Sari la conținut

Teapa dr taberei mega image 1 mai nr 18


Vizitator otto29

Postări Recomandate

Vizitator otto29
Reputație: 0

Am fost eu azi la ea activeaza in dr taberei, mega image 1 mai nr 18 sc a interfon 99 etaj 8, am ajuns in ap am discutat despre servici totul ok am platit 120ron pentru o ora cu doua finalizări, sa dezbracat a venit linga mine in canapea si a inceput sa mi faca laba sa o scoale, am intrebato daca am platit pentru laba si mi araspuns ca la bani astea ce vreau mai mult. Mam inbracat inapoi si am plecat ca devenise nesimtita si a inceput sa ma injure si sa ma ameninte, cred ca avea peste in bucatarie am plecat. Concluzie 120 ron aruncati la gunoi.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am fost eu azi la ea activeaza in dr taberei, mega image 1 mai nr 18 sc a interfon 99 etaj 8, am ajuns in ap am discutat despre servici totul ok am platit 120ron pentru o ora cu doua finalizări, sa dezbracat a venit linga mine in canapea si a inceput sa mi faca laba sa o scoale, am intrebato daca am platit pentru laba si mi araspuns ca la bani astea ce vreau mai mult. Mam inbracat inapoi si am plecat ca devenise nesimtita si a inceput sa ma injure si sa ma ameninte, cred ca avea peste in bucatarie am plecat. Concluzie 120 ron aruncati la gunoi.

Are deja topic deschis aici http://nimfomane.com/forum/topic/58155-alexandra/page-6

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Își permite să facă dastea! Are pizda bazată! Cine să îi zică ceva? Prostește lumea pt ca ii merge! Cine / Cati își permite/t să îi rupă dinții în locație? Să îi bagă si guvidul? AAAAA? Nu aud ...:D ....CINE?

Unii clienți rămân cu banii luați și nefututa, iar ele cu buzunarele pline! "- hai ca L.am prostit si pe boschetarul asta"...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Își permite să facă dastea! Are pizda bazată! Cine să îi zică ceva? Prostește lumea pt ca ii merge! Cine / Cati își permite/t să îi rupă dinții în locație? Să îi bagă si guvidul? AAAAA? Nu aud ...:D ....CINE?

Unii clienți rămân cu banii luați și nefututa, iar ele cu buzunarele pline! "- hai ca L.am prostit si pe boschetarul asta"...

zdreanță asta mi-a dat si mie o teapa pe Burebista lângă Biserica. Apoi a avut o colega misto ce a stat 2 zile in locație cu ea. Pe ea am vizitat-o de mai multe ori dar rapid s-a retras din domeniu.Fata săraca era ok, însă daca stăteam mai mult de 10 minute in camera dădea cu pumnii in usa cioara infecta de mai sus. Apoi începea cu istericale si amenințări atat la adresa mea cat si a colegei sale, poate datorită faptului ca aveau o garsoniera si era invidioasa pe colega ce avea mai multi clienți si ii ocupa camera.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...