Sari la conținut

Darling Cabaret in Praga - 140 fete de ales -


xyo

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost de cateva ori in Praga cu seful meu de la fostul loc de munca, el fiind chiar din Praga si cu alti 2 colegi. Evident, prima data cand am fost acolo, m-a dus in cel mai luxos , cel mai mare si cel mai faimos cabaret din Praga: Darling Cabaret !http://www.kabaret.cz/darling/

 

situat f central, langa o catedrala ceva, magazine multe, loc pt turisti... pe o straduta ingusta unde sunt cativa negrii la intrare care incearca sa te ademeneasca sa intrii pt un "free look" , noi aveam rezervare la vip. La intrare , bari din alea ca la metrou, plateai 20 coroane pe un jeton cu care intrai. era un ecran cu afisaj pe care scria cate fete muncesc in seara respectiva... tin minte si acum ca erau 140 fete !! 140 de fete !!!! mdaaa....

inauntru aveam masa din centru , langa scena, inconjurata de stalpisori din aia cu lant invelit in catifea rosie. ca romani noi am comandat sticle de votka, sampanie.... etc... ce sa va zic... inauntru era defapt un club f luxos cu fete incredibil de frumoase, plimbandu se pe acolo , imbracate in lenjerie intima f sexy,,,, nu era una cu defect fizic ! noi fiind la masa vip in centru, toti ochii erau pe noi... si cum stateam sa bem, se derula si un show de cabaret! fetele incepeau sa vina pe rand sa ne zambeasca sa se bage in seama cu noi etc.... am refuzat o pe una, 2 , 3 ...5.... si am vazut o felina inalta bruneta bronzata undeva la etaj cu un pahar in mana, sorbind si parca imi spunea telepatic sa ma intorc sa ma uit la EA!

a fost cu siguranta cea mai frumoasa femeia pe care am futut o in viata mea !!! fara exagerari. am chemat o discret la masa.... deja fiecare dintre noi avea o fata la masa...

a mea s a asezat timid langa mine pe fotoliu....fetele au meniu special, chelnerita i a adus meniul, i am spus sa isi comande ce doreste, si a luat un cocktail (f slab alcolizat) dublu la pret decat cele pt noi.... :).... a baut cateva cockteiluri, am ras , am vb , era cehoaica cica... vb foarte frumos, prietenoasa etc,... apoi m a intrebat daca vreau sa mergem in camera... am zis da , a chemat o pe chelnerita si ne a condus la un alt bar ... acolo am platit separat de orice altceva, echivalentul a 300 euro ( mdaaa stiu.....cam scump!).... am primit o cheie si ne a indrumat catre un lift... am urcat in lift, am ajuns la camera.... f intima, curata, lumina difuza, muzica lenta.... tipa a pus cearsaf nou pe pat, a scos 2 prosoape curate, si inainte sa intram in dus a apasat un buton pe perete ( va zic mai incolo ce era). am intrat amandoi in dus, f senzuala tipa, m a mangaiat, spalat, etc... m a lasat sa-i introduc un deget .. am ajuns in pat, oralul protejat (doar asa lucra tipa) executat f bine , nimic automat, apoi a urmat normalul, ea deasupra, a fost fantastica, pe langa ca arata foartee binee, se misca f lasciv, si inchidea ochii si isi dadea capu pe spate,,,, isi prindea parul cu mainile, isi musca degetele.... isi tuguia buzele... era artistica fata ,,,, am terminat foarte repede.... :)

am fumat o tigara.....am mai discutat putin,,,, si a trecut la treaba iar...oral protejat iar... sex normal, acum am preluat yo conducerea, am intors o pe toate partile,,, mi am indeplinit fanteziile cu ea! a meritat din plin.. am terminat glorios pe spatele ala de felina, curbat si fin....nu apuc sa mi trag sufletu bine ca suna o sonerie..butonu de pe perete era cronometru ceva... si mi a explicat ca daca nu iesim in 5 minute din moementu ala, intra paza in camera... m am conformat linistit... ne am intors la masa, am mai baut putin si i am cerut nr...mi l a dat (surprinzator)... ne am regrupat la masa... si am plecat lasand o suma piperata la consumatia pe masura...

urmatoarea zi , atat eu cat si colegii mei cu care venisem, le am cerut numerele fetelor cu care am fost in noaptea aia...

a mea , uimitor, nu a vrut sa vina la mine la hotel.. dar a venit o negresa pe care o luase un coleg de al meu si a avut grija de toti facandu ne reducere de grup :). tin sa va spun ca am fost de cateva ori in Praga... si nu am vizitat nimic, doar bordeluri (darling cabarent si inca vreo 2..) si restaurante,,,,, daca ajungeti in PRAGA..... neaparat mergeti la DARLING CABARET ! nu aveti cum sa nu plecati multumiti !!! intre 100 si 200 fete pe noapte din care nu ai cum sa nu iti gasesti si tu fata visurilor tale ! inalte, scunde, slabe, rubensiene, albe, negre, asiatice, rusoaice, nemtoaice,,,, orice orice !!! garantez pt locu ala ! piperat , dar merita macar odata sa o faceti !!!

note cabaret:

locatie 10

fete de ales :10

servicii: 10

preturi : 7 ( f piperat)

ps: pe site nu gasiti nimic specific serviciilor mentionate mai sus... nu stiu de ce ! probabil discretie ! aaa si daca platiti cu cardul va apare pe extras cu totul altceva !

 

note fata:

igiena 10

aspect fizic 10+

oral 9 (fiind protejat)

sex normal 10+

gfe 100% ( am si flirtat la inceput... asa teatral...)

 

daca aveti intrebari , sau am omis ceva, nu ezitati sa ma intrebati !

  • Like 7
Link spre comentariu

  • Oras:Magic Land
  • Oras:Magic Land

Salut! Am fost recent intr-o luni seara, in Darling Cabaret, website-ul nou este https://www.darlingcabaret.com/. 100eur mi-au schimbat cam cu 2300 czk la casele de schimb dar nu chiar din piata centrala. Am gasit sa schimb si lei dar mi-a dat 4 czk pe un leu. M-am dus cu vreo 5500czk si vreo 150 eur cash ca am zis ca imi ajunge🙂, Praga e ieftina si frumoasa in general in afara de tourist traps.

A fost 300 czk intrarea, si la ora 22 era cam liber in interior m-am putut aseza la o masa centrala de langa scena fara rezervare. Berea Budweiser 0,33 a fost 290czk (halba la terasa e 55czk) si am vazut ca au un meniu cu lap dance 10 min 3000czk, 20 min 4000 czk si show lesbi 2500czk(cred fara timp trecut). Deja ma luase o stare de neliniste dar am zis sa vedem cum este. 

Nu am baut 2 gaturi de bere ca s-a si asezat una era frumoasa la corp (oricum toate aveau platforme de 20cm si pareau mult mai inalte din Peru, dar parea mai in varsta am vb un pic prima intrebare de unde sunt zic din Romania, a credeam ca esti din Germania imi spune si ca vineri si sambata e super plin om langa om, am refuzat-o, a 2a un pic cam grasuta pentru gusturile mele am refuzat-o mai ales ca voia deja sa bem impreuna si era cam insistenta.

Nici nu am apucat sa ma uit in jur ca a venit o ucraineanca slim, super tonifiata si m-a cam prins era placuta, am vrut sa fiu si eu dragut cu ea. Mi-a spus ca doar romancele fac sex acolo si i-am dat ei 4000czk pentru 20 min (deja ma gandeam la frumoasele noastre pe care le-am vazut pe parcursul serii dar nu am vb, erau mai voluptoase 3 fete, una injura tot timpul, una mi-a atras atentia frumoasa dar nu am apucat sa vb). La etaj am semnat pe un formular ca nu am voie sa fac sex acolo si era o doamna sa-i iau bautura fetei 700 czk paharul(pe care ulterior mi l-a dat mie). In separeu mi-a spus ca e no touch si pentru 150 eur pot sa o ating dar nu pe pasarica si putem sta 30 min (oricum era liber), mi-a spus ca danseaza foarte bine. Am zis ok, piele fina foarte tonifiata am luat-o in brate pe pereti, s-a miscat frumos, i-am strans sanii maxim. Ne-am intors si facea parte din programul artistic timp de 4 ore a stat la masa mea si mergea sa danseze la bara din 30 in 30 min, a dansat frumos se uita la mine, mai era cateva fete care dansau cam 6 in total care se roteau si au avut si alte echipe de acrobati intre (probabil vineri, sambata sunt mai multe, romancele nu dansau). Tot voia tips/tips, mai era o ucraineanca prietena ei era mai tanara alba, tot slim si frumoasa la fata cu ochii mari. Mi-a spus ca i-a placut masajul meu si voia sa o tin in brate. Am mai scos de 2 ori de la bancomatul din incinta cate 2000czk pentru tips eu nu am mai luat decat o bere cu care am stat 3 ore (ia comision 100 czk la fiecare retragere si apoi te intreaba daca accepti cursul oferit era mai prost si am refuzat). Am stat de vorba mi-a spus si de o rusoaica care se da lituaniana si mai era o cehoaica. Mi-a dat nr ei de tel, am invitat-o la hotel dar a spus ca nu imi promite (ma stresam deja ca daca spunea da nu prea voiam sa mai arunc cu bani mai ales cand ma gandeam la frumoasele noastre de pe forum, mi- a scris dimineata ca e inca ocupata si nu poate veni, eu plecam in ziua aceea dimineata). Mi s-a parut foarte inteligenta, chiar i-am zis ca mi se pare ca e spioana (aveam cam multe filme in cap), nume de scena Trinity (real Alina), colega ei Victoria (as fi ales-o si pe ea) si mai era una mai inalta Channel care dansa tot bine.

Per ansamblu o data merge e frumos fetele se dezbraca complet la finalul fiecarui dans, o experienta interesanta, mi-a placut ucraineanca am lasat ei un bonus (nu stiu ce milionari se invart pe acolo, pt mine 500 eur am zis destul). Sfat, as tine mai bine de bani, as lua meniul minim, as vedea-o mai bine in interior, nu cred ca as mai plati in plus sa o ating si apoi as sta la spectacol sa mai vad ce mai misca pe acolo. La iesire pe la 2 am dat de una dolofana voia 2000czk pentru sex am refuzat-o ca nu am mai vrut(deja ma gandeam la frumoasele noastre de pe forum)

Sper ca va va ajuta ce am scris, asa cum si eu doresc sa multumesc intregii comunitati pentru ajutorul acordat.

  • Confuz 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...