Sari la conținut

Fantezie cuplu


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, ai dreptate. Oamenii care cat de cat fac asta si din placere sunt rari. Sincer, mi-a atras atentia cuplul pe care ai zis tu ca-l frecventezi lunar. Ai intrat si cu el? Ma refer sa partici alaturi de el si sa-i futi sotia impreauna..

La inceput am avut trac fata de el si intram doar cu ea, dar apoi am intrat cu amandoi participa si el la inceput primul nr apoi se retrage discret pe fotoliu sub pretextul ca are de trimis ceva email sau verifica emai-ul si te lasa s-o chinui rau pe ea.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Am fost eu la cuplul din link-ul de mai sus. M-a asteptat sotul in fata blocului, apoi am urcat sus unde era doamna. Am stat de vorba cu amandoi, le-am explicat ca e prima oara cand fac asa, si a spus el ca nu e nici o problema ca prima oara sa o fac cu ea. A plecat pe afara, am ramas cu doamna care a mai slabit un pic fata de pozele de mai sus, dar actiunea a fost super, fk, 69, on/np/ap.

Am stat la vreo 2 tigari, apoi numarul 2, care a fost la fel de bine, de data asta fara anal, ca am trecut eu deasupra si am luat-o pe doamna la pompat si ne-am simtit foarte bine amandoi.

Toata actiunea a durat undeva la 1.5 ore.

Plata 200 lei

Aspect doamna 9

Locatie 10

Igiena 10

 

Sunt un cuplu foarte placut, am vorbit mult la inceput, nici o secunda nu m-am simtit grabit sau altceva...

Data viitoare, facem in 3.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Stiu boss. Cunosc senzatia! Am facut-o cu Dorina din Cluj si sotul ei. Super cuplu si ei.

 

Nu stiam ca si doamna din acest cuplu faca dubla penetrare vaginala sau anala. Inseamna ca si ei sunt tot de nota 10. :)

 

 

Da.
Foarte misto senzatia cand faci dubla penetrare nu conteaza unde esti (pasa sau anal) sa mai simti ca se mai fraca ceva de cariciul tau

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Silicon Valley
  • Oras:Silicon Valley

E o idee bună, dar senzatia nu e tocmai aceeasi .... ! Sunt sigur că stii deja asta!

Dupa ce am fost la Evelin si Roman, pot sa-ti spun cu certitudine  ca da. Pacat ca nu mai sunt prin tara cei doi

  • Like 1
Link spre comentariu

Am găsit un cuplu,zona Romana,anunț pe Publi24 la diverse dar e de groaza..cred ori consumatori sau f.beti..0739136136.locatie mizeră respectiv apartament.El de etnie ea ciudatica.am plătit 2 ore dar am stat 40min au început sa tipe iar el tot timpul o stare de somnolenta ai vomita.La baie bineînțeles...consider de evitat.0739.136.136

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nicio problemă, in decembrie vom fi în București și ne putem vedea începând cu 28 decembrie. Cu siguranță vom reuși să te ajutam sa treci peste experiențele nasoale oferite de "cupluri false de roman care sunt împreună doar pt business". Deplasări 200e/ora cu servicii totale x deabea așteptăm să ne revedem!!!

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara! Dupa ce am citit pe acest forum, ma imbie si pe mine o experienta mai altfel cu un cuplu total. Promit recenzie dupa :) Ceva recomandari? Inteleg ca pana acum de top ar fi Dorina / Sorin pe Cluj si Eveline/Roman pe Bucuresti? Alte propuneri? Multumesc!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...