Sari la conținut

Rebeca bruneta , poze reale! 0756501918


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
Acum 13 ore, m0f0ss a spus:

Daa, doar la tine si la agness a fost ok 😂

Pai ținând cont că ajungeam la ea doar de 5 ori pe an, poate mai puțin, ca stau mai mult prin deplasări, ce crezi :)) stai liniștit, nu sunt goldfish, dar mi-am zis părerea despre ea, la mine a fost aproape perfect de fiecare data 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Era sa uit de Dandea😅Daca fata asta avea un comportament adecvat,avea grija de clientii ei mai bine,o ducea bine aici.

Intr-o seara in timp ce ma intoarceam de la un chef de la Arad rasfoiesc putin forumul si ii scriu,destul de tarziu (ora 2 fara ceva)raspunde rapid,ma grabea sa ajung mai repede ca si asa ma luat cam tarziu si na.Ajung la dansa,cand am vazuto asa inaltuta imbracata sexi cu portjatiere si chestii am ramas placut surprins.

Intru,stam la o țigară,o poveste,un pahar de cola parca😅,ba fata vorbea mult da prost.Am intrat in joc normal ca si eu aveam chef de vorba dar si de altceva asa ca am trecut la dus.La dormitor incepe un oral destul de bun,mai cu mana da na...sa acceptat.Am trecut si eu pe la pasarica care spre surprinderea mea era stramta bine.Sa urcat deasupra am dat putin asa dupa care am incercat si anal dar nu prea a iesit si nu sunt dotat deloc😅.Am schimbat inapoi la pasarica,am mai schimbat vreo 2 pozitii,mai un 69 la final si aia a fost.Eu mai vroiam dar expirase timpul deja de vreo 10 minute.Trecut iar pe la dus imbracat si dus la o bere pe terasa😅.Per total in starea de euforie in care eram a iesit bine,daca eram treaz nu cred ca ne intelegeam nici atat😂😂😂.

Eu unul as mai trece o data pe la ea daca revine.👍

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Ar fi culmea
  • Oras:timisoara
  • Telefon: Ar fi culmea
  • Oras:timisoara
La 18.05.2017 la 14:41, maru88 a spus:

  Sa dea dracu', amandoi folositi spatiul in loc de cratima...

Din pacate, nu te dezici si continui sa iti faci recenzii singura. Baga mare, fata mea, gasesti prosti pe toate drumurile. Dar mai sunt si baieti care citesc printre randuri ;)

nu m-am putut abtine, dar am zis ca dupa 5 ani o sa l confrunt pe maru asta care zice c s-a lasat de forum. a zis ca s acelasi cu rebeca, ca folosim sau nu folosim cratima :)) vezi marule, ce inseamna ca fii prost? poti sa revii. macar daca n-avem curve, macar sa avem ce discuta. hai. 

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara
La 09.03.2023 la 15:54, albertspeer a spus:

Caut-o pe numar poate iti raspunde🤣🤣nici nu cred ca mai are contul😂

Nu mai am numarul ei de telefon  !  😎

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...