Sari la conținut

bruneta creata-podul viilor


Postări Recomandate


trecand cu masina pe langa podul viilor (vizavi de petrom) le vad pe 2 tipe ce stateau la trotuar. chef nu aveam dar din masina una parea mai simpatica asa ca opresc parchez masina in zona si o iau la pas. Fetele amabile (probabil se prinsesera ca veneam special) incep cu prezentare servicii: oral 50 normal 50... Ma orientez spre un oral si negociez la 40 (partea cu fara pezervativ nu reusesc sa o conving). In fine zic ok si merg cu creata (colega ei arata bine la corp dar cam uratica la fata si ceva probleme de dantura), creata destul de prezentabila (pt una de pe trotuar), undeva pe la 28-30 ani sa zic ma indruma spre un drum (in spate la service-ul de acolo) dupa o camioneta. In fine leaga ea o discutie de unde esti, te-am vazut ca erai excitat (de fapt nu eram) zic o fi de bine, apoi suna un tel (zice e mesaj de la peste, deja hmmm...), zic pai numa peste...incerc sa leg o gluma. In fine zice e ok nu-mi faci probleme nu sunt probleme. Ajungem la locul crimei, pune un prezervativ pe ala micu adormit si zice: eu nu stau decat 10 minute...Hmmmm zic ok da 10 sa fie. Incepe un oral grabit apoi pauza de laba (timp in care fuma din tigarea pe care si-o aprinsese pe drum). Apoi iar o reprriza scurta si dupa 2 minue o aud...hai gata ca ti-ai dat drumu... O asigur ca nu...ea ma ia cu vine garda...Pana la urma o conving inca 2 ture de supt sima stradui sa-mi dau drumul (nu de alta da parca imi parea rau de bani). Concluzia nu cred ca isi mai are rostul :)).

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...