Sari la conținut

0753771673 si 0749952410


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Unde nu-i,nici Dumnezeu nu cere!

  • Like 7

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Nu va convine femeile.grasute numai veniti la noi da nici nu mai comentati aiurea . Serviciile.mele sunt prea profesionale pt voi:)) sunteti obisnuiti cu tupeu si greata sa va primeasca nu stiti sa apreciati amabilitatea

Marsh in pulele noastre balabusto, nu am nimic cu femeile grase, insa am ceva cu boratele care nu au caracter, care sunt tzepare, hoate si mincinoase. Asa ca te cam cunoaste toata lumea, o sa cam mori de foame de acum!

Link spre comentariu

Pai asa e cand e omu corect normal sa faceti asa ca nu va mai fac bani pustoaicele :))) eu imi traiesc viata fericita in plm nu mi mai bat capu cu voi ca nam.cu cinee ! Si de foame nu mor eu. Voi.muriti ca nu stiu sa se poarte corect pustoaicele care le aveti.nici nu ma mai intereseaza ce comentati.labarilor:)) ca mult va place sa va umileasca oameni pe site si s o ardeti la laba gratuit. Jett jett jett

  • Like 1
Link spre comentariu

Marsh in pulele noastre balabusto, nu am nimic cu femeile grase, insa am ceva cu boratele care nu au caracter, care sunt tzepare, hoate si mincinoase. Asa ca te cam cunoaste toata lumea, o sa cam mori de foame de acum!

Nu cred ca a lipsit nimic la.nimeni asa ca numai da cu presupusu! Nu ma.complic.la.muritoarele voastre de foame pt.50 lei.. fute ma nepr.sau sa mamumilesc la 50 lei sa vi le.fur :))( nu mi sta in caracter sa ma injoesc in halu.ala.pt 50 leii saraciilor :))(

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bi,tripolaritatea ta se vede de pe cate conturi postezi. La limbajul de maidan care-l ai, ne si dam seama de tot profesionalismul si amabilitatea ta, scuipa-te-as in gura de Willy the Whale. Am fost si eu pe la tine si am zis pas. Imi mai bat eu joc de banii mei dar nici chiar cu una ca tine.

  • Like 2
Link spre comentariu

Ce tupeu bre.. ca va zic adevaru :))?? Nu va tac coaie eu la nimenii k am tupeu pe dreptatea mea si e normal . Ce tupeu vezi asa k va zic realitatea.. nu gâștile care sa taca sa faceti ce vreti voi k suntem rosiile de la piata noi.pai cum.. ne platesti facem.ce vrei hahaa nu e asa coaie usorr. Si invata sa respecti ca sa fii respectat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare. Cu mine unul a fost super. Cand stateam in Tatarasi practic aveam “abonament ‘ la ea. Facea totul cu multa pasiube. Oral, normal si anala super buna. O femeie cum rar am mai intalnit pe gustul meu. Imi placea foarte mult toata actiunea cu ea. Nu am mai vazut-o demult. Na.

Se plia la toate cerintele si nevoile mele si era super. As mai vrea sa mai ma intalnesc inca odata sau de cateva ori cu ea. O femeie super cu care m am simtit de milioane de fiecare data 😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salutare. Cu mine unul a fost super. Cand stateam in Tatarasi practic aveam “abonament ‘ la ea. Facea totul cu multa pasiube. Oral, normal si anala super buna. O femeie cum rar am mai intalnit pe gustul meu. Imi placea foarte mult toata actiunea cu ea. Nu am mai vazut-o demult. Na.

Se plia la toate cerintele si nevoile mele si era super. As mai vrea sa mai ma intalnesc inca odata sau de cateva ori cu ea. O femeie super cu care m am simtit de milioane de fiecare data

 

Daca e adevarat ce ai scris tu aici, inseamna ca tu nu ai intalnit femei in viata ta.... e grav.

Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Salutare. Cu mine unul a fost super. Cand stateam in Tatarasi practic aveam “abonament ‘ la ea. Facea totul cu multa pasiube. Oral, normal si anala super buna. O femeie cum rar am mai intalnit pe gustul meu. Imi placea foarte mult toata actiunea cu ea. Nu am mai vazut-o demult. Na.

Se plia la toate cerintele si nevoile mele si era super. As mai vrea sa mai ma intalnesc inca odata sau de cateva ori cu ea. O femeie super cu care m am simtit de milioane de fiecare data

Stai usor Nemo.

  • Like 5
Link spre comentariu

Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Salutare. Cu mine unul a fost super. Cand stateam in Tatarasi practic aveam “abonament ‘ la ea. Facea totul cu multa pasiube. Oral, normal si anala super buna. O femeie cum rar am mai intalnit pe gustul meu. Imi placea foarte mult toata actiunea cu ea. Nu am mai vazut-o demult. Na.

Se plia la toate cerintele si nevoile mele si era super. As mai vrea sa mai ma intalnesc inca odata sau de cateva ori cu ea. O femeie super cu care m am simtit de milioane de fiecare data

S-a trezit pestele  :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...