofer companie intima si sex total intr-o locatie discreta !!!

Finalizare faciala sau corporala !!!

Dornica de experiente noi si placeri ascunse !

Doar la mine ! Nu raspund la mesaje si nr. ascuns !! 150 lei /ora sex total protejat ! 80 lei finalizarea ! !!! 0729769345 Anays !!! Pantelimon(Hipocrat)

Link spre comentariu

Ești foarte nebuna anays, ți.am făcut luni la ora 15 o progranare la obregia. Sper sa ai timp sa ajungi. Plătesc eu taxiu. Fă.ti cont premium sa.ti dau numele doctoriței in pm.

 

mai sigur fa-i doua, ca la prima o inunda iar si-i da teapa   :laugh2

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Buna din NOU tuturor

Revizitat Doamna aseara

 

Cum eram decit eu si gandurile am facut o programare spre seara confirmand ca este la birou dupa ora 22 dupa un meci de fotbal la care face galerie.

 

Discutat pe Whatsapp si confirmat vizita , Am facut dusul de acasa si ma pun la drum spre Doamna.

Aceasi primire ca si prima data si stat la taclale vreo 30 minute despre fotbal etc etc de parca eram in vizita la o cunostiinta, luat si un pahar de suc. Bineinteles nu astept sa mi se ceara cadoul si decartez onorabil o finalizare.

 

Doamna are program aproape oricind deci aviz cautatorilor si de placeri nocturne. Discutiile s-au intins destul ea avand si o durere de cap. Totusi  epuizam subiectele si ne indreptam spre birou sa scriem scenariu.

 

Sunt invitat in patut apoi vine si doamna etalind pielea

Cred ca durerea de cap a persistat dar a inceput un orar rapid ajutat de minuta. Primeste indicatii de la mine sa incerce un deep executat . Iarasi jucaria dorea ceva mai mult asa ca am cerut CACIULITA si cum imi place sa o privesc in pozitia caprita o invit sa ia pozitia de rigoare, incerc putin un NP dar cum punctul ei forte este AP trec in forta la aceasta lucrare, ii place si chiar nu face nazuri . Execut cit pot mai bie chiar ridicind un picior sa intru cit mai adanc. Totusi cum nimic nu este la infinit fine si rindul ABANDONULUI in caciulita a intregii cantitati.

precizez ca desii a spus ca face orice orice acum nu a dorit un CIM posibil si datorita durerii de cap.

 

Sters imbracat si plecat cu doi pupici in cadrul usi.

 

Se dedica clientului si am sa o mai vizitez posibil imi iau ABONAMENT.

Notele nu le repet atit concluzionez ca poate fi contactata oricind tirziu in noapte.

 

Merci Anays si pe data viitoare . Atentie are si catelus foarte cuminte chiar jucaus :)

Link spre comentariu
Vizitator anays69
Reputație: 0

Ofer companie intima si sex total intr-o locatie discreta !!!

Finalizare faciala sau corporala !!!

Dornica de experiente noi si placeri ascunse !

Doar la mine ! Nu raspund la mesaje si nr. ascuns !! 150 lei /ora sex total protejat ! 80 lei finalizarea ! !!! 0729769345 Anays !!! Pantelimon(Hipocrat)

Link spre comentariu
Vizitator anays69
Reputație: 0

Ofer companie intima si sex total intr-o locatie discreta !!! Finalizare faciala sau corporala !!!Dornica de experiente noi si placeri ascunse !Doar la mine ! Nu raspund la mesaje si nr. ascuns !! 150 lei /ora sex total protejat ! 80 lei finalizarea ! !!! 0724785735 Anays !!!

Link spre comentariu
Vizitator anays69
Reputație: 0

Ofer companie intima si sex total intr-o locatie discreta !!! Finalizare faciala sau corporala !!!Dornica de experiente noi si placeri ascunse !Doar la mine ! Nu raspund la mesaje si nr. ascuns !! 150 lei /ora sex total protejat ! 80 lei finalizarea ! !!! 0724785735 Anays !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sangre , dacă ești băiat bun , nu necăjii fata , N-a dacă îți acceptă glumele ok , dacă nu nu ......

 

Mumbay du-te în Elveția atunci

Că Ptm u , nu m ai e ce-a fost odată

Și stau acolo , de mic , de dinainte , de când avea 143 capăt la Complex

 

Acuma n a depinde ce știi tu ,,, da zonele pe care le frecventez , le frecventez liniștit , la orice oră din noapte

 

Așa că lăsați caterinca în curier ,,, și băgați o fisă dacă nu e doar gura de voi

 

Fără scandal ...

Link spre comentariu
Vizitator anays69
Reputație: 0

Ofer companie intima si sex total intr-o locatie discreta !!! Finalizare faciala sau corporala !!!Dornica de experiente noi si placeri ascunse !Doar la mine ! Nu raspund la mesaje si nr. ascuns !! 150 lei /ora sex total protejat ! 80 lei finalizarea ! !!! 0724785735 Anays !!!

Link spre comentariu
Vizitator anays69
Reputație: 0

Ofer companie intima si sex total intr-o locatie discreta !!! Finalizare faciala sau corporala !!!Dornica de experiente noi si placeri ascunse !Doar la mine ! Nu raspund la mesaje si nr. ascuns !! 150 lei /ora sex total protejat ! 80 lei finalizarea ! !!! 0724785735 Anays !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

sa stearga cineva topicul asta  , definitiv 
freedom , care la creat 
sau pisicuts 
nu conteaza  detaliile ,,,,,,, tine de probleme personale 
va rog frumos , multumesc ,,,,

 

tipa si a sters contul ,,,,si numarul din titlul topicului are consecinte majore 

cine intelege bine , cine nu nu ,,,,, nu i bai 

Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

sa stearga cineva topicul asta  , definitiv 

freedom , care la creat 

sau pisicuts 

nu conteaza  detaliile ,,,,,,, tine de probleme personale 

va rog frumos , multumesc ,,,,

 

tipa si a sters contul ,,,,si numarul din titlul topicului are consecinte majore 

 

cine intelege bine , cine nu nu ,,,,, nu i bai

 

Din câte ştiu topicele nu se şterg, în schimb poate şterge nr de tel şi închide topicul. Da "report" şi specifică asta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...