Sari la conținut

Beatrice masaj 0799966053


beatrice4u

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti Titan
  • Oras:Bucuresti Titan

Buna!

Preturile sunt aceleasi, nu s-a schimbat nimic, nu exista costuri ascunse sau extra.

Ofer sedinte de masaj erotic care pot include masaj de relaxare, body si stimulare erotica pana la finalizare prin tehnici de masaj.

Contactul sexual este exclus iar fk si cunni sunt permise doar daca exista acea chimie si evident daca igiena este absolut impecabila.

Pozele din topic sunt suficiente pentru un barbat inteligent sa isi faca o idee legata de aspectul meu fizic.

Poti veni sa ne cunoastem si daca nu iti sunt pe plac , poti sa te retragi.

O zi frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:home
  • Oras:home

Boekarest 1986 , c'est vrai que les roumains sont aussi une peuple latin comme les valoins mais une peu different.

Si tu donne a leur des faux esperances , tout vais une faux experience.

Nous attendrons de ta part des actions !

Vive l'amitie belgique-roumaine , vive notre belles femmes !

Doamne! Parca aud din nou "the ducks come from the tracks"

Link spre comentariu

Salutare!

Am vizitat-o si eu pe Beatrice.

Din pacate is not my tipe.

Nu din cauza ei, probabil din cauza mea. Cu siguranta din cauza mea.

Poate am avut o zi proasta si nu am ales momentul potrivit de vizita.

Ca fizic aduce mult cu Monica Belluci. nu e slim, nu e skinny, nu e grasa. e atletica spre voleista-handbalista. Cam ca in poza astapost-34772-0-45748500-1488017749_thumb.jpg . zic eu ca poza asta e mult din ea,pana si la mutra.

Este o femeie placuta, armonioasa. Dar zic eu introvertita. Putin pasionala. inclina spre timiditate. Nu intentionat. Si nu neaparat rau. Pe partea de masaj se descurca binisor, masajul a fost multumitor. Din pacate prea putin erotism pentru mine. Imi plac femeile feline, care au ceva in privire, senzualitate, expresivitate, spontaneitate. Ceva imprevizibil. Nu stiu la ce ma asteptam cand m-am dus. Eram pe alt fir decat ea. Nu stiu daca revin sa vedem cum se dreg lucrurile,desi sunt sigur ca nu a fost vina ei.

Locatia este curata, intima, usor de ajuns si locuri de parcare pentru vizitatori in complex. Se poate abandona si prin parcarea Auchanului in caz de nu va convine in complex.

Igiena ok, si in locatie si a fetei, piele fina, catifelata, parfumata placut si de bun simt.

O recomand, chiar daca eu unul nu am facut click cu ea.

Se mai intampla!

Pentru o sedinta care a durat undeva la 50-55 min door to door, fara sa fiu grabit, dimpotriva, a cautat sa mai vorbim, sa mai traga de timp, sa schimbam starea ciudata creata (tot de mine, cum v-am zis, nu vreau sa intru in amanunte, fata s-a straduit foarte mult sa ma aduca pe aceeasi lungime de unda cu ea) am platit 150 ron, pe care Beatrice ar fi vrut sa mi-i dea inapoi la un moment dat si sa ma pofteasca afara. de fapt m-a poftit dar am rugat-o eu sa continuam. Rau am facut, amandoi ne-am pierdut timpul. Ca de acolo nu s-a mai legat nimic. Asa e cand esti obraznic.

Nu cereti sex, nu incape discutia.

Cam asta e!

Bafta!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

@rammstein , zici ca este prea putin erotism dar a vrut sa te dea afara ca voiai sa o futi ?!?!

Este ceva ce nu inteleg in recenzia ta 

 

P.S . Ai fost si la Irina de cateva ori si nu te-ai plans de erotism , pe ea nu ai vrut sa o futi sau ti-a fost frica ? ( :laugh2 )

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

@rammstein , zici ca este prea putin erotism dar a vrut sa te dea afara ca voiai sa o futi ?!?!

Este ceva ce nu inteleg in recenzia ta 

 

P.S . Ai fost si la Irina de cateva ori si nu te-ai plans de erotism , pe ea nu ai vrut sa o futi sau ti-a fost frica ? ( :laugh2 )

Nu poti sa o compari pe Irina cu Beatrice. De fapt nu poti sa o compari pe Irina cu altcineva, Irina e Irina. Are ceva al ei. Ea emana prin toti porii erotism. As fi vrut sa o fut pe Irina dar mi-a fost clar ca nu exista loc de propuneri asa ca nici n-am incercat vreodata. Insa nu e topicul Irinei aici sa stam de vorba despre ea.

 

Cat despre Beatrice, nu a vrut sa ma dea afara ca voiam sa o fut, ci pentru ca am facut niste gesturi care au deranjat-o. m-a luat un pic valul si am depasit niste limite. Nici ea nu cred ca era tocmai in cea mai buna zi a ei.

Asta e. Ghinion. Mai bine ar fi fost daca ne opream cand a zis ea.Am apreciat ca a fost initiativa ei sa ne oprim si sa imi dea banii inapoi, de aceea rusinat am zis ca mai bine mai incercam sa continuam, desi era clar ca intalnirea fusese compromisa. Uneori ambitia strica.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Noroc bun, ca la mina -  stii cand intri, dar nu stii cum iesi

 

Frate rammstein, am fost si eu la madama care se intituleaza Beatrice si pot spune ca sustin multe din ceea ce ai scris. Mai putin faza cu masajul.....asta a fost jenant de subtire: m-a intrebat daca vreau erotic sau de relaxare. Am ales erotic; efectiv m-a mangaiat pe spate fff soft pret de cateva minute, dar nu prea mult (sa nu ma-nvat probabil), apoi m-a pus sa ma-ntorc unde a mai continuat un pic cu un soi de mangaiere si apoi s-a pus pe frecat sarguincios, soldatelul. Nici macar nu si-a dat chilotii jos, pretextand ca este in acea perioada a lunii......pot crede, dar de ce era in acea perioada a lunii in care incasa bani? Putea sa aiba un dram de bun simt si in acele zile SA SE RETRAGA. Asadar, s-a pus la frecat in conditiile in care nu eram deloc excitat, cat sa-mi pot da drumul cat de repede voia ea si plus ca la tv rula un post in care te invata cum sa speli spanacul. Mega excitant, asa-i??? Intr-un tarziu si cu ajutorul meu, s-a intamplat. Cam de maro sa ti-o freci singur si sa mai si platesti...........

 

Garsoniera, nimic de zis, f curata, iar baia, ca shawrma, cu de toate. Ea a incercat sa se faca placuta, dar se vedea ca este incordata si parca ceva sau cineva o impingea spre acel job, nefacandu-i niciun pic de placere si neavand niciun chef. In ceea ce ma priveste, vreau sa precizez, ca eram mega spalat/parfumat/ras, asa cum ii shade bine unui DOMN care "sare gardul" si merge la fete. Chilotii erau si ei deasemenea curati. Si sosetele!!! Manierele erau TOATE la subsemnatul, inclusiv ceva de indulcit intr-o punga. Putea f frumos sa nu ma placa si sa nu click-aie - acela era momentul in care imi spunea ca este in acea perioada a lunii si sa ma car. Da, as fi injurat timpul pierdut, dar macar nu pierdeam si bani. Da, din pacate asa este, din punctul meu de vedere, bani pierduti. Am fost la DOAMNE pe 100 lei, unde s-au purtat exceptional si au fost mega lipicioase. Aaaaa si banii pe care i-am dat, erau veritabili, nu erau falsi. Precum masajul si laba ei....

 

SEX stiam ca nu se face si nu m-a interesat. A simtit ea nevoia sa-mi reaminteasca, ceea ce este ok. Nu m-a deranjat, venisem pt un masaj doar. Daca ma frecam cu spatele de un pom/gard ca mistretii, as fi fost mai bucuros la incheierea celor 15 - 20 min si ramaneam si cu paralele necheltuite inutil si pe nimic.

 

Note, asa cum cere regulamentul, caruia (cica) trebuie sa i ne supunem:

 - locatie: 10. Fara exagerare, chiar curat

 - atitudinea ei: 5. Poate nu i-am placut, dar de ce naiba nu m-a trimis la plimbare asa cum facem si noi baietii cand mergem undeva si nu ne place ceea ce vedem/gasim???

 - masaj: 4 fara felicitari! Am explicat mai sus de ce

 - halat: 150 lei, pacat de ei (iaca, de suparare facui si o rima, nu rama)

 - daca mai am ceva de notat, trageti-ma de maneca si revin, nu fu cu intentie

 

De revenit??? Nu in viata asta si nici macar in lipsa de altceva! Mai bine o laba sanatoasa sau o vizita la una dintre Doamnele recenzate de mine sau de stimatii confutadori

 

Atat am avut de raportat dupa front, inchei si dispar!

 

Cu deosebita sinceritate,

Mr. Oki.......oki.doky???

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

#dorobanti41 - nu as putea zice ca ar fi urata, nici pe departe. Nu inteleg de ce nu face insa poze reale, macar de la gat in jos. Ar fi de inteles de ce nu vrea sa-si expuna fatza, dar corpul??? Asa ar deveni un pic mai credibila......... Pe mine nu fatza m-a deranjat, cat sictirul afisat (poate ca sictir este totusi prea mult; nici macar sictir nu a avut)..........

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mai era o recenzie tot la masaje cind o maseuza ce accepta si cunilingus activa non stop.

Asa se face ca intr-o zi vine la ea un tip , toate bune si frumoase , tipa , locatia , masajul , iar cind tipul a ajuns cu limba la pussy a dat de capatul Tampaxului.I-a pierit si cheful de cunilingus , de masaj si de mingiieri senzuale.

Tarif - 150 Lei.

O treaba ca asta iti cam strica multe zile.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

m.mister - ai senzatia ca a lovit-o corectitudinea si mi-a spus in hol, inainte de a intra in casa??? Ei bine, NU! Eram deja la poponetu' gol, intins pe pat si mai trist, CU BANII DATI......nu prea mai era nimic de facut, fara scandal. Plus ca ceea ce am uitat sa mai precizez, a fost un fix de-al ei cu liniste. M-a luat din parcarea de la Auchan si a continuat cat am stat la ea: "nu vb tare", "vb incet", "ai grija sa vb incet" etc. Ok, are probleme cu vecinii - muta-te intr-un alt loc dara aere de sinagoga in plina slujba!!!

 

Mai mult, cand sa ies, dupa "masaj", m-a mai tinut cateva min pe hol, ca nu stiu cine era pe holul de afara. Iki facea semne disperate sa tac, desi taceam ca pestele in lac si se tot holba pe vizor. Intr-un final, primit permisiunea de decolare. Nasol frate, nasol.....

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Maistre Gelu - un confrate, aici pe undeva, a zis o vb colosala vizavi de linsul pasarelelor la pasarica: "e ca si cum ai intra intr-un wc public si ti-ar scapa pe jos bomboana din gura, pe care o sugi. Te apleci, o iei de jos si apoi o bagi in gura si o sugi mai departe........"

Mare dreptate a avut cu aceasta comparatie

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Maistre Gelu - un confrate, aici pe undeva, a zis o vb colosala vizavi de linsul pasarelelor la pasarica: "e ca si cum ai intra intr-un wc public si ti-ar scapa pe jos bomboana din gura, pe care o sugi. Te apleci, o iei de jos si apoi o bagi in gura si o sugi mai departe........"

Mare dreptate a avut cu aceasta comparatie

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Maistre Gelu - un confrate, aici pe undeva, a zis o vb colosala vizavi de linsul pasarelelor la pasarica: "e ca si cum ai intra intr-un wc public si ti-ar scapa pe jos bomboana din gura, pe care o sugi. Te apleci, o iei de jos si apoi o bagi in gura si o sugi mai departe........"

Mare dreptate a avut cu aceasta comparatie

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Scuze de postarea multipla - s-a blocat si a postat aiurea!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

#dorobanti41 - nu as putea zice ca ar fi urata, nici pe departe. Nu inteleg de ce nu face insa poze reale, macar de la gat in jos. Ar fi de inteles de ce nu vrea sa-si expuna fatza, dar corpul??? Asa ar deveni un pic mai credibila......... Pe mine nu fatza m-a deranjat, cat sictirul afisat (poate ca sictir este totusi prea mult; nici macar sictir nu a avut)..........

vizavi de pozele postate...altele decat cele reale...i-am spus si eu inca de la inceput....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

m.mister - ai senzatia ca a lovit-o corectitudinea si mi-a spus in hol, inainte de a intra in casa??? Ei bine, NU! Eram deja la poponetu' gol, intins pe pat si mai trist, CU BANII DATI......nu prea mai era nimic de facut, fara scandal. Plus ca ceea ce am uitat sa mai precizez, a fost un fix de-al ei cu liniste. M-a luat din parcarea de la Auchan si a continuat cat am stat la ea: "nu vb tare", "vb incet", "ai grija sa vb incet" etc. Ok, are probleme cu vecinii - muta-te intr-un alt loc dara aere de sinagoga in plina slujba!!!

 

Mai mult, cand sa ies, dupa "masaj", m-a mai tinut cateva min pe hol, ca nu stiu cine era pe holul de afara. Iki facea semne disperate sa tac, desi taceam ca pestele in lac si se tot holba pe vizor. Intr-un final, primit permisiunea de decolare. Nasol frate, nasol.....

ce faci ma atata drama pana la urma?

nu ti-a placut, trebuia sa spui sa-ti dea banii si plecai

ce o tii langa sase ani acuma

ba nene esti frustrat rau de tot!

s-a oferit sa iti dea banii inapoi si tot esti pus pe ea?

pana la urma tu te simti bine undeva?sau asa esti tu de la mama natura?

ia vino ma ca te astept eu. iti dau eu si banii irositi la ea si iti fac si o sedinta moca, sa vad si eu ce mare om esti tu de dai atata clasa tuturor

hai.cand vi?

baga mare ca nu fac zilnic oferte

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

*vii în pwla mea :)

Asa e!

Dar am scris repede si cu spume!

Cand vad atata drama pentru un rahat ma ia groaza.

Cata frustrare trebuie sa existe sa desfiintezi o maseuza pt ca nu stii sa te simti bine?!

Bai nene,parca era legat si tinut cu forta.

Eu daca ma duc undeva si vad ca ceva nu e ok, cer in plm banii inapoi si ma car.

Si daca iau un produs de pe net si ce ajunge nu e e ce era pe site dau retur si gata. Nu fac drama pana cade netul!

Si apoi Beatrice dupa ce a vazut recenzia s-a oferit in privat sa ii ofere omului o alta sedinta gratis pentru revansare sau banii inapoi. Daca sustine ca nu i-a placut delic,inteleg ca nu ar mai repeta. Te duci in plm si iti iei banii,daca tot s-a oferit sa ti-i dea ( hai sa moara Jean,cate fete dau banii inapoi ?) si inchei circul.

De parca acum ai pus stapanire pe viata fetei si pe topic si pe tot

Thuaoamneeee !!

Cata drama...

A fost un masaj in plm,nu operatie pe creier,da-te incolo!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

auzi madamo, hai sa malurim situatia, bine???

 

In I rand, ceea ce am vb cu ea in privat, a ajuns la tine si apoi la tot forumul - in mod normal m-ar fi deranjat acest aspect, dar de data asta nu, pt ca vreau sa o lamurim

 

2. ea mi-a scris in privat pe 31.03 la ora 07.02. Ziua urmatoare cand am intrat, am scris aici (01.04 la ora 01.29), fara sa vad mesajul in privat de la ea, iar ulterior cand l-am vazut, i-am raspuns si ei la 02.58, tot pe 01.04. DIN ACEL MOMENT, RESPACTAND-O CA OM PT CARACTERUL DOVEDIT, NU AM MAI SCRIS NIMIC AICI, NICI PRO SI NICI CONTRA. Deci care este problema ta pana la urma???

 

Dupa parerea ta, am gresit - daca scriam aici si acolo in paralel, asa ar fi si fost - super gresit. Dar exista o logica a evenimentelor pe care te rog sa o urmaresti. Dupa parerea mea si eu traiesc dupa parerile mele, ma pot privi dim in oglinda, fara sa ma simt prost sau rusinat.

 

Si cu asta, tot ce mai este de zis vis-a-vis de aceasta problema, o voi discuta DOAR in privat. 

 

Succes(-uri) marete tuturor si Iepurasul sa va aduca ceea ce va doriti si aveti nevoie

Mr. Oki..................oki.doky???

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Bai curajosule

Lemn esti,sa moara Jean!

Vii sa te cunosc si eu la o sedinta moca?

Sau n-ai coaie de asa ceva?

Hai ca vreau sa vad si eu cu cine stau de vorba

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...