Sari la conținut

Persoane evitat


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Sa fac si descrierea omului ca sa se stie.

 

Atre in jur de 1,80, e in jur de 40 de ani , cu un plus sau minus, grasut si cu inceput de chelie. E f vorbaret, in timpul contactului , trebuie sa fiti atente fetelor ca scoate prezervativul, si o da in labageala ca doreste sa prelungeasca dar ofera parfumuri in loc de bani. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pussy Heaven
  • Oras:Pussy Heaven

E aiurea cand se intampla din astea.

 

Pana la urma toti muncim pentru bani si nu pentru parfumuri,castraveti si alte prostii.

 

De aceea fetelor,banul mai intai daca nu cunoasteti omul si daca nu i-a placut futaiul,asta e,numai revine. Banii inapoi nu ii mai vede ca de futut a futut chiar daca zice ca nu ia placut...asa trebuie procedat.

 

Si exact cum a zis si Deliapisii,sa aveti la indemana un spray paralizant ca e foarte bun cand e nevoie.

Pe viitor fii mai atenta :(

 

Spor

  • Like 8
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

omul nu a fost violent in casa, doar f stresant, mi-a dat banu la inceput, greseala mea ca nu am luat banul sa-l duc in alta camera si l-am last la vedere in camera de lucru. Si cand a terminat a luat banu si a fugit. A fugit colega mea dupa el si la ajuns dar omul sa repezit la ea sa o bata si cand s-a ferit el a luat-o la fuga pe scari si  nu l-am mai prins.

Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

Si surpiza si poza domnului care zice ca nu a fost multumit de si-a luat banii inapoi 

Bine ca nu i-ai pus si numele ! Ohhh stai, l-ai pus ! Nu aveati o sectiune speciala pentru asa ceva ! Te inteleg ca nu ai cont rosu , dar, nu cred ca nu te ajuta nici o colega !

 Nu intelege gresit, nu-l scuz si daca a facut cum zici e clar tepar, dar, asa se ajunge la circurile cele mai mari !

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Bine ca nu i-ai pus si numele ! Ohhh stai, l-ai pus ! Nu aveati o sectiune speciala pentru asa ceva ! Te inteleg ca nu ai cont rosu , dar, nu cred ca nu te ajuta nici o colega !

 Nu intelege gresit, nu-l scuz si daca a facut cum zici e clar tepar, dar, asa se ajunge la circurile cele mai mari !

Nu am avut alta solutie

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

omul nu a fost violent in casa, doar f stresant, mi-a dat banu la inceput, greseala mea ca nu am luat banul sa-l duc in alta camera si l-am last la vedere in camera de lucru. Si cand a terminat a luat banu si a fugit. A fugit colega mea dupa el si la ajuns dar omul sa repezit la ea sa o bata si cand s-a ferit el a luat-o la fuga pe scari si  nu l-am mai prins.

 

În caz că vrei sa ti iei ia ti ca asta , e super bun ,crede ma,nu ca alea de la NATO .

post-220566-0-71540400-1485370911_thumb.jpg

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...