Sari la conținut

Draguta 0758523267 si 0748706461


leonardo

Postări Recomandate

Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 5 minute, businesspronet a spus:

Buna , esti in Oradea?

 

Sa nu faci speranțe prea mari tati că îți răspunde ..nu prea e pe forum ...din păcate nici la telefon nu mai răspunde.  Am fost de câteva ori la ea și as mai mere că îmi place de ea dar nu mai dau de ea nici cum 😁

Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 1 minut, businesspronet a spus:

Si eu la fel colega

 

Si da e in Oradea că are și pe publi 24 anunț activ ....doar că nu prea ajungi la ea 😁😁

Link spre comentariu

Am fost azi la domnișoara. Comportament minunat ca de obicei. Facut programare cu o zi înainte. Prezentat dimineață pe răcoare la locație. 

Note: 10 pe linie, fata este foarte drăguță, foarte atentă la nevoile noastre. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Eu din păcate azi vin și o urechez puțin. 

Săptămâna trecută am reușit să o prind la telefon și am stabilit o întâlnire...i-am spus dacă cumva intervine ceva ( atât din partea mea cât și din partea ei ) să mă anunțe...

Mi-a spus ok, că mă va suna de pe telefonul ei că nu are credit pe asta etc.

Cum nu am primit nici un mesaj am ajuns în zona ei și i-am comunicat că sunt pregătit doar mesaj să îmi de-a sau un telefon. 

După mesaje și telefoane timp de o oră...bine nu vă gândiți că am sunat una într-una...am renunțat.

 

Ca și servicii e de TOP...cu programările însă este multttt sub, iar acest lucru pe mine mă face să nu o mai vizitez. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 21 ore, chrisbbmike a spus:

Eu din păcate azi vin și o urechez puțin. 

Săptămâna trecută am reușit să o prind la telefon și am stabilit o întâlnire...i-am spus dacă cumva intervine ceva ( atât din partea mea cât și din partea ei ) să mă anunțe...

Mi-a spus ok, că mă va suna de pe telefonul ei că nu are credit pe asta etc.

Cum nu am primit nici un mesaj am ajuns în zona ei și i-am comunicat că sunt pregătit doar mesaj să îmi de-a sau un telefon. 

După mesaje și telefoane timp de o oră...bine nu vă gândiți că am sunat una într-una...am renunțat.

 

Ca și servicii e de TOP...cu programările însă este multttt sub, iar acest lucru pe mine mă face să nu o mai vizitez. 

Asta cu creditul e hit la ea deja... Foarte neserioasă din punct de vedere al contactării, ca și servicii este ok, spre foarte ok. 

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 56 minute, MiketheVike a spus:

Relatii cu clientii inexistente. Propun sa ii fie sters topic-ul din moment ce numai recenzii negative are

Recenzii negative din punct de vedere al programărilor da...dar ca și servicii nu putem vorbi l...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna tuturor

Imi cer mii de scuze daca nu reusesc sa raspund tuturor sau daca nu respect programariile.

Va promit ca voi face tot posibilul ca sa fiti multumiti.

Va pup si va astept cu drag

Nr de tel 0748706461

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna tuturor! Ieri din nou mi sa făcut dor de Ilona și trebuia sa o revizitez cu puțin noroc am și reusit😊 na fost când am vrut eu dar a fost mai dupamasa deoarece avea program rezervat la sala fata se menține are un corp atletic. Bronzata frumos la solar, atitudine: eu pot sa zic k nici o data nu ma dezamagit este o fata care știe respecta timpul petrecut împreună face cum îți place ție probabil k și celor care o știe respecta și au bun simt vor pleca mulțumiți de la ea cum am plecat eu tot timpul. Am mai fost la ea dar în ultimul timp nu prea mai las recenzie pe la fete (dar ma refer în general și la altele cu recenziile) dar fata asta Ilona merita recenzie și ma voi reîntoarce la ea de câte ori simt nevoia. Ilona draga îți mulțumesc frumos pt clipele frumoase petrecute împreună! 🌹😚🤗 Va salut pe toți și spor la mandre 😊

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 8 ore, florinel00 a spus:

Buna tuturor! Ieri din nou mi sa făcut dor de Ilona și trebuia sa o revizitez cu puțin noroc am și reusit😊 na fost când am vrut eu dar a fost mai dupamasa deoarece avea program rezervat la sala fata se menține are un corp atletic. Bronzata frumos la solar, atitudine: eu pot sa zic k nici o data nu ma dezamagit este o fata care știe respecta timpul petrecut împreună face cum îți place ție probabil k și celor care o știe respecta și au bun simt vor pleca mulțumiți de la ea cum am plecat eu tot timpul. Am mai fost la ea dar în ultimul timp nu prea mai las recenzie pe la fete (dar ma refer în general și la altele cu recenziile) dar fata asta Ilona merita recenzie și ma voi reîntoarce la ea de câte ori simt nevoia. Ilona draga îți mulțumesc frumos pt clipele frumoase petrecute împreună! 🌹😚🤗 Va salut pe toți și spor la mandre 😊

ca fapt divers, de cate ori ai sunat-o pana ai prins-o la telefon?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...