Sari la conținut

!!Sex total ! !!!


gionito

Postări Recomandate

  • Oras:Grosswarden
  • Oras:Grosswarden
  • Oras:Grosswarden
  • Oras:Grosswarden

poze false...am fost are mai multe anunturi is 2 tipe langa mol pe stefan cel mare....

Si de ce nu ne povestesti si noua cum a fost ??? ,,Trantorule'' . 2 ani si jumatate si nici o recenzie :)

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Si de ce nu ne povestesti si noua cum a fost ??? ,,Trantorule'' . 2 ani si jumatate si nici o recenzie :)

poi ce sa povestesc ca nu am ce....am sunat zicea tipa ca pozele sunt 100% reale....probabil ca pozele sunt reale...dar nu ii apartin :)) am ajuns la locatie, deschis usa o tipa ma invita inauntru...intreb unde ii tipa din poza si zice ca stii sunt asemanatoare :| :| si masinile sunt asemanatoare dar un mercedes nu ii aceeasi treaba cu un logan...bun zic pret ?? Poi zice tipa 150 daca vrei mai am o colega...colega era una plictisita ca 3 straturi de sunci si tatele pe afara...tipa care a deschis era slabuta( cam prae slabuta) bruneta...boobless... si  cam asta a fost tot....si da nu prea scriu recenzii ca de obicei ma uit sa vad care unde merge nu ma duc de capul meu sa le "descopar eu" + ca nici nu am "har" de poet :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...