Sari la conținut

Fetele de la omv


Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Eu am fot la una bruneta draguta tare nu am mai vazut o de ceva vreme o cheama Claudia ,iese la treaba daca nu este tare frig afara .

Tipa e foarte de tare vorbareta glumeata nu trage de tine hai repede eu numai la ia merg .

Tarifu este 50 ori oral ori normal sau 80m combinat fata este  super

Am sa pun un nr de tel sper sa nu o zapaciti sa si-l schimbe eu am sunat o si nu iese zilele astea ca este la ciclu si e frig afara tare .

0747.999.609

nu sunt peste dar fata este cea mai tare de la strada are niste sani tari si fermi si un fundulet bombat ,obraznic de-ti lasa gura apa ( ia ca salivez )

Fata asta daca si-ar lua camera si ar sta pe camera ar fi ca Ancuta de cautata .

Link spre comentariu
Vizitator jolt
Reputație: 0

DulyD, confirm cele spuse de tine, am intalnit-o pe Claudia dupa OMV, anul trecut prin primavara. Mai avea vreo doua colege, dupa vorbe era singura simpatica. Prezenta placuta, poti schimba doua vorbe cu ea, se implica. Draguta la fata, si in rest cum a descris colegul, avea un pic de burtica nederanjant.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Mie nu imi place sa fut in masina imbracat eu pe Claudia de la OMV  o iau si mergem pe camera , si doar pe Claudia alta nu imi place.

Si cu Claudia am intrat in vorba cand am fost sa alimentez era inauntru la peco se incalzea cred si am dat-o in caterinca  ca  alfel nu ma opresc la strada sa ma bag in vorba cu ele dar pe ia o vazusem la OMV de mai multe ori ca acolo alimentez si mi-a placut de ia dar nu m-am oprit niciodata la strada sa ma bag in seama cu ia .

Asa am prinso in peco si atunci am vazut ca e diferita de celelalte are acel vino-ncoace si asa a inceput caterinca  si din gluma in gluma mi-a dat numaru de Tel .

Apoi am sunat si am povestit daca vrea sa mearga pe camera si asa am ajuns la Caludia si de ceva vreme sunt clientu iei ,credetima e super fata dar sa o iei pe camera asa la strada in masina nu pot sa imi dau cu parerea ca nu am fost.

In afara de Claudia nu am luat alta fata de la strada ca restu ce am vazut la OMV nu mi-au sarit  in ochii , sunt praf si nu opresc la strada ca ma cunoaste lumea mai am si masina inscriptionata de la firma.

Dar fata daca nu iese la treaba nu vine nici pe camera .

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Salutare. Ziua de azi a fost plin de ghinion , pe langa alte probleme nu am gasit decat 2 uscate , in schimb pe iesirea catre Sm era draguta 35+ , dar in schimb cand l-am inttrebat de oral fara prez s-a uitat la mine parca as fi OZN. Asa ca m-am intors acasa cu pachetelul meu .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La inceput de august am fost prin BM dar eram cu seful si inca un delegat cazat la Hotel Carpati.

Nu am putu sa chem nimic acolo. Asa ca am asteptat sa ii bag in camera si am intins-o.

De obicei ma cazez la Roxana Imperial si imi aleg din strada.

 

De data asta am fost la OMV dar nu mi-a placut nimic de acolo si nici sictirul tipelor de acolo. Nici macar una nu s-a ridicat cand am parcat langa ele.

Unele chiar mancau seminte. Ma si gandeam cum bag pula intr-o halva.

 

Am luat-o pe centura ( pe acolo pe unde treci 3 cai ferate si rupi masina) si am ajuns la Lukoilul de langa Mall.

Am ales o blonda misto de acolo ( craci misto si simpatica la fata).

A vrut sa ma bage vis-a-vis in parcare (dupa niste tevi mari de apa calda) dar erau niste agarici cu un Cielo ce spargeau o punga de seminte si un cola si admirau masina.

Am mers pana la urma in cladirea dezafectata de dupa Hotel Hora ( parca asa ii spune) si am tras un OP si NP.

Desi serviciile au fost cam de nota 7-8 ( atat cat poti sa dai in asemenea conditii) pot sa spun ca senzatia a fost tare : prezervativ rosu, lumea trecea pe jos pe strada la 30m, tipa mirosea foarte bine. Finalizat in 10 minute. Oral de sculare si futut caprita.

 

Data viitoare incerc sa o iau sus la Roxana Imperial.

Am achitat 80 de lei.

La camera cere 100.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

La inceput de august am fost prin BM dar eram cu seful si inca un delegat cazat la Hotel Carpati.

Nu am putu sa chem nimic acolo. Asa ca am asteptat sa ii bag in camera si am intins-o.

De obicei ma cazez la Roxana Imperial si imi aleg din strada.

 

De data asta am fost la OMV dar nu mi-a placut nimic de acolo si nici sictirul tipelor de acolo. Nici macar una nu s-a ridicat cand am parcat langa ele.

Unele chiar mancau seminte. Ma si gandeam cum bag pula intr-o halva.

 

Am luat-o pe centura ( pe acolo pe unde treci 3 cai ferate si rupi masina) si am ajuns la Lukoilul de langa Mall.

Am ales o blonda misto de acolo ( craci misto si simpatica la fata).

A vrut sa ma bage vis-a-vis in parcare (dupa niste tevi mari de apa calda) dar erau niste agarici cu un Cielo ce spargeau o punga de seminte si un cola si admirau masina.

Am mers pana la urma in cladirea dezafectata de dupa Hotel Hora ( parca asa ii spune) si am tras un OP si NP.

Desi serviciile au fost cam de nota 7-8 ( atat cat poti sa dai in asemenea conditii) pot sa spun ca senzatia a fost tare : prezervativ rosu, lumea trecea pe jos pe strada la 30m, tipa mirosea foarte bine. Finalizat in 10 minute. Oral de sculare si futut caprita.

 

Data viitoare incerc sa o iau sus la Roxana Imperial.

Am achitat 80 de lei.

La camera cere 100.

tu esti cu tate tiglele pe casa ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...