Sari la conținut

Beatrice masaj 0799966053


beatrice4u

Postări Recomandate

Multumesc! Le-am vazut, dar sunt cam vechiute si nu prea relevante. Ceva in carne si oase ar fi de preferat...cum a fost descrisa mai sus, este exact pe gustul meu, dar as vrea sa vad ceva relevant in sensul asta. (Iar ca sa merg pana la ea s-o vad fata-n fata, e cam prea departe de mine...as prefera sa vad ceva mai relevant ca fotografii inainte).

 

Poze de pe blogul ei....😋😉☺

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumesc! Le-am vazut, dar sunt cam vechiute si nu prea relevante. Ceva in carne si oase ar fi de preferat...cum a fost descrisa mai sus, este exact pe gustul meu, dar as vrea sa vad ceva relevant in sensul asta. (Iar ca sa merg pana la ea s-o vad fata-n fata, e cam prea departe de mine...as prefera sa vad ceva mai relevant ca fotografii inainte).

 

In zona  /  in locatie  mai sunt

Mira

Larisa

Ruby Iulia

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

In zona / in locatie mai sunt

Mira

Larisa

Ruby Iulia

Bai Gelule,iar mananci ma rahat?!

Da vezi-ti ma baiatule de treaba ta! Ti-am mai zis si in alte dati,chiar nu reusesti sa te abtii?!?!

Ce legatura are topicul lu Beatrice cu ce alte fete mai sunt in complex si care naiba e treaba ta in aceasta privinta? Daca ai info de dat scrie-le la discutii generale si lasa topicul curat pt recenzii si chestiuni care privesc posesoarea topicului. Nu mai zapaci lumea aiurea!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salutare, am trecut pe la Bety inainte de Sarabatori. Ce pot sa zic Bety este fata super misto, vorbareata , draguta, mai are de invatat la masaj, dar mi-a placut destul de mult.

Apartamentul frumos,cu de toate

Aspect - un 8.5-9

Masaj rrlaxare 8-9

Erotic - 9

Per total sedinta reusita,Halatul 200 pt o ora.

Te pup Bety

Link spre comentariu

am vizitat-o si eu pe Beatris de curand. este super ok.

foarte atenta. arata foarte bine si e rabdatoare, de gasca.

se pricepe si la masaj de relaxare chiar foarte bine

o sedinta fara graba si in care am fost multumit

nu prea ma pricep la recenzii dar am zis sa scriu si eu ceva daca tot nu am scris mare lucru pe aici de cand sunt membru

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

mai este cineva care face epilare si masaj in afara de belladona si beatrice?

epilare si masaj (aici se exclud randunicile ciorile si alte vietati)

pana acum am ramas la beatrice pt masaj (care il face bine(ar fi loc si de mai bine dar cu trecerea timpului se invata).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

mai este cineva care face epilare si masaj in afara de belladona si beatrice?

epilare si masaj (aici se exclud randunicile ciorile si alte vietati)

pana acum am ramas la beatrice pt masaj (care il face bine(ar fi loc si de mai bine dar cu trecerea timpului se invata).

Coite, cand vii la Bety ia-ti tupeul sa imi spui in fata ce ai cu mine. Daca te epilez eu o data te asigur ca nu te mai epilezi in veci in alta parte.

Bye bye!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Coite, cand vii la Bety ia-ti tupeul sa imi spui in fata ce ai cu mine. Daca te epilez eu o data te asigur ca nu te mai epilezi in veci in alta parte.

Bye bye!

pasarica eu nu vreau la tine:)

e ok bety pt mine si nu o mai schimb :P

asa ca mai cauta alte persoane sa le faci bube pe coite

eu unul nu mai vin(poate daca faci sex ma mai gandesc:)))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

pasarica eu nu vreau la tine:)

e ok bety pt mine si nu o mai schimb :P

asa ca mai cauta alte persoane sa le faci bube pe coite

eu unul nu mai vin(poate daca faci sex ma mai gandesc:)))

Ia mai gandeste-te :))))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O jepcara, prima si ultima data cand am fost la individa asta mi-a furat banii. Mi-am luat ban pentru ca am scris pe forum despre ea. Nu ma deranjeaza daca imi iau ban nici de data asta, o extensie a "randunicii" pestele bucurestiului care a inventat cuddeling si vanzari de chiloti folositi online. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti Titan
  • Oras:Bucuresti Titan

O jepcara, prima si ultima data cand am fost la individa asta mi-a furat banii. Mi-am luat ban pentru ca am scris pe forum despre ea. Nu ma deranjeaza daca imi iau ban nici de data asta, o extensie a "randunicii" pestele bucurestiului care a inventat cuddeling si vanzari de chiloti folositi online.

 

O jepcara, prima si ultima data cand am fost la individa asta mi-a furat banii. Mi-am luat ban pentru ca am scris pe forum despre ea. Nu ma deranjeaza daca imi iau ban nici de data asta, o extensie a "randunicii" pestele bucurestiului care a inventat cuddeling si vanzari de chiloti folositi online.

 

Poftim ? Cine ti a furat banii ? Nu inteleg
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti Titan
  • Oras:Bucuresti Titan

O jepcara, prima si ultima data cand am fost la individa asta mi-a furat banii. Mi-am luat ban pentru ca am scris pe forum despre ea. Nu ma deranjeaza daca imi iau ban nici de data asta, o extensie a "randunicii" pestele bucurestiului care a inventat cuddeling si vanzari de chiloti folositi online.

 

Cand ai fost la mine si te am furat ? Zi mi cand ai fost ultima data la mine ? Nu ti e rusine sa faci asemena afirmatii ? Lucrez de atatea ani in domeniu asta si nu am facut asa ceva . Daca ai fost la mine zi mi interfonul . Cat de usor este sa faceti rau si sa aruncati cu zvonuri mincinoase . Ce ai de castigat sa scormonesti asemenea tampenii. Nu m am atins niciodata de buzunarele clientiilor . Fa mi dovada ca ai fost la mine . Astept

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...