Sari la conținut

Draguta 0758523267 si 0748706461


leonardo

Postări Recomandate

Am fost și eu azi programare respectata cu comfirmare din partea mea cu jumate de ora înainte. Și ii mulțumesc! Este o fata cu un corp frumos foarte primitoare ma servit cu un suc am stat la o țigară o poveste poți sa povestești orice cu ea k nui cu fițe ci chiar ii de treaba apoi un dus pe rand deci curata sigur bronzata superb chiar are o pile frumoasa catifelata după dusuri am trecut la acțiune săruturi mângâieri îmbrățișări zici k ne cunoșteam însă a fost prima oara. Fraților oral superb cu lins și dat cu limbuta și la oo chiar un oral foarte bun ceva identic cu a lui Cristina Tailandeza. Normal ok nu comentează la poziți însă nu am reușit doar o poziție cu ea deasupra k ma și terminat ma surprins eu nu ma termin în general repede dar meseria și experienta ei sa văzut are 10 pe linie din partea mea chiar nu ma grăbit deloc am mai stat și după a insistat ea sa îmi facă un masaj. După iar am mai băgat o țigară și miam terminat sucul chiar sia meritat bani chiar este o fata cu bun simt eu cred k și eu am fost baiat ok cu ea. Abia aștept sa o revizitez. Ii mulțumesc frumos pt toate. Pt mine este de nota 10* 😚🤗 cu mare drag am sa mai revin te pup dulce unde draga nb ceau ceau!!! 😚🥰🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:China
  • Oras:China

Buna Ilona, buna fustangii

 

Deci.. Am incercat de cateva ori, dar am reusit in cele din urma sa stabilesc o intalnire pentru ziua urmatoare. Am ajuns mai repede,am sunat pt. confirmare dar se pare ca era putin decalat orarul asa ca  am pierdut timpul pana a venit sa ma conduca la locuinta la o tigara/cafea.

Domnisoara se prezinta cu un par tuns scurt, roscata ochi patrunzatori.

Ajuns in locuinta sunt m-a intrebat daca doresc la dus, am refuzat deoarece eram fresh de acasa , dar ea totusi a mers. Dupa ce a revenit, eram in stare erecta de la ce miros avea, m-am abtinut sa nu s-ar pe ea si am continuat cu formalitatile, adica m-a servit cu o apa minerala, am facut o glumita, dupa care ea s-a imbracat in costumul evei 😊. Ce sa mai un corp armonios completat de un chip pe masura Am urmat exemplul desigur, si am inceput numaratoarea inversa.

Am trecut de intriga A inceput cu saruturi pe corp si a trecut la un oral excelent cu atentie la zonele adiacente. A urmat tot oral dar la trecut la orizontala, unde nu ma mai saturam sa o privesc, cand soft cand hard + unele mici indicatii.

Am gustat-o si eu putin incinzand atmosfera, si am trecut peste ea, pozitia craci umeri. In pozitia respectiva ea se unduia pe cum pompam eu, foarte suav. Geme usor transpire, ma cheama in ea..Evita contactul vizual fiind axata sa iti ofere placere, dar mai iti arunca niste priviri superbe. Am cmpletat meniul cu  putin anal, dar nereusind sa am orgasm i, dau vina pe cafea, am trecut in pozitia cowgirl pe marginea patului, sa o pot cuprinde cat mai bine, si dupa niste opt-uri ale ei am fost KO.

La final am mai schimbat o vorba, am fost iar invitat la dush daca doresc, ma grabeam deci nu am ramas.

 

Note, am mai adaugat cateva categorii don`t mind me,

Aspect 8

Check-in/ Check-out 10, nu am fost expediat sau repezit cum se mai intampla, dus inainte, dus dupa+

GFE 9

ON 9

NP 9

 

Pretul d2d 130, actiune max 30min.

 

De revenit,absolut, e de top fara cuvinte se vede experienta si afinitatea ei dobandita in afara pt. aceasta meserie.

Daca isi schimba si locatia, mai centrala.. imi fac abonament

 

PS: In ciuda celor citite mai sus, eu cred ca va remedia problema si sigur a avut si mici lapsus-uri cu vina sau fara vina dansei, si va incerca sa faca serviciul de 10+ pt. ca vad in ea o persoana foarte maleabila si constructiva in acest domeniu. Un week-end placut Ilona!

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Bună seara! Din nou am revizitato azi pe minunata Ilona😊 și o sa o revizitez de câte ori se poate. Pt mine ii o fata super ok după cum vam mai zis nu te grăbește deloc ii foarte comunicativa servici ireproșabile pupături îmbrățișări mângâieri oral superb normal foarte bun. ÃŽncercat 2 poziți 😊te trage în ea chiar ii place sexul. A scos niște gemete frumoase eu zic k chiar ia plăcut. Și am terminat printr-un oral superb de nota 10 dar pt mine are 10* pt toate deoarece are o atitudine foarte bună și ma respectat tot timpul când am fost la ea și chiar ii mulțumesc pt toate și pt suc😊 mergeți fraților la ea k nu aveți nimic de pierdut dacă o tratați și voi cu bun simt numai sa mai îmi lăsați loc și mie la ea😊 Ilona eu îți doresc o seara minunata! Și curând am sa te revizitez deoarece ești nambar uan pt mine😊 Te pup 😚🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator fucku87
Reputație: 0

Bună seara! Din nou am revizitato azi pe minunata Ilona😊 și o sa o revizitez de câte ori se poate. Pt mine ii o fata super ok după cum vam mai zis nu te grăbește deloc ii foarte comunicativa servici ireproșabile pupături îmbrățișări mângâieri oral superb normal foarte bun. ÃŽncercat 2 poziți 😊te trage în ea chiar ii place sexul. A scos niște gemete frumoase eu zic k chiar ia plăcut. Și am terminat printr-un oral superb de nota 10 dar pt mine are 10* pt toate deoarece are o atitudine foarte bună și ma respectat tot timpul când am fost la ea și chiar ii mulțumesc pt toate și pt suc😊 mergeți fraților la ea k nu aveți nimic de pierdut dacă o tratați și voi cu bun simt numai sa mai îmi lăsați loc și mie la ea😊 Ilona eu îți doresc o seara minunata! Și curând am sa te revizitez deoarece ești nambar uan pt mine😊 Te pup 😚🤗

Nambar uan spui ? Mai bine vorbeai românește....te înțelegeam și noi :)
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Nambar uan spui ? Mai bine vorbeai românește....te înțelegeam și noi :)

 

 

Nu ai ce cere mai mult de la el

foarte utile postarile voastre, tocmai ati mistocarit un om care de bine de rau a facut recenzie

 

Numărul 1 vroiam sa zic sper sa ma înțelegeți acum

Oricum ei nu inteleg, probabil au lesa scurta si lipsa acuta de bani. 

Asa ca sar pe tine pt ca-ti permiti sa tot futi pe ici-colo.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator fucku87
Reputație: 0

foarte utile postarile voastre, tocmai ati mistocarit un om care de bine de rau a facut recenzie

 

 

Oricum ei nu inteleg, probabil au lesa scurta si lipsa acuta de bani. 

Asa ca sar pe tine pt ca-ti permiti sa tot futi pe ici-colo.

Exact asa este...bravo vouă că sunteți intelectuali și mai sunteți și bogați
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Vreau să vă povestesc despre interacțiuneeq cu Ilona.

 

Aseară am vorbit puțin prin mesaje și am stabilit că ne vedem astăzi în jurul orei 12 - zic îmi fac programare sa nu cumva să o prind ocupată. A rămas să revin cu un mesaj sau un telefon pe la 10 să reconfirm întâlnirea...zis și făcut. Nu mi-a răspuns și i-am trimis mesaj. Și mă sună după puțin timp si vorbim. Ii spun că am avut întâlnire și dacă are timp eu pot si mai devreme - drept e ca de la 11 puteam.

Îmi spune că are un client care vine in 20 de min și nu știe cât stă și că după el până să mă primească pe mine are nevoie de puțin timp. Bun spun și pe la ce oră ..

Spune că pe la 13...îi zic ok. Rămâne dar dacă poate și mai rapid să mă sune sau sa îmi de-a mesaj. Îmi spune că pe la 12:30 ar fi cel mai devreme. E ok ii spun și îmi spune ea că îmi dă mesaj sau mă sună dacă e 12:30 sau 13 până la urmă.

 

Bineînțeles că i-am trimis mesaj și am sunat-o și pula.

 

Va las să judecați voi. Nu de alta dar nu sunt primul căruia îi face așa ceva.

Dacă nu poți ia-ți o agendă. Nu costă mult, și nici pixurile nu ia scumpe...dacă și numai dacă voi decide sa te vizitez vreodată promit că îți aduc agenda.

 

Până atunci din punctul meu de vedere ești de EVITAT...indiferent de cât de bune îți sunt serviciile.

 

PS - chiar ieri râdeam când citeam cum au luat alții țeapă...csf :))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator fucku87
Reputație: 0

Stiu eu ce ii de facut!!! :rax2 ;) sa ne facem programare mai multi la ea(pe o zi intreaga)si se le onoram cum facem face ea B) :lol:

Pacat de mandra....nu de alta da din cate am vazut chiar are potential,spor sa aveti :hihat

Rechinii77 eu de regulă merg doar la fetele care au recomandari bune . Am vrut sa o vizitez pe Ilona pentru ca și mie mi sa parut ca are potențial....dar si pentru mine timpul înseamnă " time it's money " la fel ca ei....
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...