Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

 Bifat si eu la acest cuib vinerea trecuta. Avand topicul trecut la urmarite si tinand cont de ora tarzie, undeva in jurul orei 1 noaptea, ma decid cu inca un amic sa le facem o vizita damezelor. O voce foarte draguta la telefon refuza initial sa primeasca 2 persoane, pe motiv ca macar una tre sa mai fi trecut pe la ele pentru a veni in grup... Ciudata regula , dar dupa ce ii garantez ca suntem baieti de comitet , ne primeste in sanul actiunii :boob . Ajunsi la fata locului ne asteptau 4 domnisoare. Aducandu-mi aminte de numele vehiculat pe acest topic, intreb care e d-soara Crina.... si noroc , era libera si gata de actiune. Nu sunt un nepot de-al lui Creanga asa ca voi sari direct la note.

 

Salon - nota 6 - datorita dusului care e la parter si trebuie sa te fatzai pe acolo in prosop

Aspect - fata 9 - corp 10 - tineretea se simte cand pui mana pe carnitza :)

 

Iar notele pentru actiune sunt la superlativ:

 

Oral - 10 cu atentie la zonele adiacente, deep, ejaculare in gurita ei superba

Normal - 10

FK - nu sunt adeptul

Anal- nu face

si un GFE de 10.

 

Halatul 200 RON/h platiti inainte. Recomand.

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu cum se face, dar din cand in cand pasii ma poarta spre locatia din Clucerului. Cunosc locul de vreo 4-5 ani, am perioade cand ajung destul de des, perioade cand trec cate 6-7 luni fara sa trec pe-acolo. In vara pe care tocmai am incheiat-o, am fost de 5 sau 6 ori, prilej cu care am cunoscut aproape toate fetele care lucreaza ziua un cuibusorul de nebunii. Sincer, toate experientele au fost de la mediu in sus, felicitari celor care administreaza afacerea! Crina pare sa fie vedeta locatiei, eu insa am sa ma opresc asupra unei fete care poate trece neobservata la prima vedere, dar cu care am rezonat foarte bine: Alina, 26 ani, 1,65/48.

Aspect fata: 8 (are o fata destul de comuna, dar dupa ochelari se vad 2 ochisori inteligenti si o privire jucausa, usor perverse)

Aspect corp: 8,5 (desi e mignona si slabuta, are niste sani frumosi si un curulet numai bun de....)

Oral: 9 (foarte corect, cu tendinte de deep,dozat in asa fel incat sa nu te termine din prima, si fara manuta. daca acorda mai multa atentie zonei adiacente, se ducea spre 10:D)

Normal: 9 (am schimbat numai 2 pozitii, pentru ca m-am cam grabit:D, un woman on top si o capritza neaosa, ambele foarte "sprintene":)))

GFE: 9,5 - recunosc ca m-am inteles de minune cu ea, parca eram prieteni de-o viata: FK, palavrageala, masaj inainte si dupa, nu m-a grabi, m-a alintat, m-a mangaiat... nu stiu cand a trecut ora)

Locatie: 8,5, cu minusuri pentru scara aia groaznica si pentru baia mica (desi curata)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut fratilor,

 

Ajung si eu acum cateva zile la acest salon dupa un telefon in prealabil, pe la 8. Avand in cap recenziile voastre sunt chitit pe Crina. O gasesc asa cum ati descris-o, o blonduta placuta, cu forme foarte frumoase, joviala......intr-un cuvand dulce. Merg sus, facem cunostinta, cobor pentru un dus, trec pe langa hol ( asta e cam nasol), gasesc o baie mica dar curata si cu detoate. Urc din nou, astept fata sa faca si ea dus, vine si incepem sa ne alintam reciproc. E foarte pisicoasa si stie sa se faca placuta! Ma mangaie putin si ajunge la obiectiv si incepe un oral ca in filme. Foarte atenta cu zona, cu schimbari de ritm si deep, ii dau de inteles ca daca continua asa se termina joaca prea devreme. Trece la aplicarea balonului cu gura, frumos efectuata si se urca pe mine. Senzatie misto cand ii simt piersica stramta si zemoasa iar imaginea tatuajului ma innebuneste. Schimbam in caprita si dupa putin timp, cand vezi curul ala sexy nu prea poti rezista si acompaniametul de gemete este ajutator..., eliberam stresul in balonas. Ne relaxam dupa, mai palavragim de una de alta si apoi ne despartim.

 

Locatie: 8 - destul de ciudata intrarea si monitorizarea

Fata: 8,5 - placuta si dulce

Oral: 9

Normal: 8,5 - nimic nou pentru mine sau deosebit

GFE:9,5  placuta tot timpul si vorbareata, geme frumos

Halatu 200 lei

 

In general de revenit.

 

La mai multe fratilor.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dupa o lunga perioada de pauza pot sa scriu o recenzie.

Ajuns in Bucuresti si uitandu-ma pe forum, am luat hotararea sa ma deplasez la salonul de masaj sa o incerc pe aceasta crina despre care se tot vorbeste.

Sun la numarul de telefon din anunt si mi se spune ca trebuie sa ajung undeva pe calea calarasilor langa un hotel.

La fata locului mi se spune ca exista doua saloane de masaj iar unul este in renovare motiv pentru care toate fetele presteaza momentan in aceasta locatie si nu cea mentionata mai devreme.

Intreb de aceasta crina dar mi se spune ca este libera motiv pentru care aleg o alta domnisoara cu urmatoarele caracteristici - inaltime 1,70, greutate 50 kg, satena, ochi caprui.

Sunt poftit in camera unde fac un dus si astept sa vina domnisoara.

Aceasta soseste foarte hotarata, ma intreaba daca vreau si masaj dupa care incepe sa imi faca un oral de nota 9,50 cu DT.

Termin destul de repede, ma duc la dus dupa care ma imbrac.

Toata actiunea a durat maxim 25 minute.

Note

Aspect - 7

Masaj inexistent

Oral - 9,50

Normal nu a mai fost cazul.

Platit 200 lei.

O experienta placuta dar depinde mult de ceea ce vrei.

  • Like 5
Link spre comentariu

 

Legat de recenzia colegului ...... nu am mai dat quote la recenzie........... 

 

Stimati colegi , vreau sa fac o mica precizare , este o mare diferenta intre cele doua saloane ( chiar daca sunt " partenere " ) locatia de la 1 MAI care este in renovare este una ( cea despre care am scris si eu in recenzie, acum ceva vreme ... , iar cea de a doua, unde a fost colegul Eugen 777 - este mai fast - fuck si din ce stiu fetele au o alta atitudine fata de cele de aici ...... 

 

Cu stima , elful bautor de pepsi twist         :pepsi 

  • Like 1
Link spre comentariu

Stimati confutadori,

Curios de prestatia domnisoarei Crina si datorita faptului ca acest "cuib" mi-e la indemana, saptamana asta le-am facut o vizita. 

Mai fusesem o data dar nu a fost Crina, a fost alta tura, nici nu tin minte cum o cheama pe domnisoara, a fost ok dar nu extra, si domnisoara lucra in alta locatie, mai centrala, era detasata in seara aia acolo, din lipsa de fete. Din acest motiv nu i-am facut nici o recenzie.

Sun, ma programez la Crina, ajung pe la 23.00, erau toate cele 4 fete disponibile, doua blonde si doua brunete. Una din blonde (blond-saten) e Crina, o prezenta placuta, care stie ce si cum sa vorbeasca. Mai facem ceva conversatie, dupa care urcat in camera, dush si asteptat vreo 10 minute sa se pregateasca. 

Am inceput cu maingaieri,sarutari pe corp, am incercat sa preiau eu initiativa dar nu m-a lasat asa ca am lasat-o sa-si "faca de cap". Mi-a facut un oral aproape de nota 10, cu ruperi de ritm, cu "inghitit" soldatul, cu gag reflex si muuulta saliva. Un pic mai multa atentie zonelor adiacente si ar fi fost de 10+. (numai cand ma gandesc si simt un val de caldura in pantaloni).

A pus preze, s-a urcat pe mine si a inceput un dans sus-jos la care n-am rezistat prea mult. 

In pauza de rigoare am povestiti una alta, am avut ce povesti, nu filozofie, dar e foarte ok, cum spuneam mai sus stie ce sa spuna si ce sa nu spuna.

La al doilea numar am preluat eu initiativa, mangaieri, sarutari, 69, sex in multe pozitii cu implicare, ce mai tura vura, exact cum imi place.

M-a terminat oral si a facut curat la locul de munca (nu stiu daca a inghitit sau nu dar e irelevant, a fost foooarte bine).

(trebuie sa fiu scurt deoarece nu mai am baterie la laptop si imediat imi pleaca avionul)

Door to door mai bine de o ora, halatul 200 RON, nu am fost grabit, a fost totul super ok.

Note:

Locatie: 8, ok, prosop curat, o camera cu baie proprie, daca o alegi aia nu mai ai treaba.

Normal: 9

Oral: 9,5

GFE: 8 (a evitat sarutul, doar mici pupaturi si chestii de genul, dar nici n-am insistat)

Curatenie: 10, nici un miros suspect, pasarica dulce si zemoasa, epilatat corespunzator, totul ok.

Overall: 8,5 - de revenit

A doua zi m-am dus si am incercat-o pe colega ei blonda, dar asta in episodul urmator.

Jinks out.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am trecut din nou prin Clucerului si sincer, de data asta sub nicio forma nu pot face o recenzie pozitiva. Desi m-am programat telefonic cu jumatate de ora inainte, cand am ajuns, toate cele 3 camera erau ocupate: cika tocmai ce venise un client neanuntat:(... Am acceptat sa astept 15 minute in receptie, unde erau 4 domnisoare, dragute, aspectoase, amabile, pe care nu le-am mai intalnit pana acum in locatie,fiecare dintre ele as zice de minim nota 7. Am baut un pahar de apa, am stat cu fetele la o barfa, in fine, au trecut rapid 10 min, si s-a eliberat o camera. Dintre fetele disponibile am ales-o pe cea mai bunoaca (greseala impardonabila pe care o repet obsesiv, dar deh, mereu imi zic ca pe banu meu macar sa aleg ce-I mai tentant). Daca nu ma inseala memoria, cu numele de scena Adelina, o faptura de 175, 19 ani, brunet, slim, sani potriviti, ochi mari caprui, zambet nevinovat... Nu mai descriu baia si dusul care ba frige ba e rece, ci trec direct la actiune: cum am intrat in camera, si deja ma grabeam sa ma infrupt din nurii Adelinei, ma opreste si-mi spune: "stii, e o problema: la mine costa 300 RON o ora" (in loc de 200 RON cat e tariful standard al cuibului. "E ok? Daca nu, zi-mi si chem alta colega..." Aici am facut a 2-a greseala ca mi-a fost rusine sa zic ca nu e ok, am bombanit doar ceva de genul ca trebuia sa-mi spuna de la inceput, dar am ramas cu ea. Decartat cei 300 RON la inceput, ca asa este politica salonului, si imi zic: la naiba, am venit sa ma simt bine, nu sa ma calicesc la 100 RON. Iau fata in brate, dau sa o sarut, mi-a evitat buzele, in fine, am copborat cu buzele pe gat, sani, abdomen: piele fina, fata numai buna de iubit... La sugest ei ne punem in pat, eu tot doream sa o mai alint putin, sa o mai dezmierd, ea tot sa coboare spre micul pompier cel agitat... Cand ajunge cu buzele in dreptului buricului se opreste si-mi spune: "stii, e o problema!". Zic, la naiba, iar?:)))) Zice: "Da, eu nu o sug decat cu prezervativ" Zic: bine, mai, fata Domnului, e ce nu-mi spui de la inceput? Plm, am si eu dreptul sa zic ceva pe banii mei???Zice: nu te supara, dar sa stii ca e valabil pt toti clientii... A3-a greseala a mea, am tinut cont de tineretea si aspectul relativ inocent si in loc sa fac scandal sa o chem pe matroana in camera sa-mi dea banu inapoi, am lasat-o sa mi-o suga cu prezervativ... Acum, oralul, nimic de zis, bunicel dar cam grabit: am oprit-o de vreo 3 ori ca sa nu termin in plastic inainte sa-I testez si cunostintele de calarie:D In fine, am sucit-o la un normal, ea peste mine, calareala cateva minute fara pra mari artificii, dupa care bietul pompier s-a apucat sa umple prezervativul... Ma uit pe ceas, nu trecusera mai mult de 20 min de cand intrasem in camera, ma si gandeam cum in urmatoarea jumatate de ora o pun pe-asta mica sa ma mangaie si sa-mi faca un masaj pe la gat... Nu ma lasa fata prea mult sa-mi revin, ca imi si zice: faci un dus? Fratilor, m-a luat asa o lehamite, incat nici nu m-am mai contract cu ea,m-am spalat si m-am carat. Nici nu cred ca o sa ma mai prinda pe-acolo vreo 7-8 luni, pe chestia asta: asta e, fiecare pasare pe limba ei piere. Ca sa respect regulamentul, am sa fac urmatoarea notare:

Locatie: 8

Punctualitatea programarii: 5

Apect fata: 9

GFE: 5 (am punctate amabilitatea)

Seriozitate fata: 2

Oral: 7

Normal: 6

Sincer de tot, imi pare rau, rau de momentele frumoase petrecute in acest salon, dar daca conducerea nu ia masuri sa-si imbunatateasca comportamentul anumitor fete, o sa mai primeasca si alte recenzii negative, si in final, probabil ca vor scadea si vizitele...

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

 

Cum va spuneam in alta postare am iesit din amorteala - m-am despartit de radar.

Asa ca imi fac de cap si ma bucur de burlacie din nou :) !

Am vizitat salonul de doua ori. Le voi recenza pe Crina si Adelina.

 

Locatie: Pe strada Clucerului - aproape de casa.

Locatie mica - curata - am inteles ca a fost renovata de curand. Intimitate cam spre zero.

Alt mare minus: - scara aceea abrupta.

Baia de le etaj era ocupata de fiecare data asa ca a trebuit sa o folosesc pe cea de jos - incercati voi sa urcati scara cu picioarele ude.

Patul rotund si mare mai ridica un pic nota.

 

Prestatie:

Crina - m-am programat la Crina manat de aspectul ei voluptos. Programare respectata in mare desi a trebuit sa astept 10 min - tocmai terminase cu un alt client.

Intalnirea cu Crina a fost destul de placuta - fata este prietenoasa si sexy. Nu o mai descriu - s-a facut asta de multe ori deja.

Am inceput de fiecare data cu oral neprotejat pe care l-a executat bine spre foarte bine.

Am transformat oralul in 69 pentru a-i intoarce favoarea - un plus mare - igiena impecabila. O placere sa ma joc cu pasarica ei.

Sexul normal a fost si el placut - 3-4 pozitii - fara comentarii din partea ei. Se implica dar parea un pic plictsita ( sau poate era obosita ).

M-a dezamagit la ea faptul ca desi se comporta corect aluneca pe panta grabei dupa 30 de minute.

GFE mediu - FK sporadic.

 

Adelina - o fata placuta. Bruneta inalta si cu forme bine proportionate. Si dupa ea a trebuit sa astept cam 10 min.

Spre deosebire de colegul de mai inainte - care spunea ca a avut o experienta neplacuta cu ea - eu am avut noroc probabil cu o prestatie buna spre foarte buna.

Oral cu aplomb ( joaca la oute ) dar cu prezervativ si un 69 facut de mine - pasarica curata - mi-a placut sa o alint.

La sexul normal a fost chiar mai bine - s-a suit pe mine si m-a calarit de m-au trecut sapte ape :) .

Am schimbat apoi in capra unde am si finalizat dupa niste contre date de ea.

Un pic de FK - GFE mediu insa aplombul si calaria ei au ridicat nivelul si m-au sa ma simt bine.

 

 

Note:

Locatie - 6 - scara e ingrozitoare pentru mine.

Crina - 7 - profesionista - nu isi merita cei 200 lei platiti pentru o ora - in opinia mea

Adelina - 8 - si ea este profesionista - insa s-a implicat in act mai mult - totusi nici ea nu merita 300 lei pentru o ora

 

Concluzie: Overall este un salon de fast fuck - intimitatea este o problema - de fiecare data am dat nas in nas cu alt confrate - preturile sunt nejustificate dupa parerea mea.

  • Like 4
Link spre comentariu

Salut,

In legatura cu salonul poate ma pate ajuta si pe mine un coleg care e mai in tema ;

acum cam un an de zile am mers la acest salon si am fost cu o tipa adina mia zis ca o chiama si ca e nou  venita in locatie ,avea niste tatuaje misto 2 fundite  picior la spate (ca rubi) s mai avea ceva tatuaje pe ia ,tipa foate de treaba am petrecut o ora  impreuna  pretul a fost de 200 lei/h.

O stie cineva pe tipa asta.

Ca tare as vrea sa mai ma tavalesc cu ia un pic asa .

P.S  mam intalnit cu ia o data in idm basarab da eram cu garda de corp si nu am avut cum sa o abordez

Note  pt locati 8 intradevar cara e foate abrupta da in ultimul timp am prins libera camera din stanga sus care are si dussi nu a mai fost nevoie sa cobor 

adina  e de 10 la toate capitolele 

crina cam de 8.5

 si am mai fost cu cateva din fete da din pacate nu leam retinut numele 

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare!

 

Crina nu mai face parte din echipa fetelor de la acest salon...am sunat acum vreo 2-3 nopti si am intrebat direct de ea fiindca vroiam sa merg la ceva sigur...mi s-a comunicat de catre domnisoara care a raspuns ca nu mai este la ei in salon! Fac aceasta precizare deoarece mare parte din recenziile acestui salon, o au ca subiect!

 

Numai bine!

 

p.s. Daca vreun coleg afla despre prezentul sau viitorul Crinei, dati de stire!

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:tgv
  • Oras:tgv

Vizitat relativ recent cuibul. Ca singure plusuri fata de vizitele precedente - a fost renovat si are un aspect si mai potrivit folosintei.

Sunat, programat, ajuns in locatie, putina conversatie in contradictoriu cu o dameza ce parea sefa gruparii  :slap2  si care nu presta ci era in vizita.

Ales o tipa dintre 3-4, Cristina din aducere aminte, ce la aspect era cea mai placuta in acel moment. Sanii mari ce o scot in evidenta.

Dus eu, dus ea si actiune.

Oral foarte slab, facut doar ca trebuie.

Normal, acceptabil pentru o descarcare rapida.

Finalizare oriunde cu exceptia capului.

Actiune slaba, un singur numar, doar de descarcare.

Note:

Locatia - 7 - renovata recent, curatica

Dameza:

Masaj - nu, nici nu am solicitat dar am fost intrebat daca vreau

Oral - 4 - slab, fara artifici, fara nimic, nici macar banal, practic mai mult o pupa..

GFE - 6 - incearca sa poarte ceva conversatie dar nu prea placuta.

Igiena - 9 - curata

Aspect - 8 - sani mari, atragatoare, tinerica

Pret raportat cu serviciile - 5

 

Aici e loterie, ai sanse sa gasesti o fata acceptabila ca si prestatie, dar si sa fie o experienta nereusita.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bobalna
  • Oras:Bobalna

Azi mi-am sunat favorita, stie ea cine! :laugh2

N-am avut noroc, era ocupata! Ce sa fac? Aveam 2 variante, sa ma duc acasa cu ouale umflate sau sa mai incerc o data!

Am ales varianta doi. Asa ca am sunat la salonul de pe Clucerului. Cica erau disponibile vreo 5 fete. Sa fie Loterie am zis!

Odata ajuns acolo, m-au intampinat doua mandre. Raluca si Kity. Raluca, o gazela cu ten bronzat, frumusica foc, cu un corp de 10. Miniona spre inaltime medie, fund, picioare si sani belea. Kity, o fata frumoasa, cu forme mai implinite (in nici un caz grasa sau grasuta), Ochi albastrii, fund rotund si bombat, solduri frumoase, picioare arcuite,sani mari si o gurita foarte sexy. Am asteptat un pic eliberarea unei camere si plecareaunui coleg. Problema e ca cel care pleaca trebuie sa treaca prin camera de asteptare. Eu nu sunt paranoic, deci n-am probleme. Altii poate da.

A aparut si Claudia, obruneta frumoasa si sexy. O "stiam", ca mai trecusem pe acolo. Poate ca as fi ales-o pe ea, insa am zis ca ar fi mai bine sa ii dau o pauza dupa clientul de mai inainte. Plus ca si cele doua mandre imi faceau cu ochiul. Grea alegere.

Am ales-o totusi pe Kity. Inspiratie de moment. Buna inspiratie.

Am urcat in camera. De cand nu mai trecusem pe acolo se facuse dus  adiacent camerei. Good! Curat, multe geluri de dus, teanc de prosoape curate.

La revenirea din dus fata ma astepta pe pat, in tinuta sexy. Ca sa imi faca un mic striptease! Am apreciat. Dupa ce a scapat de haine, am putut admira o pereche de sani mari si frumosi, nr.3-4, si un corp frumos si armonios. Piele foarte fina, pasarica genul grasut si apetisant. Frumooooos!

Fata a fost extrem de calda si mi-a oferit multa placere. Sper (stiu) ca i-am returnat si eu o buna parte din ea.

Oral bun, sex normal excelent, cu tandreturi. E genul tandru, dar poate fi si altfel, am eu o banuiala! :laugh2

oricum, purtati-va frumos si nu veti regreta!

Singura mea problema: prezervativele: stramte si fragile: s-au rupt doua! Al doilea chiar inainte de actiune, de abia montat!

Aduceti cu voi niste Durex! Eu asa am sa fac de acum.

Servicii: sarutari, FK (mai timid, dar dragut), mangaieri, oral, normal, cunnilingus.

 

Note:

Locatie: 8 (pentru partea cu discretia, in rest curat si ok)

Aspect fata: 9,5

Oral: 9,5 (n-am vrut mult, dar mi-a placut si se excita cand face asta)

Normal: 10

GFE: 10

Pret: 200 lei/ora

 

Eu o sa revin sigur ca mi-a placut mult fata!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum pot sa merg si eu acolo... am sunat pe numerele de telefon care le am si nu raspunde nimeni ( defapt au telefoanele inchise ). Este ziua mea si vreau sa imi fac un cadou... Ajutati un prieten la nevoie :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Imi fac debutul aici cu o recenzie. Sper sa nimeresc toate regulile :)

 

Am ajuns pe la 4 AM la "casa cu neon la usa" de la nr 21, fara programare, fara telefon (dar am mers in urma unei recomandari). Erau 3 fete, una sus, 2 jos. Pe cea de sus nu am intalnit-o. Cele doua de jos erau o blonda imbracata in lenjerie/lycra negre si sexy. Cealalta avea un prosop pe ea si emana un maxim sictir. Amandoua erau dragute, insa zambetul blondei si sictirul/tupeul indiscret al brunetei m-au indreptat rapid catre prima.

 

Pe scurt: am ramas uimit, o experienta mult mai placuta decat ma asteptam.

Pe lung: Pe domnisoara blonda o cheama Bianca, lucreaza doar noaptea, de luni pana sambata (duminica salonul e inchis, iar in rest se lucreaza pe doua ture, de la 10 AM la 7 PM, apoi pana la 5 AM). Spre deosebire de colega ei bruneta cu ochi frumosi si par lung, Bianca a fost super prietenoasa din prima vorba, degajata si relaxata. Am luat doua ore, cerand ceva mai mult masaj, ca eram f obosit/tensionat/rupt. Fetele mai ofera "din start" si normal cu oral in pretul standard de 200 RON/h.

 

In primul rand, din toate saloanele pe unde am mai fost - e de departe cea mai buna experienta de masaj pt mine. A simtit imediat ce nevoi aveam si mi-a facut masaj constant/puternic/corect O ORA. Fara sa ii oboseasca mainile, mai intretineam si o conversatie, mai o gluma, eram topit, m-a luat de la gat pana la talpi, fata/spate si apoi si maini separat. Pentru ca nu mai aveam forta de un normal, am avut parte de un oral lung, executat ireprosabil (dupa preferintele mele, evident), cu mici pauze sa mai stearga saliva de pe aparat si de la barba ei (e genul care lubrifiaza grav cu gura). Se ocupa regulamentar si de oo, si un pic mai jos, si pe laterale ^^. Apoi dus, cateva minute tandre de conversatie calda/naturala, apoi mi-a spus "nu stiu daca poti sa termini al doilea numar, ca te-a tinut destul de mult si primul, si nu vreau sa se termine timpul si sa nu termini tu, sa pleci nesatisfacut acasa". Pana la urma ne-am inteles mai mult din priviri si a inceput iar un oral din alta pozitie, din nou exact cum aveam nevoie.

 

Am apreciat faptul ca desi ele inchid la 5, a stat cu mine cele 2 ore fara sa ma grabeasca (mi-a spus ca restul fetelor o asteapta pe ea sa termine, ca trebuiau sa fie acasa deja :)) ), si a facut tot ce voiam exact cum vroiam.

Camera in care eram (mi-a zis ca am avut "norocul" sa nimeresc camera cu dus?!) era decenta, curata, fara nimic spectaculos, nici negativ, nici pozitiv. Prosopul curat, baia curata. Nu prea mi-au placut pernele, pareau prea vechi si cu multe "filme" la activ. Toate cosmeticele erau ok, si nu s-a zgarcit la crema la masaj.

 

Am intrebat-o daca i-ar place si ei un oral, a spus "acum prima data vreau sa te simti tu bine si atat, data viitoare ma dau pe mana ta". Am simtit-o ca a avut o ezitare, dar la asa fenta eleganta, direct din oralul pe care tocmai mi-l facea, am inteles mesajul si nu am mai insistat. Vad eu data viitoare.

 

Rating:

Locatie: 8

Aspect fata: 9 (blonda, supla, picioare frumoase, piele fina, curata, tinuta sexy, dar trebuie sa doarma mai mult)

Masaj: 10

Oral: 10 (m-a nimerit, i-as fi dat 9 strict pt tehnica, dar pt delicatetea/profesionalismul cu care a procedat la al doilea numar contratimp, primeste 1 din oficiu :) )

Normal: N/A, dar avand in vedere restul prestatiei, ma indoiesc ca ar fi mai prejos.

GFE: 10 (nu stiu daca s-a nimerit la mine, dar nu am ce sa reprosez. I-am si spus asta)

Per ansamblu, consider 400 RON cheltuiti exact cum trebuia, voi reveni cu siguranta.

 

Sper ca nu am ratat nimic, nu dati cu parul, intrebati-ma daca e ceva si scriu.

PS: am intrebat si de faimoasa Crina (si amicul meu o stia si imi spusese de ea), raspunsul a fost foarte clar "intreaba multi clienti de ea, dar nu mai lucreaza de mult aici"

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

PS: am uitat sa zic, oral neprotejat, face deep si alte figuri "personale" la aparat, finalizare in gura, nu e genul care fuge la baie in secunda doi, a tinut in gura si m-a mangaiat/a stat langa mine un pic dupa orgasm, apoi a scuipat discret intr-un servetel.

(Nu, nu am gasit butonul de edit, daca exista asa ceva :D )

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Mai este "valabil" salonul? 

 

Un nr de tel bun aveti careva?

Am fost de 2 ori luna aceasta si am plecat ca nu am ce sa aleg.............anul trecut era alta treaba daca organizau si revelionul acolo eram primul :laugh2 ....poate baga marfa noua dupa sarbatori.....telefon locatie 0728577717

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

salutare fratilor.

Uramesc siteul de mult timp dar nu am simtit nevoia sa comentez pana acum.

Hmmm... sa incepem cu inceputul...am fost la locatia din calarasi 155 de la Hala Traian langa hotel Razvan cum spun fetele atiunci cand suni sa ceri detali,client vechi am sunat sa vad ce fete sunt ca doar era sambata seara si noi (ca nu am fost singur)aveam chef de un futai de poimina si stiam ca acolo e numai bine...desi din pacate in ultimul timp nu au fost prea multe fete.

Am gasit acolo 4fete...Alice,Amira,Andreea si Crina (pisy)

salonul este intr-o vila mare cu7camere majoritatea camerelor au baie proprie si un jauzzi care din pacate nu era pornit. Eu am intrat,cu Alice o tipa satena blonduta inalta ,slabuta, cu niste craci cat autostrada soarelui ,sani maricei foarte fermi si obraznici. Dupa ce am stat cam 30de minute in reeptie si am facut ceva glume ca sa mai destindem atmosfera si sa ne alegem fiecare domnisoara am urcat sus in camera rosie. Odata ajunsi sus dupa ce am platit binecunoscuta taxa de 200lei superba caprioara a inceput sa imi faca un streapteas de am inlemnit... personal cred ca a facut dans sau ceva de genul asta ca se misca foarte bine pentru a fi un dans din partea unei persoane fara experienta.dupa ce a terminat cu dansul a ajuns la partea mea preferata si anume oralu. Pentru oral i-as da un 8.50 e buna insa nu perfecta sau poate si eu sunt destul de pretentios.

Normalul a fost de 10tipei ii place sa detina controlul dar nu te poti plange are ritmul in sange se misca bine si ii place sa o faca in toate pozitiile,e perversa si adora sa fie plesnita peste fund . Pentru normal ii dau 10 cu felicitari.

Amira este o prezenta interesanta roscata cu forme aparent timiduta(dardoar aparent) prietenului meu care a fost cu ea i a placut mult si a spus ca va reveni tot la ea...se pare ca stie ce face ;)

Pe Andreea o stiu din salonul dupa 1Mai ...ce pot sa spun...gasca veche alta mancare de peste ceva mai multa experienta...stie sa se faca placuta si sa iasa usor din orice situatie...ok in camera intr-un cuvant.

Despre Crina nu cred ca mai are rost sa vorbesc decat ca s-a intors si acum poate fi gasita pe Calarasi.A venit si cu ceva imbunatatiri:)are mai nou niste tate de te lasa fara aer si-a marit sanii si o prinde bine.

Pe scurt recomand ambele locatii .

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:tgv
  • Oras:tgv

Vizitat din nou. Locatia descrisa mai sus.


Sunat, programat.


Ales o tipa dintre alte 3, blonda, putin spre milf si cu o figura ceva mai obraznica.


Dus eu, dus ea si actiune, in camera de sus care are si dus.


Oral foarte bun, condimentat cu atentie la zonele invecinate


Normal neasteptat de bun, se contorsioneaza dar si muleaza in actiune si am schimbat ceva pozitii. Foarte cooperanta.


Finalizare orala de efect.


Un singur numar, suficient de lung.


De masaj nu am intrebat, nici nu doream..


Note:


Locatia - 7


Dameza:


Masaj - nu, nici nu am solicitat dar am fost intrebat daca vreau


Oral - 9 - bun, cu artificii..


Normal 8.5, foarte cooperanta si adaptabila


GFE - 8.5, sustine conversatia 


Igiena - 10 - curata


Aspect - 8 - in segmentul milf aproape, sanii cam micuti, carne tare.


Pret raportat cu serviciile - 5


 


De recomandat daca ai noroc.


  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Monte-Carlo
  • Oras:Monte-Carlo

Salutare,

Vizitat in seara asta locatia din spatele piatei 1 Mai

Am mers fara programare (si rau am facut)

Am ciocanit la usa,mi-a deschis usa si... surpriza inca 5 barbati isi asteptau randul :)

Una dintre cele doua fete prezente imi receptie imi spune ca ei isi asteapta prietenul intrat cu o colega si sa aleg una dintre ele...

o aleg pe Carla 22 ani brunet sani mari.

Urcam scarile abrupte sus in dreapta,camera curate,lumina rosie,tocmai buna pt un fack.

Carla o fata amabila si foarte joviala.

Dupa dus si 5-10 min de socializare,incepe cu un BJ de nota 9 OWO facut cu mare pofta.

GFE-9

FULL SEX -9 cu preze

Massage 7

In total am stat 45 min

Halatul 200 Ron

La final am obserzat-o cum impacheta prosopul ca si cand e curat si pe cel pe care statusem si pe cel cu care ma-m sters la Cock :(((

De revenit... Da, doar pt BJ.

In rest va las pe voi dragi confutaciosi sa trageti concluzia finala.

Ciocane tari.

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost acu 2 saptamani la acest cuib ...tarziu in noapte ...

 

Programarea : 30 min inainte

 

Locatia : Nota 8 -  1 Mai, Str Culcerului nr 2...., usor de ajuns, la acea ora locuri de parcare libere,  Despre curatenie, nu pra am ce sa spun, ca eram rupt de oboseala, asa ca n-am cercetat pre multe detalii, doar ca nu au papuci ,,,,

Erau trei fete disponibile la aceea ora, doua dintre ele nu aveau nimic deosebit, in schimb parca <adalina era piesa taman buna, cel putin asa am vazut-o eu,

 

Madalina:- Nota 8.50: sper ca asa o cheama, o fatuca pe la 25 ani, cam 1.68, sani mari cu silicoane, un curulet belea de belea,  draguta la fata

 

Actiunea: -Nota 10:  Putin oral cu balonas, lubrefiat instrumentul, dat la pasarica ,,,, si finish. nu a comentat si nu a zis nimic ....

 

Igena : Nota 10

 

De revenit: daca nu gasesc nimic seara , tarziu, probabil ca da

 

Cotizatia : 200 Ron

 

Cu respect

Mafci

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...