Sari la conținut

Locatii regim hotelier


keeper

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ziceam sa ajut si eu cu ceva colegii, daca tot am posibilitatea... Poze gasiti usor dand seach dupa numar.  :hihat

 

PROPRIETAR OFER APARTAMENTE 3 camere IN REGIM HOTELIER SPRE INCHIRIERE. Apartamentul se afla situat in Sectorul 2. Apartamentul este compartimentat astfel : 1 sufragerie complet utilata / 1 bucatarie complet utilata / 2 dormitoare cu pat dublu unde poate acomoda 4 persoane maxim / 2 bai / 2 balcoane cu vedere la oras / 1 camera cu masina de spalat si uscator. Dotari : Internet WIFI de mare viteza / TV in fiecare camera / cablu tv cu peste 200 canale / vinoteca vinuri / expresor cafea / aer conditionat ... etc Detalii, relatii si rezervari la nr de telefon: 0720.841.669 Alex ( 7:00am - 24:00pm ) si mesaje NON STOP. DE RETINUT CA SUNT PROPRIETAR SI NU AGENTIE DECI AM FLEXIBILITATE SI NU SUNT COMISIOANE. PRETUL APARTAMENTULUI ESTE DE 220 RON / ZI DAR IN FUNCTIE DE PERIOADA DE INCHIRIERE PRETUL IL PUTEM FACE IMPREUNA.

0720841669 0774682238

 

Propietar inchiriez garsoniera in vila confort toate conditiile in regim hotelier cu numai 80 lei 24 h  0751082274

 

DRUMUL TABEREI, langa Hanul Drumetului, la 5 minute de Favorit, garsoniera in regim hotelier, mobilata, utilata, tv HD, wi-fi, frigider, masina spalat, stradal, tarif 50 L/2-3 ore, 100 L/1 zi  0761990660

 

Zona Eroii Revolutiei - City Mall, inchirieri garsoniere in regim hotelier, situate in vila cu intrare separata, toate conditiile, cablu tv, internet, paturi matrimoniale, loc de parcare, rezervari la tel 0765.740.286

 

Ap. 2 Camere, 2 paturi mari(180 x 200), 150 RON/Zi sau 100 RON/3 ore, in regim hotelier Rin Grand Residence, zona Vitan, curatenie zilnica, Internet wi-fi gratuit, utilat. In incinta hotelului se afla un minimarket, sala de fitness, centru SPA, piscina, restaurant, salon, solar, cafenea, contra cost. In imediata apropiere se gaseste Carrefour, Practiker, Auchan. Statie taxi in fata hotelului si statie autobuz la 50m. Poze Reale din locatie. Check-in si check-out flexibile. Parcarea in incinta complexului 20 lei/zi se achita la proprietate  0755164067

 

garsoniere regim hotelier zona militari , veteranilor, gorjului..curate, utilate, tv, ac, frigider, aragaz, masina de spalat, pat dublu, , discretie, 2-3ore 50ron, 12ore 80ron, 24h 120ron..   0723032968

 

Cazare doar in regim hotelier pe termen scurt sau lung in apartament de lux , mobilat si utilat ,in bloc nou constructie 2016 ,situat in sectorul 2 ,stradal ,in Soseaua Fundeni ,vis a vis de Opel Di-Bas ,langa spitalul Fundeni. (Pentru 3 ore pretul este de 100 lei) 0765494887

 

 

DRUMUL TABEREI, langa Hanul Drumetului, la 5 minute de Favorit, garsoniera in regim hotelier, stradal, mobilata, utilata, tv HD, wi-fi, frigider, masina spalat, tarif 50 L/2-3 ore, 100 L/1 zi , 0730860212

 

Inchiriez garsoniera regim hotelier zona Dristor stradal lingacgura de metrou.pretul este de 80 lei pe zi /in avans pe 7 zile iar cu plata in fiecare zi pretul este de 100 lei pe zi.  0767269816

 

 

:hihat 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai era unul în dr taberei, ap 2 cam, frumos...50 lei 2-3 ore! Pnm ap 2 cam nu gars!

Am fost odată la o garsoniera prin tei, pe lângă parc, în poze era parfum....când am fost sus.....plm ceva simplu! M.am făcut și de ras la gagicuță...! Așa că atenție cu locațiile care nu se verifică înainte de a merge cu daneza/amanta/pretenasha!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Odată cautam ceva urgent si rupeam telefonul în trei....dau de un nene, locație in berceni...iacc...

- Domnul meu, am două camere taica, una stau eu, una vi cu amanta cu prietena cu cine vrei! Dacă vrei, eu cobor jos și tu stai cu ea cat vrei, două trei ore, cât poți și tu :))!Numai stiu ce scor avea, 30 lei două trei ore...negociabil cu el! Pnm....nasol!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Am o casa de chirpici care sta sa cada...

 

Este situata in muntenia.

 

Casa este impartita astfel...Intri in casa si te rogi sa nu cada pe tine.

                                        ...In partea dreapta ai o camara acuzuta deja,pe directia inainte ai un hol cu linoleu pe jos,in stare buna.

                                        ...In partea stanga,ai o camera care se cere baie.Ne mobilata ne utilata.Doar o gaura in pamant.

                                        ...Daca intri in hol si te feresti de tarzan care se leagana pe o liana si de serpii de pe linoleu,ajungi in living-ul fara acoperisi,deoarece a fost furat.In living gasesti...O canapea extensibila plina de acarieni,un sifonier cu 2 usi lipsa si un televizor care este cuib pentru pasarici.

 

Inchiriez cu ora,ziua sau luna si daca supravietuiesti mai mult de 24 de ore,ti-o donez.

 

Ca pret...Pentru 2-3 ore...O sticla de jumate de tuica...

           ...Pentru 2-3 zile...O sticla de 1l de tuica...

          ...Pentru o luna...Pretu e fictiv.

 

Detalii la numarul de telefon...0318242333

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Odată cautam ceva urgent si rupeam telefonul în trei....dau de un nene, locație in berceni...iacc...

- Domnul meu, am două camere taica, una stau eu, una vi cu amanta cu prietena cu cine vrei! Dacă vrei, eu cobor jos și tu stai cu ea cat vrei, două trei ore, cât poți și tu :))!Numai stiu ce scor avea, 30 lei două trei ore...negociabil cu el! Pnm....nasol!

Era tare sa zica mosu...stai si tu 2h ...ma lasi si pe mine 1 fin si nu dai nimik :))

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...