Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Fetele de la omv

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
129 raspunsuri in acest thread

#81 gheorghe manelistu

gheorghe manelistu

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 115 Postari:
  • Inscris la:
    14 February 2018
  • Reputatie: -73

Postat 21 February 2018 - 06:12 PM

De vro 2-3 zîle tăt mă scartin pă tăt corpu că so uitat văsă la mine in curu gol și mio zîs că am lățăi de aceia care să bagă și in sprînciene. Nu știu di ce le zîce căs paducy lați că doră nu mam culcat pă i ca săi toroștesc să hie plăcintă. Mam dat cu sprei de țînțari și oi mai sta pînă mîni. De nu îmi trece oi cota alticele leacuri
    • -4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#82 xxxshark

xxxshark

007

• VIP Member
    • 2523 Postari:
    • Inscris la:
      01 October 2017
  • Reputatie: 1427

Postat 21 February 2018 - 10:00 PM

De vro 2-3 zîle tăt mă scartin pă tăt corpu că so uitat văsă la mine in curu gol și mio zîs că am lățăi de aceia care să bagă și in sprînciene. Nu știu di ce le zîce căs paducy lați că doră nu mam culcat pă i ca săi toroștesc să hie plăcintă. Mam dat cu sprei de țînțari și oi mai sta pînă mîni. De nu îmi trece oi cota alticele leacuri

Vezi ce se întâmplă dacă mananci "câcat cu lingurița"?...daca nu termini cu postarile tale poate o să plătești si "alte cele"....➕⚰😁
    • 2

#83 azareth angelus

azareth angelus

The One

• Platinum Member
    • 5157 Postari:
    • Inscris la:
      06 September 2014
  • Reputatie: 3007

Postat 21 February 2018 - 10:16 PM

Era pe  vremea impuscatului deparatox, cu ala a dat un vecin pe o pisica de-a tot fugit de'acasa .... ma gandesc daca dam si noi pe manelarul asta nu cumva fuge si el de pe forum ? ... numaintreb#

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#84 xxxshark

xxxshark

007

• VIP Member
    • 2523 Postari:
    • Inscris la:
      01 October 2017

Postat 21 February 2018 - 11:15 PM

Era pe  vremea impuscatului deparatox, cu ala a dat un vecin pe o pisica de-a tot fugit de'acasa .... ma gandesc daca dam si noi pe manelarul asta nu cumva fuge si el de pe forum ? ... numaintreb#

Nici o șansă....singura solutie îngropat de viu
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#85 gheorghe manelistu

gheorghe manelistu

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 115 Postari:
    • Inscris la:
      14 February 2018

Postat 21 February 2018 - 11:18 PM

Mam barberit pă hamfău coie și pticiore pă piept și pă subsuori cu sprînciene cu tăt. Am avut flocii lunji deo palmă.o trabuit săi tund prima dată și apoi să dau cu lama.O fo greu tare și am văzut lățăi transparenți cu un punct de sînje în i cum o supt din mine da o pușcat în lama de ras si așe am rezolvat. Io cred că am scăpat de lățăi și mâini poate oi mere la o curvă de pă varianta ceie de lîngă liceu sportiv am auzît că stau multe moime ce să fut în aer liber pacole.3 de x sarc refuz caca și țîl dau ție că esti mai nesătul da îți mai dau și o finje de ptișat din partea me. Abde aștept sămi crască flocii că nus obișnuit deloc așe chilug nui fain deloc. Revin mîni cu povesti in cazu în care prind ceva de tras pă hamfău
    • -2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#86 gheorghe manelistu

gheorghe manelistu

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 115 Postari:
    • Inscris la:
      14 February 2018

Postat 21 February 2018 - 11:22 PM

Recomand Romeo Fantasticu cu melodia taci și urcate pă mine inainte de culcare. Nopte bună
    • -2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#87 xxxshark

xxxshark

007

• VIP Member
    • 2523 Postari:
    • Inscris la:
      01 October 2017

Postat 21 February 2018 - 11:28 PM

Mam barberit pă hamfău coie și pticiore pă piept și pă subsuori cu sprînciene cu tăt. Am avut flocii lunji deo palmă.o trabuit săi tund prima dată și apoi să dau cu lama.O fo greu tare și am văzut lățăi transparenți cu un punct de sînje în i cum o supt din mine da o pușcat în lama de ras si așe am rezolvat. Io cred că am scăpat de lățăi și mâini poate oi mere la o curvă de pă varianta ceie de lîngă liceu sportiv am auzît că stau multe moime ce să fut în aer liber pacole.3 de x sarc refuz caca și țîl dau ție că esti mai nesătul da îți mai dau și o finje de ptișat din partea me. Abde aștept sămi crască flocii că nus obișnuit deloc așe chilug nui fain deloc. Revin mîni cu povesti in cazu în care prind ceva de tras pă hamfău

Trage pe măta.....si nu mai spune la nimeni La inceput am crezut ca esti prost dar la cum "evoluezi" m-am inșelat esti un bolnav psihic care populează aerul 🖕
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#88 xxxshark

xxxshark

007

• VIP Member
    • 2523 Postari:
    • Inscris la:
      01 October 2017

Postat 21 February 2018 - 11:37 PM

Manelistule esti un labagiu care se cacă pe gură

Aceasta postare a fost editata de xxxshark: 21 February 2018 - 11:38 PM

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#89 >danezudan<

danezudan

Maistru Curvar

• >Serious Contributor<
    • 270 Postari:
    • Inscris la:
      01 November 2013
  • Reputatie: 147

Postat 22 February 2018 - 02:40 PM

Niste DTT ca pe vremea cand faceam armata, ne dadea cu din ala :))) vai de pula mea deci fratiilor manelaru ori ii prost ori foloseste canalul inloc de gura :))

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#90 >danezudan<

danezudan

Maistru Curvar

• >Serious Contributor<
    • 270 Postari:
    • Inscris la:
      01 November 2013

Postat 22 February 2018 - 02:43 PM

Recomand Romeo Fantasticu cu melodia taci și urcate pă mine inainte de culcare. Nopte bună

Daca vrei sa te sinucizi te ajut cu sfaturi :)) ofer consiliere gratuita :))

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#91 >danezudan<

danezudan

Maistru Curvar

• >Serious Contributor<
    • 270 Postari:
    • Inscris la:
      01 November 2013

Postat 22 February 2018 - 02:47 PM

Fratiilor eu propun sa facem un topic pe sectiunea Baia Mare, unde sa votam maimuta orasului :)) sunt sigur ca manelaru ia primu loc, pe langa oscar si alte premii :)) Deci numai pot de ras, dar defapt dobitocul asta agramat e de plans :))

• 1

#92 azareth angelus

azareth angelus

The One

• Platinum Member
    • 5157 Postari:
    • Inscris la:
      06 September 2014
  • Reputatie: 3007

Postat 22 February 2018 - 03:15 PM

Manelaru nu ii prost doar facepeprostu.... Are eluninteres ascuns
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#93 >mivanul<

mivanul

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 519 Postari:
    • Inscris la:
      06 August 2017
  • Reputatie: 223

Postat 22 February 2018 - 04:46 PM

Si eu cred asta

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#94 xxxshark

xxxshark

007

• VIP Member
    • 2523 Postari:
    • Inscris la:
      01 October 2017

Postat 22 February 2018 - 06:57 PM

Manelarul "undercover"...cu siguranță este un câcat cu ochi 😁🤣🤣🤣🤣
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#95 >danezudan<

danezudan

Maistru Curvar

• >Serious Contributor<
    • 270 Postari:
    • Inscris la:
      01 November 2013

Postat 22 February 2018 - 09:02 PM

Poi in meseria lui "prost sa fi sa ai putere carte multa nu se cere" :))
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#96 gheorghe manelistu

gheorghe manelistu

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 115 Postari:
    • Inscris la:
      14 February 2018

Postat 28 February 2018 - 10:55 PM

Salut pă tăți curvarii. Amu sara mo mâncat în pulă să cot orice curve pă variantă ca să mă scartine și am dat o tură cu motoru. Am văzut câteva da mo încîntat o fimeie ce stă la pulă cole pă lângă școla ceie sportivă cum meri cătă hotvon. Undeva la 40 de ani și nui așe faină la fățău da la corp era bună de împins și tras pă hamfău. Bună de dripălit.Am oprit hăpt lângă ie și mio zîs că suje și să fute păntru obzăci de lei iar io bun negociator iam arătat pă dejite căi poci da dacă vre 5 zăci păntru supt și futut și bonus un bon de masă pă deasupra. Iam zîs hai repide în motor că i frig afară. So uitat cu o față de amar betegos la mine și so suit la mine in motor. Am făcut prima la dreapta pă stradă și neam oprit cole in parcare.Neam mutat pă bancheta din spate și am rabatat scaunele din față ca să avem mai mult loc în timp ce își dăde cojocu jos Io sunat telefonu și o grăit pă țîgănește cam un minut cu cineva da ie nu arăta a țîgancă și atunci miam dat sama căi țîgancă. După ce o închis telefonu iam dat 50 de lei și dăi la dezbrăcat da de bonu de masă nu o mai întrebat iar io mam bucurat.O hii uitată de bon. Șio dat jos ciucurii de pă ie da puloveru nu lo dat. Iam zîs săși deie și puloveru cela de lână că vreu săi pui mîna pă țîță si tare imi mai place a frămînta țîțăle. Mo ascultat și o avut de dat jos trii rînduri de puloveri. Mii so sculat un pulenci mare cu un cap cît un diezure de mare pă care i lam băgat în gură tomna pînă în mandule fără prezervativ. Am mai dat de 15-19 ori din cur pă gura ei și am mai nimerito și pîn ceru gurii cu hamfău. Scot scorbanciu din gura i și îmi pune guma pă pulă da îi zîc suiete la mine în pulă deasupra. O zîs că la ie nui face plăcere să facă deaeste da să pune cu spatele dacă vreu so lodiesc capră. Zîs și făcut. O ieu pă dinapoi de zîci că eram cu caii și ștrafu după lemne în pădure și de plăcere pușc din dejite și strîg nyee ciaaaa hois nyeee da la pulă nyeee ha haha. De la un moment dat zîce cătă mine să nu mai dau așe tare în ie că o trece cufureala da io am crezut că glume. Mai continui să dau tare din cur și mă găt în ie da și ie în același timp îmi fute o beșină. Da una de aceie cu stropi și imi spune că țam zîs să nu dai așe tare ca bolundu. O hii avută diareie. Pui mâna și ieu șervețăl umed și dau să mă șterg iute și cu umpic de jenă să șterje și ie și gata futaiu. Mio zîs că o cheamă andrea și stă la blocurile cele din ferneziu. Data viitoare nu o mai ieu la pulă că i tare bleagă și nu știe a juca în pulă da nici cu gura nu pre mișcă nimnica. Păntru un futai cuspori în grabă mere la cine are chef urjent să fută orice ptică pă fugă dar io nu o recomand. Serustoc
    • -2

#97 >berceanu100<

berceanu100

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 209 Postari:
    • Inscris la:
      27 February 2018
  • Reputatie: 29

Postat 01 March 2018 - 08:05 AM

Cum dreq poti sa futi asa ceva ... mi sa culca pula numa' cand citesc ce ai scris ...

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#98 grigoroiu11

grigoroiu11

VIP Member

• VIP Member
    • 1269 Postari:
    • Inscris la:
      08 February 2018
  • Reputatie: 171

Postat 01 March 2018 - 11:22 AM

Nu stiu daca e adevarat dar ca naratiune e un umor deosebit
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#99 beetlejuice1979

beetlejuice1979

Serious Contributor

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 362 Postari:
    • Inscris la:
      28 December 2017

Postat 01 March 2018 - 12:46 PM

Asta numesti umor?Stalcirea asta intentionata sa para un debil mintal  si fara scoala,prost alimentat si cu bube in cap? Serveste el interese mult mai viclene,nu cadeti in capcana de a lua tipul un retard. E omul de paie a matroanei si retelei care il impinge in fata voastra  ca sa justifice existenta  cu astfel de asa zise postari ca apoi sa intre in actiune.Trimite-ti-l la dracu'n praznic

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#100 tomi18

tomi18

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 109 Postari:
    • Inscris la:
      01 July 2017
  • Reputatie: -1

Postat 26 March 2018 - 01:21 AM

Azi pe la ora 17-18 am trecut langa Auchan si am vazut o bruneta frumusica slim , inalta . Era in pantaloni trening gri si avea un fund rotund bomba . Din pacate nu eram singur deci nu am putut sa vb cu ea . Stie cineva ceva despre domnisoara ?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi