Sari la conținut

Adelina92/ 0734896180


Postări Recomandate

  • Oras:Vartescoiu
  • Oras:Vartescoiu

Am vorbi azi cu Adelina la tel. Foarte finuta si cu bun simt. Mi-a trimis poze pe WhatApp, dar nu imi pot permite sa le diseminez fara acordul ei si nici nu le comentez in lipsa. Sper sa isi gaseasca in curand o locatie si sa ne putem delecta cu serviciile ei. Pana atunci haideti sa-i acordam "putintica rabdare mon'cher" si sa nu sarim ca vulturii. Pardon, intre picioarele ei as face triplu salt :feet  :feet  :feet  :feet  

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Apreciez că a fost sinceră în poze...poze goală....să se văd orice defect! Altele au poze îmbrăcate ...aranjate.... photoshopate la greu! Când le dai hainele jos, logic după ce le oferi cadoul, o iei la fugă! Oribile! Să vedem ce poze are în noul Set!!!!

sunt edificatoare si astea

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragilor!!

Numele meu este adelina, sunt noua in domeniu, am 24 de ani, 1,68 cm,70kg, par roscat, sanii naturali nr 5.ofer urmatoarele servicii.

sex oral adanc. cu finalizare orala .

Sex normal protejat,in diferite position.

Sex anal protejat (incepatoare).

annelingus, finalizare faciala, pe sanii, pe fund, inghitire, accept Palme peste fese in limita bunului simt, disponibila doar la hotel momentan, ma puteti gasi pe watsapp sau la tlf nr contact 0734896180

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...