Sari la conținut

BDSM


Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Hai sa spun eu primu".

 

Prima experienta BDSM pe care am avut-o,se petrecea cand eram student si locuiam la camin.

 

In camera alaturata locuiau niste fete de varsta cu mine din RM.Ieseam in discoteci,beam,fumam si ne destrabalam.

 

Asta pana intr-o zi cand eram singur in celula si studiam.Din camera alaturata nu se auzea nici un zgomot ca de obicei si eram tare curios ce dracu se intampla

.

Am batut usor la usa si am intrat ne invitat.Era vecina Carla in niste chilotei normali,deoarece tanga nu erau pe atunci si cu un maieu de culoare alba mulat pe corp de ii ieseau sanii din ei.

 

Ma intreaba daca am nevoie de cava si de ce am venit.Eu am zis ca nu am nevoie de nimic,doar ca imi e dor de galagia pe care o faceau ele.

 

Ea imi spune ca este singura in camera deoarece colegele de celula sunt acasa.Ce coincidenta,si eu sunt singur in camera si stau sa studiez.Ea imi spune.Ori vi tu la mine,ori vin eu la tine,ca si eu fac acelasi lucru.OK am acceptat sa merg eu la ea cu manuale si caiete.

 

A inceput totul cu o singura intrebare...Am fost intrebat daca am dominat sau daca am dominat vreodata.Pe vremea aia nu eram virgin,dar nici nu aveam o experienta vasta in materie de sex.

 

Am raspuns ca nu am fost dominat nici o data si nici nu prea stiu ce e aia.

Ea imi raspunde...

Daca doresti iti pot arata.

Eu am zis ok.

Fratiilor,eu de atunci mi-am gasit o noua vocatie-n viata si asta trebuie sa fie dominarea.

 

M-a asezat pe spate imbracat doar in pantaloni de traning si fara chiloti,deoarece nu port de la varsta de 10 anisori.Nu ca ma credeam italian,doar ca nu-mi place.Si cand ma duc pe litoralu" romanesc merg la nudsti.

 

M-a legat de maini deasupra capului,mi-a desfacut picioarele,s-a uracat peste mine si mi-a soptit la ureche.

 

Daca vrei sa fi desfacut la maini,trebuie sa-mi rezisti cel putin 15 minute la minieta

 

.In prima faza nu am stiut ce e aia,dar am aflat in 15 secunde.Era vorba de sex oral,doar ca in moldova,muia se numeste (minieta)...

 

Avea tipa o tehnica rar intalnita printre femei.Priviri in ochii,se batea cu penisul peste fata si buze,il mirosea si citez..."Sa sti ca imi place cum miroase si imi place gustul putin sarat al pulii tale"

 

A inceput sa si-l bage in gura pana-n gat,pana aproape se ineca,dar nu-l scotea din gura.Era un oral umed,de-i curgea saliva din gura,ma mangaia pe oo si le sugea,isi dadea palme pe fata cand imi facea mie minieta.

 

Ma dezleaga de la mainii si imi spune..."Te-am chinuit destul.Leaga-ma si fa ce vrei din mine.Fute-ma,batjocoreste-ma,vorbeste-mi urat,da-mi muie,fute-ma cum vrei tu si unde vrei tu".

 

Eu cand am auzit vorbele astea,nu am stat pe ganduri si parca stiam ca sunt facut in lumea asta sa domin..

 

Am legat-o de mainii  si am inceput...

 

Am inceput prin ai face un oral lin,fin si cat se poate de discret.O aud pe ea..."Da-mi limbi nu mai sta.Suge-mi lindicu,musca-ma de labii,scuipa-ma-n pizda,da-mi palme peste pizda".

Bai fratiilor,tipa asta era nimfomana si nu am stut.

 

In fine,cand am vazut-o asa disperata in sensul bun al cuvantului,am zis sa trec peste limbi si sa o penetrez.Ea statea pe spate cu mainiile legate deasura capului.I-am desfacut picioarele,am scuipat-o pe labii si am inceput sa o bat cu pula peste labii,care erau destul de mari,carnoase,de o culoare inchisa si cu un clitoris de iesea cca 2-3 cm in afara labiilor exterioare.

 

Acum ea era cea dominata si am inceput,..I-am bagat mana-n par,i-am dat o palma,am scuipat-o pe fata si se astepta sa o penetrez pana o simte in stomac.Dar nu,o penetram decat cu capul pulii,dar in acelasi timp ai provocam o durere pregatitoare...O trageam de par,ai dadeam palme pe sani,pe fata,pe picioare,o scuipam,ai vorbeam urat,o muscam de sfarcuri si de sani.Pana cand s-a obisnuit cu aceasta faza a mea de amageala si am penetrat-o puternic cand se astepta mai putin.

 

Reactia ei a fost una...DDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,in sfarsit,acum nu o scoate,las-o-n mine si incepi a ma fute.Pai in pula mea,cand auzi asta,am dat in ea ca-n hotii de cai.Si am dat in ea pana cand mi-am inrosit coaiele de atatea plesniri intre coaiele mele si fundul ei.Am pus-o umeri craci,ai dadeam palme peste talpi.Orice eu credeam ca nu-i place, ei ai facea placere si asta m-a uimit.

 

Am dezlegat-o,dar mi-a venit ideea  sa o leg de maini cu fata-n jos si mainiile deasupra capului.

 

Ok,zis si facut.Am legat-o cu fata-n jos,i-am pus o perna sub fund,astfel in cat,fundul ei sa stea oleaca mai sus decat restul corpului,cu picioarele semi desfacute,am prins-o de par cu o mana si cu o mana de umar si ea probabil se astepta sa o penetrez,dar am zis stop.

 

Am intors-o cu fata-n sus si i-am dat o muie.....Deci,tinea gura inchisa,o bateam cu pula peste gura,obraji,peste ochi,peste nas si nu spunea absolut nimic.I-am deschis gura,am scuipat-o in gura si i-am pus capul penisului intre buze.Ea s-a repezit repede sa-l suga,dar am zis nu.

 

M-ai miroase-l,m-ai adulmecal,m-ai da cu limba pe el,m-ai spune-mi cat de mult iti doresti sa-l simti in gura si sa ma gusti.

 

-Te rog da-mi-l.

 

Auzind aceste vorbe,i-am cerut sa deschida gura si sa si-o umezeasca,deoarece,aveam sa introduc cei 18 cm ai mei pana-n amigdale.Si asa a fost.O futem in gura,la propriu.Saliva ei curgea pe langa penis,lacrimiile-i curgeu pe obraz si ea tot se impingea cu capu-n penis.

 

Cand am vazut asta,am luat-o de par si i-am dat o muie ca la carte.Eu deasupra ei,tinuta de par si o futeam in gura,in tim ce o mana de a mea era la ea pe pizda si o futeam cu 3 degete.

 

Eu am terminat in gura ei sau mai bine zis in gatu" ei,ea inghitind tot si ea a terminat in palma mea,pe care mi-a lins-o mai tarziu..

 

Nu am terminat doar o singura data in seara aia,dar nu prea mai am chef sa scriu.

 

Daca doreste cineva si a 2-lea numar,sa scrie pe acest topic si......

 

Detaliile de la al 2-lea numar sunt...Anal,sperma,injuraturi.Adica ce a fost si pana acum,inafara de anal.

 

Al vostru Putzifer...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...