Sari la conținut

Draguta 0758523267 si 0748706461


leonardo

Postări Recomandate

Dragi sogori lăsați fata cu pedichiura k nu-și are rostul sau alte ironi va asigur eu la câte vizite iam făcut k ii cea mai de treaba fata cu clientul cea mai corecta și la bani și la rest nui figuranta k și altele fi oferă toate serviciile într-un pachet nui trebuie extra cum fac altele dar are și cel mai bun preț mergeți și comvingetiva singuri face dus în de fiecare data când ești tu acolo fata se întreține astai sigur solar unghi ii Oradeanca deanoastra și chiar ne respecta cu serviciile ei ar merita sa fie la top. Ilona eu personal îți mulțumesc pt serviciile care le oferi eu tot timpul am plecat mulțumit de la tine 🤗 speram sa ramai cât mai mult la noi sa ne faci fericiți asa cum numai tu ști. Te pup o zi minunata îți doresc! 😚🤗

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna ziua fraților. Datorită voua si a forumului am avut ocazia sa cunosc pe Ilona..ptr a prinde curaj...prgramarea respectat din ambele părți. Apartament .mare si frumos ...foarte draguta si prietenoasă. Zici ca il cunosc de o 100 de ani..corp perfect păpușă. Piele frumoasă ...ptr mine era un vis cu Ilona. Iti mulțumesc ca am avut ocazia sa te cunosc Ilona 🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘

De revenit DA

PREȚ. 130...SI nu am putut sa nui las 150.si cred ca am stat mai mult de 30 min

 

 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 10 minute, pantofar9 a spus:

Buna ziua fraților. Datorită voua si a forumului am avut ocazia sa cunosc pe Ilona..ptr a prinde curaj...prgramarea respectat din ambele părți. Apartament .mare si frumos ...foarte draguta si prietenoasă. Zici ca il cunosc de o 100 de ani..corp perfect păpușă. Piele frumoasă ...ptr mine era un vis cu Ilona. Iti mulțumesc ca am avut ocazia sa te cunosc Ilona 🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘.totul perfect de nota 10.

Nu am cuvinte sa descriu 

De revenit DA

PREȚ. 130...SI nu am putut sa nui las 150.si cred ca am stat mai mult de 30 min

 

 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
La 16.02.2021 la 11:02, ilona26 a spus:

Dragi clienti imi cer scuze ca nu va pot sa raspund mereu pe forum,eu voi sta inca cel putin pana in Aprilie,va pup si va astept cu drag.

 

1 oră în urmă, masterkey2 a spus:

Bună @ilona26!

Până când stai în Oradea?

 

esti multumit @masterkey2?. Raspunsul era 3-4 postari mai sus.Asta denota ca nu citesti topicul! Greu sa citesti 4-5 postati in spate inainte sa intrebi?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Iaca ca la ceas de seara, dupa o zi incarcata ma-m decis sa fac si o mica recenzie, pentru ca Ilona chiar merita!

  Programarea am facut-o prin sms, simplu si eficient. Ajuns in zona am fost indrumat prin telefon, locatia fiind usor de gasit si chiar pe gustul meu, nefiind intr-un bloc in care daca intri jumate din oras stie la ce mergi! Apartamentul e curat si spatios, un mic minus ar avea patul care e cam micut... dar scopul nu e soferitul ci apropierea😉 asa ca trecem peste acest minus. 
    Ilona e o fata frumoasa, bronzata, am apreciat si genele false ... sa nu mai vorbesc de tatele naturale, cu niste svarcuri perfecte numai bune de pupacit, buci superbe , ea per total tonificata .
    Despre actiune nu am sa dau detalii... doar o nota 10***, mai bine despre atitudine . Ajuns la ea am fost servit cu apa,suc...la alegere. Intrebat daca vreau sa fac un dus mi s-a oferit un prosop curat proaspat scos din dulap,  ceea ce e de apreciat. Ce mi-a placut foarte mult  a fost ca dupa ce am terminat eu la baie  a intrat ea.. asa ceva e de apreciat. Am fost de ceva timp la o fata care in fata mea s-a sters cu servetele si gata ea considera ca e "biju", instantaneu mi-a pierit cheful. 
   Dupa actiune ... am mai stat putin la povesti pana cand mi-am baut sucul... a fost ok. La despartire doi pupici si am plecat. Per total o experienta frumoasa! 
 Pentru mine fiind de revizitat. 
    Te pup Ilona 

  • Like 3
  • Confuz 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...